Bloger o neon24.pl.Fakty czy Fikcja?Cz.1.


Via Internet.”Neonowe ścierwomedium”.

Czy można sobie wyobrazić, że ktoś przy zdrowych zmysłach w Polsce będzie popierał terrorystów i zwykłych bandytów mordujących ludność cywilną? Czy można sobie wyobrazić, że znajdą się tacy co będą zachwyceni imperializmem i faszystowską ideologią wrogiego nam państwa? Czy można przypuszczać, że wśród Polaków znajdą się tacy, którzy innym Polakom bedą życzyli jak najgorzej – łącznie z śmiercią? A jednak. Otóż w polskiej blogosferze jest takie miejsce, które ktoś kiedyś nazwał, że jest zaprzedane diabłu. Niewielki niszowy portalik o nazwie Neon24, ma na celu walkę z Polską, polskim Kościołem, polską racją stanu. Za pieniądze z zagranicy. To forpoczta ruskiej agentury wpływu w Polsce.

Kiedyś to był Nowy Ekran. Ponoć prawdziwie prawicowy i jedyny taki bez cenzury. Niestety sukces jakiego ojcem był ówczesny redaktor naczelny Tomek Parol był nie na rękę jego mocodawcom, którzy w upadku tego przedsięwzięcia upatrywali możliwość defraudacji milionów złotych. Ryszard Opara zapoczątkował więc jego pikowanie w dół i pożądaną niszowość. Niezależnych i znanych blogerów pozbyto się w trybie ekspresowym. Głównym cenzorem został Ruszkiewicz do spółki z Wojtasem (który po nocach kasował wpisy blogerów i szykował intrygi). Potem przemianowano go na Neon24. Na przełomie 2013/2014 portal został sprzedany „tajemniczej organizacji”.

Wilecki i chłopcy z WSI.

O tym kto zakładał oraz finansował ten postsowiecki agenturalny i już oficjalnie propagandowy prorosyjski załgany portal — mówi także gen. Marian Zacharski cytując w swojej książce „Rosyjska Ruletka” rozmowę z byłym szefem sowieckich Wojskowych Służb Informacyjnych w PRL-bis Konstantym Malejczykiem”:
(…)
„- Likwiduję teraz firmę, którą założyliśmy z Wileckim, Czempińskim i Oparą, żeby wypracować fundusze na kampanię prezydencką Wileckiego. Zatrudniłem się w innej firmie.”

(…)

Malejczyk jest wielokrotnie wymieniany w tzw. Raporcie Macierewicza, w kontekście działania na szkodę państwa polskiego oraz osobistego prowadzenia agentury w mediach.
/ Zob. „Rosyjska Ruletka”, wydawnictwo Zysk I S-ka, W-wa 2010, s. 598

Od samego początku było jasne kim jest osoba głównego udziałowca, niejakiego Opary oraz głównego ideologa gen. Wileckiego z jego drużyną z WSI, zorganizowaną w Pro-Milito, a dał temu wyraz ówczesny naczelny Łażący Łazarz, otwierając działalność na tromtadracką nutę inauguracyjnym wywiadem dziękczynnym z … Wileckim właśnie.
/ Zob.: http://dziennikarze.neon24.pl/post/579,general-wilecki-obecna-polska-armia-nie-potrafi-nawet-maszerowac

Dzisiaj wchodząc na Neon24 (co szczerze odradzam nie przyzwyczajonym do chamstwa i wyzwisk wrażliwym czytelnikom) możemy się przekonać, że rosyjska agentura robi wszystko, aby stosunki polsko-ukraińskie były jak najgorsze. Nierzadko u niektórych, którzy tam się produkują możemy dostrzeć efekt histerii. Histeria spowodowana zaślepieniem nienawiścią może utrudniać postrzeganie rzeczywistości i rodzić czyny, które bynajmniej nie likwidują jej źródła, lecz wzmagają dramatyczny bieg wypadków. To z pewnością tłumaczy oderwany od rzeczywistości pro-ruski bełkot.

Czas najwyższy zastanowić się nad rosyjskim dążeniem do skłócania Polaków z narodami trzech sąsiadujących byłych republik i chęcią wykorzystania w tym celu banderyzmu. Polacy mają dziś inną postawę niż ich dziadkowie. Dają się wodzić za nos nawet bez stosowania wobec nich bezpośredniego przymusu.

Ilustracją tego smutnego zjawiska jest reakcja na wybuch protestów na Majdanie. Strona rosyjska zaczęła z miejsca stosować dyskredytację przeciwnika, bezczelne ataki i brutalną prymitywną manipulację. Nigdy nie zdobyła się na spokojną polemikę na argumenty lub ocenę co jest faktem, co domysłem, a co myśleniem życzeniowym. Jaka jest więc możliwość znalezienia wspólnego mianownika? W tej sytuacji na razie chyba żadna i to dopiero jest klęska.

Ruchy komunistycznych narodowców z oparowego ścieku z definicji są antypolskie, każdy kto twierdzi inaczej jest kłamcą lub głupcem. Ci, którzy głoszą, że są przede wszystkim anty-żydowskie i anty-amerykańskie, chcą po prostu odwrócić uwagę od ich antypolskości. W pewnym sensie to syndrom wybierania mniejszego zła w stylu znienawidzonego generała, choć faktycznie niczym się od niego nie różnią. On usprawiedliwiał wprowadzenie stanu wojennego groźbą wejścia sowietów i dlatego wolał sam spacyfikować swoich. Dzisiejsi neonowi piewcy bez ogródek mówią o kolaboracji z wrogą Rosją, za cenę zdrady Ojczyzny, tradycji i łacińskiej cywilizacji. Dla nich życie pod ruskim butem jest lepsze od „zgniłego zachodu”, który trzeba zniszczyć.

Rosyjski mainstream skupia się prawie wyłącznie na antybanderowskich newsach serwowanych własnym obywatelom, którzy banderowców nienawidzą głównie dlatego, że są antyrosyjscy, nie zaś – tak jak Polacy – dlatego, że mieli z nimi osobiste ludobójcze doświadczenia. Trudno nie odnieść wrażenia, że dla Moskwy ważny jest ciągły sparing z banderyzmem.

Na szczęście mało kto w Polsce bierze owego ustawianego przez Rosję „banderowskiego stracha na wróble” za realnego przeciwnika.

Oczywiście dopatrywanie się moskiewskiego agenta w każdym, kto ma inną opinię jest niedorzeczne, ale na przykładzie „Neonu” od razu możemy dostrzec różnicę między zdezorientowanym ćwierćinteligentem powtarzającym bez namysłu ruskie kłamstwa a perfidnym manipulantem wciskającym kit według ruskich wytycznych. (zob. więcej: http://www.osw.waw.pl/sites/default/files/anatomia_rosyjskiej_wojny_informacyjnej.pdf)

Raport ABW za 2010 r., jaki przedstawił jej szef Krzysztof Bondaryk, mówiąc o 300 znanych naszym służbom szpiegach funkcjonujących w Polsce, to dopiero wierzchołek góry lodowej. Specjaliści od służb specjalnych podejrzewają, że Polskę oplata sieć agentów, tzw. nielegałów, i może być ich dużo więcej. Najmocniej w Polsce trzyma się, i to od lat, wywiad rosyjski. Jego agenci wywodzący się z KGB i GRU ulokowani mają być we wszystkich najważniejszych urzędach. Najwięcej z nich w Warszawie: w ministerstwach, w Sejmie, a nawet Kancelarii Prezydenta i kancelarii premiera.Rosyjskie służby jako jedne z niewielu na świecie prowadzą wywiad globalny.

– Wiemy o tych, których udało się namierzyć. Pracują oni na placówkach dyplomatycznych, oficjalnie jako przedstawiciele innych krajów. Zwykle znana jest połowa tych, którzy rzeczywiście działają w naszym kraju – mówi gen. Gromosław Czempiński, były szef Urzędu Ochrony Państwa, który napisał książkę o działaniu służb specjalnych polskich i innych wywiadów w Polsce. I dodaje, że nielegałowie to równie dobrze mogą być biznesmeni, zarówno obywatele innych krajów, jak i tacy, którzy posiadają polskie obywatelstwo, sprytnie wtapiając się w społeczeństwo.
/źródło: http://www.polskatimes.pl/artykul/382471,ilu-szpiegow-jest-w-polsce-najmocniej-trzyma-sie-wywiad-rosyjski,id,t.html

Tak, tak – to ten sam generał Czempiński, który zakładał wcześniej z gen. Wileckim i Oparą i innymi chłopcami z WSI ten agenturalny neonowy portal.

W obszarze Neonu24 to zidentyfikowani „biznesmeni” Ryszard Opara i Jarosław Ruszkiewicz.
Ich działaność biznesowa jest podporządkowana nie przynoszeniu korzyści i pomnażaniu kapitału a na wykorzytywaniu medium dla celów propagandowych, poniżej dodatnich wpływów na rachunku zysków i strat.

Neon24 to teraz siedlisko anty-Polaków, najgorszej maści zdrajców i kolaborantów. Oraz polsko- języcznych Rosjan zaangażowanych w wojnę informacyjną. Na bieżąco obrzucających błotem wszystko co polskie i co jest Polską Racją Stanu.

Cenzura eliminuje każdy przejaw samodzielnego myślenia. Wszystko co jest wbrew wytycznym z Kremla nie ma prawa istnieć.

Na tym agenturalnym portaliku śmieją się i szydzą z ginących Ukraińców broniących swojej ojczyzny. Polacy wspierający ukraińskie dążenia do demokracji i niepodległości są nazywani żydami, szbesgojami i usraelem. Ukraińcy to dla nich „banderowcy”, pogardliwie nazywani przez nich „ukrami”.

Terroryści przysłani przez Putina na Ukrainę są przez nich nazywani „obrońcami” i „bojownikami”. Bandyci zabijający cywilów podejrzewanych o sympatię z legalną władzą w Kijowie i chowającymi się jak szczury po norach i używającymi ludność cywilną a nawet dzieci za żywe tarcze są traktowani jak bohaterowie.

Wielu, wydawało by się Polaków nagle zmieniło orientację na rosyjską. Pochwalają rosyjski imperializm, faszystowska ideologia Dugina jest dla nich panaceum na „jedność Słowian”.

Trzeba wyraźnie napisać i napiętnować tą ruską swołocz:
/wymienię tylko tych najważniejszych/

1. Ryszard Opara, który sprzedał ruskiej agenturze wpływu „swój” portal. Ten sprzedajny WSI-ok zamierzał nawet startować kiedyś na urząd prezydenta RP. Niedawno marzyła mu się także ciepła posadka w Brukseli. Pełni na Neonie24 rolę „Naczelnego”.
2. Jarosław Ruszkiewicz vel Spirito Libero – od kilku miesięcy „prezes fundacji Nowy Ekran / Neon24”, de facto słup, na którego Opara i kolesie przepisali własność, uciekając przed sądem i zapłatą milionów złotych, które są zobowiązani zwrócić polskiemu państwu. Ruszkiewicz to także oficer rosyjskiej agentury wpływu na tym odcinku. Pełni na Neonie24 rolę naczelnego cenzora i dyżurnego chama.
3. Bogusław Jeznach – były agent WSI, obecnie pracujący na zlecenie Kremla. Jego zadaniem jest tłumaczenie na język polski rosyjskich materiałów propagandowych w taki sposób aby manipulować polską opinią publiczną. Czyli manipulacja i dezinformacja.
4. AdNovum – płatny agent Kremla. Opracowuje informacje nadsyłane mu przez rosyjski ośrodek wojny informacyjnej. Jego celem jest przedstawianie informacji tak jakby Polakami byli Rosjanie podzielający rosyjski imperializm i faszym.
5. Krzysztof Wojtas – http://1do10.blogspot.com/search?q=wojtas
6. Zawisza Niebieski, wielonikowiec – zakonspirowany agent Kremla, który udaje zainteresowanie „słowiańskimi korzeniami Polski”, co dziwnym trafem jest wpisane w wytyczne Kremla.
7. Zygmunt Wrzodak – agent Kremla. Nazwany tak przez Jarosława Kaczyńskiego; czego Wrzodak nigdy nie zdementował.
8. Stanislas Balcerac – ponadprzeciętnie zaangażowany piewca Putina. Nie ustalono jeszcze czy to płatny zadaniowiec.
9. Zygmunt Białas – http://1do10.blogspot.com/2014/05/do-zygmunta-biaasa-i-innych-ruskich.html
10. Ślepa Mańka – płatna agentka Kremla, do czego samam chętnie się przyznaje

Jest tam kilku płatnych trolli, większość posiada wiele nicków.

Są też pożyteczni idioci, którym się wydaje, że powielanie swoich notek na wielu portalach, w tym NE24 przynosi im większą sławę i większy rozgłos. De facto wspaierają tą ruską tubę propagandową.
Z litości nie wymienię ich nazwisk i nicków.

Oto przykład wypowiedzi zdrajcy:

 • @brusek 18:29:34
  Napisz mu, by najemników w tym z Polski publicznie rozwalali, pokazywać ich twarze, dokumenty przed rozwałką i fotografować, filmy kręcić by rodziny wiedziały jakiego skurwysyna miały, a potem do bezimiennego dołu i przesypać wapnem. Pozdrawiam.

Moje zdanie jest takie: ten portal nie powinien istnieć, a osoby lżące Naród Polski, a także nawołujący do waśni na tle rasowym, narodowościowym i reigijnym powinni ponieść odpowiedzialność karną.

Czy polskie służby są ślepe? Nie widzą jaka nienawiścią zieje to miejsce?

Co innego krytyka Tuska, Komorowskiego czy Kaczyńskiego przez zatroskanych polskich obywateli, a co innego lżenie najwyższych władz państwowych i najważniejszych poskich polityków przez ruskie ścierwomedia i płatną ageturę wpływu.

Popatrzcie dalej jak to neonowe bydło sobie używa:

 • @Leniuch 21:24:12
  Następny żydotryzub się pojawił. Co prawda o was i dostawaniu przez was w dupę zabolała? Takich jak ty żydobanderowcu mój śp. Ojciec oficer 27 WDP AK miał ponad setkę na swym osobistym koncie, a ile utylizowano na Jego rozkaz to nie wiem. Poszedł w chuj na wasze żydobanderowskie kłamliwe portale. Zapamiętaj żydobanderowski wszarzu, lub pomiocie rezuna, że U Krainy nigdy nie było i już nigdy nie będzie. A Lwów, Wołyń będzie niebawem należał znowu do Polski. To wasz koniec!!!

@brusek 10:44:13

 • Nie wiem na ile to jest prawda, ale znalazłem notkę że w okrążeniu w Peskach siedzi nie kto inny jak sam „Dima” Jarosz
 • @mania przepraszania 11:02:51
  Zaraz luukne tu i tam w wolnej chwili….
  To byłoby chyba ZBYT PIEKNE by tam „nasz” Jarosz się grzał w tym kociołku….
  Ale wszystko na wojnie jest możliwe!
 • @mania przepraszania 11:02:51
  Siedzi i udzielono gwarancji, że z kociołka już nie wyjdzie. Pojechał jak sypał się parlament by dać swojakom trochę grosza na przetrwanie i wpadł jak śliwka. Pilnuje go Wostok.
 • @brusek 13:17:37
 • Ukraińscy czołgiści jak Jozef Szwejk tną głupa albo po prostu tak już z nimi jest po budowie systemu baszką zwanego. Warto na własne uszy odebrać podsłuchaną rozmowę.I na wojnie bywa wesoło.
  Pozdrawiam.
 • Znowu polscy najemnicy
  Jak podaje przedstawiciel służby prasowej Ługańskiej Samoobrony, w rejonie Lisiczańska po stronie ukraińskiej walczy około 800 polskich najemników.
 • @hetman koronny 13:38:31 & @jan 25.07.2014 10:59:46
  1. Mam nadzieję że piekło ich pochłonie.
  Widziałem onegdaj w jak to nazywam żartobliwie „TV Putin” jak powstańcy o jakiś czas pokazują poskie „trafiejne” paszporty…
  Powinni pokazywać i publikować dokładne zdjęcia i inne dane z tych paszportów!!!!!!!!!!!
  2. jan! Czy mogę skopiować część Twojego posta w celach niekomercyjnych w innej dyskusji?
  3. Z przyczyn technologicznych dzis południowego oraz popołudniowego sprawozdania nie budiet! Możecie liczyc na wieczorno-nocne!
   • Pojawił sie kolejny „patryjota” odważny w gębie po spożyciu.
    Bluzgnął jak pewna śmierdzaca rzecz która wpada do klozetu po zbyt obfitym posiłku.
    ps. Niektórym mało do szczęscia potrzeba, ot kubeł pomyj i zużyty papier toaletowy…
   • @Kula Lis 62 21:36:37
    ty ruski cwelu każdy kto walczy z moskalem jest dla mnie przyjacielem,a twojemu ub-eckiemu tatusiowi przewielebny kutas na ryj ha ha
   • @mania przepraszania 21:42:26
    błyszczysz,bolszewiku jak ten stolec o ktorym żes pierdnął…
   • @Leniuch 21:37:33
    Psi synu końskim Kusiem między oczy chędożony! Bękarcie francowatej przechodki! Synu kobylej mineciary, gamratki, pohańskim godmiszem na drugi bok wyjebanej! Wychodź na szable! Jeden na jednego!
   @ninanonimowa 14:29:27
   Dzięki za ten materiał… Brakuje tam tylko paczek Hostii (po Przemienieniu) do zagryzania zamiast czipsów do piwa i butelek wina po Przemienieniu.
   To chyba, niestety, musi pierdyknąc…
 • Dima poszukiwany!
 • Hieroj Samostijnej, Dima Jarosz znalazł się na międzynarodowej liście poszukiwanych przez Interpol.
  Ciekawe, czy wyłowią go z kociołka, gdzie ponoć jest podgotowywany razem ze swoimi chłapcami.
 • @brusek 14:49:55
  Jak syn Aleksandr Turczinowa, 21-letni Kiriłł otrzymał wezwanie do wojskowej komendy uzupełnień w ramach powszechnej mobilizacji, która została ogłoszona na Ukrainie. Jego matka w czwartek, 24 lipca w wojskowej komendzie uzupełnień mówiła, że syn powinien służyć, niech idzie.
  Ojciec Kiriłła postanowił zorientować się w sytuacji. Przewodniczący Najwyższej Rad Aleksandr Turczinow nie robił ceremonii z pracownikami wojskowej komendy uzupełnień i zwolnił ich z pracy. Uwaza się że zwolnieni zostali dwaj pracownicy.
  Mama go chyba mniej kocha:)
 • @brusek 14:01:05
  Wystawa paszportów to przedni pomysł. Najlepiej w zestawieniu z żywym bądź martwym s…synem. Jak im to przekazać?
 • @AdamPL 15:55:23
  Własnie juz jestem i pisze list do gościa ksywa „inzynier” co jest na filmie i który chyba kręcił film…
  Podał telefon i mejla…
  Chyba że ktos tez jeszcze napisze?
  pzdr
 • @brusek 18:29:34
  Napisz mu, by najemników w tym z Polski publicznie rozwalali, pokazywać ich twarze, dokumenty przed rozwałką i fotografować, filmy kręcić by rodziny wiedziały jakiego skurwysyna miały, a potem do bezimiennego dołu i przesypać wapnem. Pozdrawiam.
 • @brusek 18:29:34
  Brusek: Ps. No i jeszcze zastosować metody CIA, by wydobyć z nich publicznie kto ich tam na bandyterkę, dokonywanie zbrodni na innym narodzie posłał. Niech Polacy i rodziny wiedzą do kogo o odszkodowanie się zwrócić i kogo potem jak nadejdzie ku temu czas a nadejdzie powiesić lub osadzić na ostrym palu z sękami. Te 800 POlaków powinno spocząć na wieki tam gdzie pojechali/ich wysłano.
 • @Kula Lis 62 19:01:57
  Popieram w 100%, sam bym tak napisał ale nie przykładałem się do nauki j. rosyjskiego, czego szczerze żałuję. Pokazywać pyski, dokumenty i upubliczniać zeznania. Niech najemne ścierwo wie, co je czeka.
 • @wiesiek44 20:00:50
 • Napisalem, może odpisze?
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  25.07.2014
  PIĄTEK wieczórOd wczoraj było mniej wieści z frontu – pewnie dużo się działo, nikt nie miał czasu pisać „wspomnień i sprawozdań, a może cenzura wojenna i tajemnica wojskowa zadziałały – w końcu wróg też umie czytać i wyciągać wnioski….
  Ale już „sprawozdaję”Opłot o tym jak zestrzeliwuje się „Suszki”Świeżynka całkiem odlotowa! Ukry sami walczą ze sobą????????????

  Pyrrusowe zwyciesto Ukrów – zdobyli ponownie Lisiczańsk – informacje w linku.
  Skrótowo – batalion Donbas prawie w rozwałce,

  Powstańcy przygotowują kontrofensywę na Lisiczańsk

  W rejonie Lisiczańska wojuje 800 polskich najemników!!!
  Proszę ich nie nazywać „polskimi żołnierzami”!!! To są NAJEMNICY bez prawa powrotu do kraju! Jeżeli ktoś by z Noworosji mógł zdobyć zdjęcia tych kreatur, najlepiej zdobyć też ich paszporty i zdjęcia podesłać to można by to rozpowszechnić!!!

  Kolejny niechlubny „polski wkład” w te wojnę

  Lisiczańsk – zabity przedwczoraj został dowódca Kirowogradskiego Batalionu

  Opowieści żołnierskie /wzięty do niewoli mówi/ – „z całego oddziału tylko ja ocalałem”

  Moździerze ukrów znów nakierowane na Rosję – spadło 55 pocisków, zniszczono 4 domy / teraz podali że 6

  Walą także w grupę śledczą

  Pani lotnik-banderówka Sawczenko posiedzi jeszcze do 30 sierpnia

  Sawczenko jak zwiała do Rosji to mieszkała tam 2 tygodnie

  Na wniosek Noworosji – info sprzed tygodnia – odpowiednia agenda ONZ miała się zając stosowaniem zakazanej amunicji i bomb. Teraz Rosja swoim kanałem będzie robić raban

  Info od mieszkańców – ukry się przegrupowują w rejonie Kurachowa

  „Sztirlic” – taka ksywa – przyjechał z Niemiec wspomóc powstańców!

  DNR – specjalny medal „Za obronę Słowiańska”

  Wczoraj pod Debalcewo rozwalono „blokpost” i daw Kamazy – poległo 60 szt.

  Analiza po angielsku napisana – „sygnały agonii kijowskiego reżimu”Policzono agentów Putina!!!!! Jest PROBLEM!!!! Wyszło aż 7 milionów!!!!MSW Ukrów VS lider Sprawiedliwa Rosja / za wspomaganie materialne Donbasu/Piekny tytuł: „królik ofiarny uciekł z ołtarza”

  Pani poseł Wierchowej Rady Inna Bogosłowska napisala na blogu że premier i szef rady kłamią itd… Warto przeczytać…

  Dalej o naćpanych, ale w Pentagonie. Radza ukrom czyli chochłom jak najlepiej umierać!!!

  Tym razem ćpają Ukry. Twierdza że Rosja przygotowuje terrorystyczne akcje na Ukrainie. Ale prywatnie mówiąc to jest możliwe – tzn – Ukrom może wpaść do głowy np. „ładny” wybuch w metrze w Kijowie albo coś innego a spektakularnego i obwinienie o to „ruskich”

  Oni naprawdę ćpają zdrowo! Kijów policzył że za dobę ostatnią zgineło 13 ukraińskich zołnierzy i 14 cywilów – przez ile trzeba to mnożyć????

  Interpol poszukuje niejakiego Dimitra Jarosza. Ktokolwiek wie jak go dorwac to może dostarczyć do Interpolu jego samego lub jakąś częśc ciała /do rozpoznania by była!!/

  A wiewiórki z ADNOVUM donoszą że wzmiankowany wyżej Dima miał dośc jałowej dyskusji w dniu wczorajszym w Radzie, wpadł do banku, wziął parę walizek banknotów i pojechał wesprzeć moralnie i materialnie swoich chłopców z batalionu „Donbas”. Niestety, czasem pech ludzi prześladuje, a może w końcu sprawiedliwość ich dosięga, no i razem z tymi swoimi gołąbkami pokoju wpadł w zasadzkę! Wiadomośc się potwierdza ale na razie szukam odpowiednich linków. Chłopcy Rzeźnicy razem ze swym mentorem i sponsorem SA w okrążeniu i chyba z niego nie wyjdą!!!!!

  Telefoniczni /na razie/ partyzanci działają! W siedmiu miejscach Kijowa szukano bomb!

  A mieszkańcy Europy nie chcą Ukrainy, Mołdawii i Gruzji!Dalekie okolice? Kameron chce sankcji? Straci BP i Shell!!!!!Bliższe okolice. Mołdawia przygotowuje się do wojny z Rosją!
 • @Kula Lis 62 19:01:57
  Zły pomysł.
  Propagandowo samobójczy.
  Wystawa paszportów i publikacja nazwisk, tudzież padłych w walce, jak najbardziej.
  Czy są to Polacy, czy mają tylko polskie paszporty.
  Przecież pobanderowskie bydło, którego w Polsce dość, zapewne wybrało się mordować na Dzikie Pola, a nie przypuszczali, że sami staną się zwierzyną.
  Podobnie mogli tam udać się ci innej narodowości w ramach wspierania ziomali.
 • @AlexSailor 22:32:45
  Wiesz, od dawna chodzi mi po głowie że to jest zmyłka. Szczególnie po informacji że jest tam ich 800 sztuk!!!!
  Aż 800 po tylu dniach ciężkich walk?
  Przyszło mi do głowy że na polskich paszportach moga byc ci z CIA i US Army…
 • Palik ci wystrugamy i osadzimy, by cały majdan miał nowego „heroja”. I pamiętaj, zużyty papier toaletowy wrzuca się do toalety, a nie do śmieci. Ale, co taki leniuch może wiedzieć. Czekamy na kolejne wpisy. „Szo” dalej?

  Czerwona zaraza prędzej czy późnej musała swom łapami przechwycić NE

  • Coraz więcej będzie szczekania o żydzie alboPalik ci wystrugamy i osadzimy, by cały majdan miał nowego „heroja”.

   I pamiętaj, zużyty papier toaletowy wrzuca się do toalety, a nie do śmieci.
   Ale, co taki leniuch może wiedzieć. Czekamy na kolejne wpisy. „Szo” dalej?

    JKM.
   Coraz więcej będzie o
   solidarności społecznej,
   pomaganiu,
   wspieraniu,
   ratowaniu,
   regulowaniu,
   zapobieganiu,
   aż pewnego dnia zwykły człowiek się obudzi i popatrzy i się zastanowi, że jak to się stało, że państwo zbankrutowało, stracił oszczędności, perspektywy na emeryturę, pracy brak, na ulicy zamordyzm lub anarchia i do tego Arabowie nadchodzą.
   Ja jeszcze chwilę zostanę, ale stwierdzam, że lepszy jest Onet.

  • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:29:09
   Nie muszę.
   I mam nadzieję, że ktokolwiek będzie twoim pracodawcą dostrzeże zniszczenie które wdrażasz.
   Jakbym był właścicielem tego portalu to byś wyleciał na zbity pysk.
   • Przekroczył pan wszelkie możliwe bariery
    Na NEon24 promujemy dyskusję a nie ubliżanie. Póki co, siedzi pan w „oślej ławce”.
    Proszę się nie skarżyć, inni mają gorzej.
   @NUS 10:56:24
   Pokazać ci chuja? Celowo przez tłumacza wam napisałem by do waszych żydowskich, szabesgojskich łbów dotarło.
  • @NUS 10:56:24
   Polska będzie silna gdy pogoni żydowskich przybłędów: chazarię i szabesgojów służących im, takich jak ty i thule, bez tego ni rusz.
  Po II wojnie Stalin ustalił granice i one do dziś obowiązują, na mapie Stalina nie było państwa Ukrainy, Białorusi, Rosji, etc, był ZSRR stworzony z państw i nacji! Państwem i trzonem ZSRR była Rosja, państwem była Gruzja, Łotwa, Litwa ale nigdy Białoruś i nigdy Ukraina! Więc w oparciu o jakie prawo Ukraina domaga się poszanowania ich granic? Jakich granic? W roku 1991 ustalili z Rosją i Białorusią, wyjście ze struktur ZSRR i ustalili sobie granice, nas nikt nie pytał o zdanie, nie pytał, czy zgadzamy się by Ukraińcy zatrzymali nasze kresy jako swoje ziemie! A zajmują nasze ziemie, od wieków nasze! Więc dywagacje co jest ukraińskie są dywagacjami durni, nic nie jest ukraińskie, nic nie jest białoruskie, jest albo polskie, albo rosyjskie, albo litewskie. Amen!
  @brusek 22:36:29
 • To że mają polskie obywatelstwo poświadczone polskimi dokumentami o niczym nie świadczy. Podejrzewam że w większości są to potomkowie tych z „Akcji Wisła”…
 • @mania przepraszania 23:15:56
  wydaje mi sie, ze owych 800 „Polakow” walczacych z urkami moze byc faktycznie Usmanami lub innymi wyslannikami Usraela ( tymi z prywatnej wiadomej formacji chociazby ). Poniewaz oficjalnie Usrael nie bierze udzialu w wojnie na Ukrainie – o co za kazdym razem „gromi” „interweniujaca ” Rosje NA PEWNO jego ludzie nie maja ze soba hamerykanskich papierow. Moga za to miec falszywe polskie paszporty czy inne szmaty – bowiem i tak polski nierzad nie zaprzeczy, lecz przytaknie wszystkiemu co mu nakaza z Waszyngtonu !
  Tak wiec nalezaloby z tymi „Polakami” probowac porozmawiac po polsku. Jestem prawie pewna, ze jest to dla nich jezyk tak obcy jak i ukrainski !
 • Witam ponownie
  Jak widzę, z informacji z ostatnich dni sytuacja powstańców od strony strategicznej jest coraz gorsza.Poraża też skala tej mobilizacji (nie wiem czemu nikt nie zwrócił na to uwagi?). 800 tysięcy!!!?? Takiego czegoś nie było na świecie od czasów IIwś !!!, nawet u Saddama w ostatniej wojnie z ussa. Po co im aż tylu ludzi? Przecież obecnie już mają ponad 10-krotną przewagę liczebną czego efekty widać, pomimo bohaterskiej postawy i dobrej organizacji u powstańców. Czyżby faktycznie szykowało się coś naprawdę dużego??
  Mam nadzieję, że to jednak efekty paniki, bajzlu i wewnętrznych rozgrywek wśród głęboko jak widać pogubionego „rządu” w Kijowie
 • Mołdawski polityk uważa, że kraj przygotowują do wojny z Rosją w koalicji z USA i Ukrainą.
  Mołdawski polityk uważa, że kraj przygotowują do wojny z Rosją w koalicji z USA i Ukrainą.Stany Zjednoczone przeszły do aktywnej fazy przygotowywania do wojny przeciwko Rosji. Taką opinię wypowiedział przedstawiciel socjaldemokratycznej partii Mołdawii Wiktor Szelin, zaznaczywszy, że oficerowie oficerowie sił zbrojnych USA są ciągle w Mołdawii i mołdawscy żołnierze przygotowują się do działań bojowych.Mołdawia oskarża Rosję o rażącym naruszeniu suwerenności.Oświadczył o tym prezydent Mołdawii Nikołaju Timofti w czasie spotkania w Kiszyniowie z grupą Parlamentarnego zgromadzenia NATO Hugha Baily.
  „Obecność na terytorium Republiki Mołdowa 14 – ej armii rosyjskiej bez zgody na to konstytucyjnych władz kraju staje się rażącym pogwałcenie neutralności Mołdawii. Swoimi działaniami Rosja nie wykonuje porozumienia Stambulskiego spotkania na szczycie OBSIe 1999 roku o wyprowadzeniu rosyjskich wojsk i uzbrojenia z Mołdawii „, – oświadczył Timofti.
 • @AlexSailor 22:37:47
  Och, chyba muszę odpowiedzieć więcej niż jednym zdaniem…
  Pierwsza możliwość – sa to najemnicy tylko posiadający polskie paszporty – i nie bedziemy wnikać w ich obywatelstwo. Możemy natomiast w tym przypadku zastanowić się nad rolą naszego rządu – bo wydawani fałszywych paszportów w takiej wojnie jest i nielegalne i nieetyczne…
  Aby bardziej dosadnie nie skomentować…
  Druga mozliwość – są to faktycznie osoby urodzone w Polsce.
  Tu mamy dwie możliwości – sa to obywatele Polski narodowości ukraińsko-banderowskiej.
  Lub autentyczni Polacy – albo zarobkowo wyjeżdżający na takie wojny, np. byli żołnierze, albo „delegowani” tam przez polski rząd nasi żołnierze pod przykrywka najemnictwa…
  W każdym z przypadków ci ludzie pojechali tam na własną odpowiedzialność. I w każdym przypadku nie należy ich bronić. Oni hańbią imię polskiego obywatela i polskiego żołnierza!
  Co do „wyciągania żywcem”…
  Czy jeżeli Polak zostanie złapany w Tajlandii na przemycie narkotyków – za co jak wiadomo grozi nieodwołalny wyrok śmierci – to mamy pisać listy protestacyjne czy ze wstydem sie schować pod stół?
  Jeżeli np. w Niemczech zostanie złapana szajka brutalnych bandytów z naszymi paszportami, albo grupka „tylko” kradnąca samochody czy okradająca kościoły to tez mamy na siłę ich bronić i „wyciągać” z więzienia?
  Na pewno sa osoby które w innych krajach wchodza w konflikt z tamtejszym prawem, nawet nieświadomie. I niewątpliwie takie osoby powinny mieć pomoc konsularną i prawną – bez względu na zbrodnię jaką popełnili lub jaka im się przypisuje…
  Ale „najemnictwa” poza oficjalnym minimum ustawowej i humanitarnej pomocy prawnej – bym nie bronił i szat nie rozdzierałNa razie wszystko plotki…
 • @xes23 00:21:52
  Dla mnie te 800 tysięcy to tez jakiś „odlot” szaleńca
  Nie przychodzi mi nic do głowy jak to logicznie tłumaczyć…
 • @brusek 08:29:26
  Widziałem na pasku „TV PUTIN” że eksperci MAK-u uczestniczący w pracach przy odczytywaniu skrzynek komentują że wszystko jest okej, czyli że prace trwają, sa jakieś małe zniszczenia mechaniczne ale bez wpływu na utratę informacji..Mapka
  Cały dzień wczorajszy trwały w
  alki w kotle przy rosyjskiej granicy:Dziś w nocy. Donieck (Mandrykino) Rzeźnicy znów leja fosfor z nieba

  Likwidacja kotła wczoraj. Wszystko co zostało z 72-giej brygady
  Nad Donieckiem zestrzelono drona ukrów

  Napiszali tak jak niżej – czyli podają adres na jaki można wysyłać zdjęcia, filmy i informacje pomocne do prowadzenia kanału oraz którymi chcielibyście się podzielić:
  Если вы переживаете за дело Новороссии и у Вас есть видеоматериалы или аудиозаписи, которыми Вы бы хотели поделиться со всем миром, высылайте нам на адрес iaNovorossia@yandex.ru. На этот же адрес можно высылать текстовую информацию по всему, что происходит в этом регионе Русского Мира..
  Видеоматериалы командой нашего портала переводятся на основные европейские языки. Помогая работе нашего видеоканала, Вы помогаете доносить правду о Новороссии всему миру.

  Noworosja krzepnie – bo biurokracja wszystko przetrwa!

  A szczury zaczynają się zagryzać!

  „Jak nie zostać Ukrem”

  Jeszcze raz o mediach ukrów. Według jednych , oficjalnych to żadni Ukraińcy nie uciekają do Rosji. są to sami Rosjanie!

  O 250 australijskich zołnierzach którzy w celach wiadomych /niewiadomych (niepotrzebne skreślić ) przyjada na Ukrainę

  Coś dla egzorcystów: „Wierchowa Rada – gniazdo diabła!!!!!!!!”

 • Prezent z Ługańska
  Przedstawicielom OBWE wręczono zakrwawioną dziecięcą zabawkę, do przekazania wnukowi Patroszenki. Niech się pobawi i pomyśli jakiego ma wspaniałego dziadzia zbrodniarza.
  • @Leniuch 21:53:46
   Ty żydobanderowski skurwysynu, po takich jak ty moi przodkowie na konia wsiadali, mieliśmy majątek na Wołyniu, wy mogliście u nas tylko świnie pasać, to był szczyt waszej kariery, no i batogiem od czasu do czasu w łeb dostawaliście, jak zaczynaliście się stawiać. Widzę, że za mało waszej żydobanderowskiej swołoczy 27 WDP AK razem z mym Ojcem wybiła, a wybijano was od 15 roku życia wzwyż złapanych z bronią, siekierą, piłą, czy widłami, bo plugastwo się rozpleniło. Będzie okazja was banderowcy utylizować gdy ten czas rozprawy z wami nadejdzie, a nadejdzie. Gdybym cię skurwysyn ie banderowski spotkał w realu to już byś nie żył.
  skurwysynie banderowski, ja bym cię osobiście nie bił, gównem rąk się nie brudzi, kazał bym cię obić tak, że już nigdy byś nie był w stanie pisać. Ja mieszkam w Polsce ty skurwysynu synu capa i kozy. Dobrze radzi brusek: wlać benzyny w gardło i dać ci papierosa.

  Od dawna powtarzam że oni stracili rozum!
  To jest małpa z atomową brzytwą w ręku na środku deptaka wśród tłumu spacerowiczów…
  Jak uzasadnić wczorajsze – ponawiane ataki – katiuszami na zakład przemysłowy na którego terenie jest tyle amoniaku że w razie rozszczelnienia instalacji nie przeżyje nikt od Europy środkowej po Kazachstan!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jak dla mnie to jest małpa z brzytwą którą trzeba NATYCHMIAST zastrzelić!!!!!

 • Propaganda paranoji w pseudopolskich łżemendiach.
  Na końcu może okazać sie że tak naprawdę Awakow to podwładny Striełkowa-Girkina i tajną linią otrzymuje „prikazy” od samego Putina. Paranoja to mało powiedziane…
 • 800 tys Do czego tak naprawdę przygotowuje się kijowski rząd?
  „ludzie nie zdają sobie sprawy z powagi obecnej sytuacji, zaś polską racją będzie tu wyjście z niej bez szwanku.”
  nasi szanowni obywatele między wódką i zakąską wołąją bić kacapów, zabić Putina, i będzie spokój.
  Im się wydaje, że polska wieś pozostanie spokojna.
  Tymczasem oznaki zbiorowego szaleństwa czasów ostatecznych pojawiają się nie tylko na Ukrainie. We wrocku porwali człowieka i obcinali mu sekatorem palce, wyrywali zęby obcęgami do gwoździ, policja wpadła do szpitala i zastrzeliła pacjenta, który uciekł do piwnicy, inni okarżają policję o zabicie kolegi, samochody coraz częściej jeżdżą po ludziach.
  A w polityce ? „przywódcy” już całkiem odlecieli. PiS chce uchwały sejmu o ruskiej winie w zestrzeleniu samolotu, prokuratura przeszukuje biura poselskie, media ujadają chórem, Sikorski robi już laskę codziennie.
  Czy w ogóle jeszcze na polskiej ziemi mieszka wystarczająca liczba ludzi, którzy chcą utrzymania polskiego państwa ?
  Czy nie nadejdzie taki moment, w którym wszyscy skoczymy sobie do gardeł?
Wiesz, coraz czarniej to widzę… Codziennie powtarzam znajomym informacje z frontu i wieszcze wojnę – ludzie zaczynają mnie unikać… To jest jakaś zbiorowa paranoja – ja chyba śnię…Jest mała nadzieja że społeczeństwo Ukrainy się przebudzi…
Szczególnie że ich działania wskazują na to że są NIENORMALNI – to znaczy że są NIEPRZEWIDYWALNI!!!!!
PS co do łyskacza – mozemy wypić po lampce! A resztę skrzynki daj temu co dokładnie opisze…

Nieoficjalny (????) hymn Noworosji „Serce słowianki”
Czyli „nasze” „Rozszumiały się wierzby płaczące”, która to pieśń jest modyfikacją „Słowianek”

Linkują Tuska a mnie się nóż otwiera w kieszeni

I piszą że „to koniec normalizacji stosunków z Polską”

Szczury niby uciekają z okrętu i gryzą się wzajemnie – ale jeszcze kąsają! (czyli otwarcie sezonu polowań na merów miast)

Minister Zdrowia Ukrainy radzi: „żołnierzu! Lecz się sam!”

Ukraiński faszyzm nie jest uleczalny!!!!

Kobiety proszą Poroszenkę na kolanach

 • PILNE! Szykowane prowokacje i zamachy.
  „Rząd” w Kijowie zamierza przeprowadzić w najbliższych dniach serię prowokacji i zamachów terrorystycznych, które mają na celu konsolidację władzy, oskarżenie Noworosji i Moskwy o terroryzm i w maksymalnym scenariuszu wprowadzenie kontyngentu sił NATO (ponoć rządy w Polsce i Litwie przebierają już nogami).
  Ukrom pali się grunt pod nogami, więc podpalą cały kraj.
 • Gorąco na Bukowinie
  Mieszkańcy dziesiątków wsi na Bukowinie protestują „jesteśmy Rumunami”, „chcemy do Rosji”.
  Czyżby mieszkańcy Bukowiny chcieli powrócić do macierzy?
Zestrzelenie Boeinga nie przyniosło przełomu. Można liczyć się z następnymi aktami terroryzmu. Spodziewać się można zamachu na jakąś ważną osobę.

(Ja tam bym wysłał Kaczyńskiego, ale to nie jest zbyt poważny polityk; w ogóle nasi to teraz trzecia liga. Czyli mógłby to być np. Kerry, albo np. Hollande – ten jest dobry, bo zgrany we Francji, to można by go poświęcić.) Na kogo postawić?

Po sieci chodzą rozmowy, że następna prowokacja na Ukrainie będzie aktem terrorystycznym na jądrowym obiekcie (to jest w elektrowni atomowej).
(…) nikt się nie sprzeciwia nie przeszkadza w ogóle. Mieszkańcy, oczywiście, nie są brani pod uwagę. Do jasności Ukraina nie ma możliwości, aby zbudować sarkofag, jeśli coś się zdarzy,podobnego poziomu co Czarnobyl. Chociaż, oczywiście, do zbierania Untermensch wschód ramach tego celu, będą w stanie natychmiast i nie zapyta. Od innej strony, zapytają o babło(pieniądze-szmal) na „likwidację awarii” przy nastraszonej Europie. I będą rąbać tę forse w Kijowie – w sytuacji, kiedy w kraju dupa, przypaść do takiego ożywczego źródła pieniędzy warto, za takie Kałomojszy całą Ruinę wysadzą, bo inaczej co tam jakaś elektrownia atomowa.

 • //wreszcie najliczniejsi i najważniejsi ze wszystkich Żydzi//
  Jews in Ukrainian Government/Politics, 1991-2014Maksym Burbak
  Yevgeny Chervonenko
  Mykhailo Dobkin
  Oleksandr Feldman
  Volodymyr Groysman
  Gennady Kernes
  Ihor Kolomoyskyi
  Stepan Kubiv
  Serhiy Kvit
  Victor Medvedchuk
  Yuriy Prodan
  Ostap Semerak
  Oleksandr Shlapak
  Hryhoriy Surkis
  Jan Tabachnyk
  Serhiy Taruta
  Oleksandr Turchynov
  Yulia Tymoshenko
  Arseniy Yatsenyuk
  Vitaly Yarema
  Yukhym Zvyahilsky———————————————————————————————————–Jews in Ukrainian Business, 1991-2014

  Leonard Blavatnik
  Henadiy Boholiubov
  Dmytro Firtash
  Yuriy Ivanyushchenko
  Vasily Khmelnitsky
  Andrei Klyamko
  Andriy Klyuyev
  Serhiy Klyuyev
  Ihor Kolomoyskyi
  Semion Mogilevich
  Vadim Novinsky
  Viktor Pinchuk
  Petro Poroshenko
  Vadim Rabinovich
  Eduard Shifrin
  Hryhoriy Surkis
  Serhiy Taruta

 • @Arjanek 06:32:14
  Dobry spis żydów ukraińskich. Przejrzę przed pisaniem notki o Ukrainie. Podam Panu i Czytelnikom przy okazji „Listę żydów w zniewalanej Polsce”
Żydostwo jest wszędzie, …są we wszystkich partiach i organizacjach na lewicy i na prawicy, są na wszystkich szczeblach administracji państwowej, są w Rządzie i Sejmie, …jako „euro-deputowani”, są w organizacjach ‚pozarządowych’ i fundacjach, są bardzo licznie w Kościele Katolickim i w Episkopacie Polski, są w kadrach Wojska Polskiego, są w policji i sądownictwie, są we wszystkich mediach – po lewej i po prawej stronie, …anty-polscy, anty-narodowi, anty-patriotyczni, anty-chrześcijańscy i anty-katoliccy, …specjaliści od liberalizmu, tolerancji, ekumenizmu, kosmopolityzmu i internacjonalizmu, aborcji, seksualizmu, pederastii i rewolucji obyczajowej, …politolodzy, socjolodzy, filozofi, psycholodzy, pisarze, poloniści, i aktorzy, piosenkarze …”artyści” …indoktrynują, dezinformują, wyszydzają, fałszują, ośmieszają, zażydzają, kreują ‚polską kulturę’, prawodawstwo, literaturę, film i rozrywkę, …kreują ‚polską’ rzeczywistość, …kreują światopogląd …zniewolonego, zżydzonego i bez ojczyzny… głupca XXI wieku.W każdym kraju, w każdym narodzie, gdzie się osiedli to żmijowe plemię, przybłędy, poprzez rozluźnienie obyczajów, liberalizm i tolerancję, wyszydzanie i ośmieszanie historii, tradycji, obyczajów i kultury gospodarzy, odcinają naród od jego korzeni, eksterminując – poprzez ludobójstwo – intelektualne, narodowe i patriotyczne elity, pozbawiają Naród autorytetu i przywództwa, a następnie poprzez postępującą indoktrynację, korupcję i agenturalizm, oraz wywołanie sztucznego kryzysu władzy, doprowają gospodarzy do biedy, nędzy i ubóstwa, rezygnacji i rozpaczy, obce przybłędy ubezwłasnowalniają obywateli w ich własnym kraju – własnej Ojczyźnie, przy jednoczesnym tłumieniu i niszczeniu wszelkich form krytyki, obrony i prób odsłaniania i dekonspiracji ich niszczycielskich działań – poprzez zaciekły i nienawistny atak i zaszufladkowanie jako „antysemityzm”, „faszyzm”, „nazizm”, „rasizm” i „fobie”;sami, uzurpując sobie i dla siebie władzę, obnoszą się i afiszują swoją „polskością” i „szlachectwem” – uzurpując sobie i nazywając się elitami przez siebie zniewalanego, zarażonego trądem tzw. „judeochrześcijaństwa”, „ekumenii”, „liberalizmu” i „tolerancji”, …i nic nieświadomego i bezgłowego Narodu Polskiego.
„Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich!

Polska …podzielona na mniejszą część narodu, nosicieli tysiącletniej tradycji chrześcijańskiej i polskiej cywilizacji, druga część to ogłupione hasłami pacyfistycznymi i socjalnymi, tzw. „judeochrześcijaństwem”, „ekumenizmem” , „liberalizmem” , „tolerancją” , „feminizmem” , większa część ludności, składająca się ze zlewicowanych, zkomunizowanych i zżydzonych przeciwników polskiego duchownego i religijnego dziedzictwa (to m.in. wszelkiej maści antyklerykałowie, przeciwnicy i wrogowie Kościoła Katolickiego, masoni, ateiści, sceptycy, gnostycy, i tzw. racjonaliści) i agresywnych mniejszości, głównie żydostwa i mniejszości niemieckiej i zniemczonej.

Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg – dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne”, partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne” miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią

http://niepoprawni.pl/comment/1434672#comment-1434672

Reklamy

11 myśli w temacie “Bloger o neon24.pl.Fakty czy Fikcja?Cz.1.

 1. Szanowne Panie i Panowie,

  oto kontroproduktywna reakcja Prezesa Fundacji NowyEkran z Warszawy:Proszę Państwa,Wkrótce podamy skany wulgarnych reakcji prezesa Fundacji NowyEkran z Warszawy…..


  „Tak jak słusznie przewidziałem, nasz sukces nie daje spać wielu złym ludziom.
  http://1do10.blogspot.com/2014/08/how-worth-does-neon24pl.html?showComment=1407651691171#c3286905321333544606

  To akurat są wypociny pewnego „Mind Service”, którego jak pamiętacie, usunęliśmy za wielokrotne plagiaty i zwykłe chamstwo.

  Ta banda internetowych obszczymurków- różne mendy usługowe, dupki z Gdyni, koguciki, Lipskie i paru innych (wszyscy kiedyś stąd wykopani za zachowania nie licujące z pozycją polskiego blogera) robią nam doskonałą reklamę. Jestem przekonany, że jakiś procent odsłon zawdzięczamy ich wytrwałej pracy reklamowej.
  Trolle kochane! Tak trzymać :))))))))))))))))))))
  nadużycie link skomentuj
  Jarek Ruszkiewicz SL 10.08.2014 08:28:35 ”


  Brawo Panie Ruszkiewicz czyli zyski z reklam na portalu neon24.pl Pan poda odpowiednio do wydziału skarbowego w Warszawie a nie w miejscowości w której Pan nocuje,koło Warszawy. Internet ma wiele niespodzianek…

  Polubienie

 2. Oburzony Prezes Fundacji NowyEkran,Pan Ruszkiewicz ,Jarosław znowu wyznaje miłość Panu Markowi Lipskiemu czyli mojej skromnej osobie kochającego rodzinę i swoje dzieci.Panie Ruszekiwicz,już Panu pisałem że jestem zajęty….Wiem że Pan Jarosław Ruszkiewicz nie popiera jako Prezes Fundacji na NEon24.pl Notek pozytywnych o Watykanie,Katolikach,Izraelu,o Europie zachodniej,ale popiera swojego kolegę Tonderskiego nazywającego polskie kobiety (dowody istnieją jako jpg) szmatami czy wywłokami…Mam nadzieję że Pan Jarosław kochający Lipskiego tylko platonicznie płaci grzecznie podatki w Polsce i opłaca swój ZUS a jako Bloger ma swoje Blogi zarejestrowane w Sądzie w Warszawie…. czy też w miejscowości Pana Ryszarda Opary..http://spiritolibero.neon24.pl/post/111824,milion-z-pogrozkami-w-tle

  Polubione przez 1 osoba

 3. Dodam że mam nadzieję że Pan Ruszkiewicz nie mieszka u Pana Ryszarda Opary. czy nie ma u Pana Opary zameldowania lub mam nadzieję że nie korzysta z gościny Pana Wojtasa,który ma swoje blogi zarejestrowane w sądach w Polsce…..Mam nadzieję…..

  Polubienie

 4. Całe szczęście że pieniądze nie zostały zmarnowane dla Ruszkiewicza.którego aktywność jest bardzo duża w internecie.Potwierdza się fakt że ma czas na Notki jak i na swoje projekty czyli odpowiednio zarabia….Bardzo dobrze że pomaga swojej rodzinie mam nadzieję i dzieciom w domach dziecka …w Polsce mam nadzieję jak i płaci odpowiednio wysokie podatki w Polsce…http://spiritolibero.polacy.eu.org/

  Polubienie

 5. Autor Notki na neon24.pl http://provoc.neon24.pl/post/111833,znowu-1-000-000-wejsc-miesiecznie
  Podaję link ale nie gwarantuję że Pan Wojtas lub Pan Ruszkiewicz nie zlikwidują Notki.


  Znowu 1 000 000 wejść miesięcznie?

  Jak wystartował Nowy Ekran w 2011 roku, to Łażący Łazarz, wówczas redaktor naczelny z dumą oznajmił, że po 33 dniach od startu portalu liczba wejść przekroczyła 1 milion.

  Drugi milion wejść portal według Pana Łazarza przekroczył po 67 dniach od startu. Teraz SpiritoLibero dumnie oznajmia że portal powrócił do czasów tamtej świetności, gdyż według jego informacji znowu ma milion wejść w miesiąc.

  Wiarygodnośc danych SpiritoLibero wydaje sie być co najmniej wątpliwa. Obecnie Neon24.pl jest według alexa.com na ok. 2500 miejscu. Gdy według Pana Łazarza portal osiągał ok. miliona wejść w miesiąc według alexa plasował się na pozycji ok. 500-600, czyli ok. 2000 pozycji powyżej obecnego rankingu. Zupełnie przypadkiem znam dane portalu który był na 2300 pozycji w rankingu alexa.Portal ten którego nazwy niestety podać nie mogę miał ok. 60 000 unikalnych wejść miesięcznie. Według SpiritoLibero mówimy o milionie.

  Polubienie

 6. Co do Pana Ruszkiewicza.Nie miał pieniędzy aby zainwestować w fundację NowyEkran ale to nie przeszkadzało aby został „honorowym” prezesem Fundacji,odpowiedzialnym przed prawem polskim,co jest wyjątkowo kontraproduktywne dla Fundacji ,która będzie miała problemy nie tylko z inwestorami ale z wiarygodmością prawną w Polsce gdyż ataki Pan Prezesa na Polaków pochodzenia hebrejskiego w Polsce na neon24.pl jak i ataki na Izrael są rejestrowane.ale i analizowane przez prawników.Rozumiem Oparę Ryszarda ale tym razem nie może oczekiwać rabatu czy rozmów z inwestorami,gdyż cały projekt z mową nienawiści na neon24.pl(polskie kobiety „to szmaty,”wywłoki” słowa pana Tonderskiego,na neon24.pl,kolegi Pana Ruszkiewicza z ich innego wspólnego projektu)nie ma szans..pomimo kilku utalentowanych blogerów.Pan Ruszkiewicz wie doskonale że fundacja ma inny charakter prawny i jako prezez zarządu Fundacji NowyEkran ma inne prawne zobowiązania.Z czasem nikt wraz z prokuraturą w Polsce się nie zgodzi na Fundację anty żydowską w Polsce ,anty izraelską w Polsce,potąpiającą Izrael,pomimo tysięcy rakiet wystrzelony przez „Hamas”…Dowody takich prawnych reakcji są w internecie.Dodam:Przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości i organizacji pozarządowych rozmawiali jak skutecznie walczyć z mową nienawiści. Edyta Petryna z Prokuratury Generalnej poinformowała, że liczba przestępstw motywowanych nienawiścią na tle rasowym, etnicznym zgłoszonych do prokuratury w ciągu ostatnich 5 lat wzrosła niemal pięciokrotnie.

  Dodam z portalu policja.pl:”Dla potrzeb badania z bazy mowy nienawiści opracowanej przez Fundację „Wiedza Lokalna” wybrano 30 stwierdzeń wrogich wobec sześciu mniejszości (żydowskiej, romskiej, ukraińskiej, afrykańskiej, muzułmańskiej i LGBT). Osoby nieheteroseksualne są mniejszością, do której najczęściej kierowane są treści nienawistne. Cytuję z WIKI:W Polsce znieważanie lub nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym, rasowym, etnicznym, wyznaniowym jest zabronione i karalne na podstawie art. 256 i 257 Kodeksu karnego. Jednak w zależności od stanu faktycznego zachowanie osoby używającej mowy nienawiści może wyczerpywać znamiona przestępstwa, np. z art. 190, 212 lub 216 Kodeksu karnego.Dodam:Koordynatorka Zespołu Monitorowania Rasizmu i Ksenofobii z Departamentu Kontroli, Skarg i Wniosków MSWiA Anna Malmon poinformowała, że wydano 28 wyroków skazujących dotyczących przestępstw z nienawiści..To co teraz proponuje Fundacja NowyEkran z Panem Ruszkiewiczem jako prezesem Fundacji i Zarządu jest już poważnym problemem prawnym.Jego Ruszkiwicza od lat ataki na żydów jak i akcpetacja ataków na katolików w Polsce na neon24.pl stworzyła problem prawny dla Fundacji ale i dla neon24.pl….Pomijam śmieszną blokadę moich tematów przez harcerza z innej epoki propagandowej ze strony Ruszkiwicza.Jego agitacja jest dobra ale kontraproduktywna Całe szczęście że jako infobroker poprosiłem kolegów (dodatkowa specjalizacja)w Polsce o przeanalizowanie firmy,fundacji jak i wtedy portalu nowyekran.pl ,pod patronatem Pana Ryszarda Opary,który oczekiwał inwestycji 250.000 Euro z zaliczką 50.000 Euro w rozmowach prywatnych,które prowadziłem z Panem Oparą przez Skype jak i przez email.Zainwestowałem w domeny,dodatkowe serwery ,wspierałem nowyekran.pl przekonałem inwestorów strategicznych ale po reakcjach redakcji,odpowiedzialnych w tym Pana Ruszkiewicza
  natychmiast rozmowy zostały zawieszone a inwestorów poinformowałem że są inne alternatywy dla inwestycji w Polsce.Sprawdzanie firmy dla inwestorów jest regułą w EU zachodniej.Posiadam oczywiście domeny nowyekran ale brakuje mi czasu.Pomijam w tej chwili inne aspekty przedstawione w tej Notce i komentarzach….Amen….

  Polubienie

  1. Pan Jarosław Ruszkiewicz zareagował dzisiaj co było oczekiwane.Dzisiaj w http://spiritolibero.neon24.pl/post/111824,milion-z-pogrozkami-w-tle.

   Jak czas pozwoli dodam inne informacje na temat tego Pana Prezesa, płacącego mam nadzieję podatki w Polsce,ZUS jak i mającego umowę o pracę z samym sobą gdyż to fundacja NowyEkran,której jest prezesem wzmacnia neon24.pl…Chyba że ma umowę z innym właścicielem neon24.pl ale takie informacje są w urzędach w Warszawie.


   Jego twórczość jako Blogera (nie jest zarejestrowany jako dziennikarz)bazuje nie tylko na antysemickich legendach czy reakcjach przeciw Dialogowi proponowanemu przez Watykan ale pomija najważniejsze dla Polski i Polaków tematy i problemy jak bieda,AIDS,rasizm ,Służba Zdrowia,Oświata,Demografia…Takie tematy ten Pan pomija ze strachu przed władzami w Polsce.Ten Pan nazywa się Polakiem czy patriotą ale ma strach protestować przeciw dramatycznej sytuacji demograficznej w Polsce.Gra tego Pana od lat jest znana.Czy przynosi temu Panu dochody?http://spiritolibero.blog.interia.pl/

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s