O PORTALU


ne2

Szanowne    Panie  i   Panowie,

Witam na blogu Nowy Ekran. Zapraszam  również  na portal  wpolsce.biz

1. Dlaczego  na wordpress.com ,   na google,   i na Facebook?

Medialne przepisy prawne  w USA  gwarantują wolność słowa,

a  poprawki do konstytucji USA ,  jeszcze pozwalają na publikacje bez cenzury.

Nowy Ekran to nie jest Nowyekran.net (właściciel domeny Pania Grabowska)  czy też Neon24.pl (właściciel Fundacja Nowy Ekran i OK-KO S.A) czy też nowyekran.pl (właściciel domeny Pani Parol)kierujący na 3obieg.pl, który jest bardzo często cytowany.

NowyEkran w tej wersji blogowej nie ma kontaktów osobistych czy prawnych z właścicielami domen Nowy Ekran(9) .Nowy Ekran jako blog , jest aktywny od kwietnia 2013 i prezentuje ponad 9000 artykułów.

Nie wymagane jest logowanie,aby skomentować artykuł

Każdy może napisać artykuł  , pod linkiem:

http://wpolsce.biz/dodaj-tekst/

Zapraszamy;)

Pozdrawiam.

Opiekun projektu Marek Lipski

 

Google+

Reklamy

6 myśli w temacie “O PORTALU

 1. Co mają wspólnego te na wpół rezebrane panienki z treściami prezentowanymi na portalu ? Może ktoś mi wreszcie udzieli logicznej odpowiedzi ?

  Polubienie

 2. Dzień dobry,

  Wpadam na chwilę by podzielić się moimi ostatnimi doświadczeniami związanymi z NE24.
  Obserwując postępującą i rozmyślną degradację portalu przez elementy antypolskie, zastanawiałem się nad celowością mojej dalszej tam obecności.
  Od jakiegoś czasu badałem rozmiar klatki dostępnych swobód i reakcję hasbary na publikacje promujące pro-polskie inicjatywy, kwestionujące obecny społeczno-ekonomiczny status quo. Osiągały one średnio po 2000 otwarć i nieodmiennie
  po inicjalnym pałowaniu, dźwigały się, odzwierciedlając pozytywną ocenę czytelników.

  Bezpośrednim powodem mojego wyrzucenia, bez uprzedzenia i wyjaśnienia było zamieszczenie pod wybranymi notkami, żądania odbanowania p.Dariusza Kosiura – podobnie, jak to uczyniłem w swoim czasie, broniąc „Partyzanta”

  Napisałem:
  „Banowanie Pana Kosiura to skandal. Natychmiast przywrócić Mu dostęp do Neonu.
  Wyczyścić rynsztok! Usunąć hasbarę!”

  Wkrótce po zamieszczeniu, stwierdziłem znikanie mojego żądania. Wdałem się wtedy w przepychankę; oni usuwali a ja wklejałem ponownie, aż do momentu zamknięcia dostępu do komentarzy, dostępu do portalu, kulminującego wreszcie usunięciem wstystkich publikacji i komentarzy. 404! Nie mam pretensji. Wróg zachował się jak tego mogłem oczekiwać.

  Co mnie zastanawia – to kompletny brak reakcji; Kamień w wodę. Wygląda na to, że ludzie są bardziej spacyfikowani, niż przed 1989r. Co ich trzyma na NE24? Jaki komfort moralny mają autorzy o uznanym dorobku, deklarujący pariotyczne i prospołeczne poglądy a swoją obecnością legitymizują rynsztok. Co oni tam jeszcze robią?

  To co się na NE24 dzieje to nie tylko ordynarne inwektywy na myślących inaczej, To nie tylko mafijne usuwanie blogierów i komentatorów mających odwagę mówienia prawdy, to nie tylko kameleonowe zmiany „nicków” najbardziej agresywnych chamów, wspieranych przez „administrację”, to nie tylko powrót Ruszkiewicza – osobnika o mentalności i galanterii zomowca, to nie tylko odkrycie prawdziwego koloru przez „Marksa8888”; to sterowany proces pozbawiania społeczeństwa ostatnich złudzeń wolności słowa w Polsce.
  Tak dłużej być nie może! BOJKOTUJ NEON24!

  Polubienie

 3. You’re sure so considerably when it comes to this kind of theme, forced me to privately think about that originating from a lot of quite a few sides. Its including both males and females will not be included with the exception of it can be something to complete along with Gaga! Your own personal things fantastic.. reiki healing Everyday care for it up!

  Polubienie

 4. Good day pleasant web site! Male. Superb. Excellent. I most certainly will book mark your blog post plus take the bottles also? I’m just happy to search for quite a few beneficial information and facts the following in the post, we want exercise additional tactics on this reverence, appreciation for discussing.

  Polubienie

 5. You really make it look very easy with your presentation however I to locate this condition to become really the one thing that i think I had never realize. It sort of feels as well difficult and also large in my situation. I’m looking towards the next publish, I most certainly will attempt to obtain the embrace of computer!

  Polubienie

 6. Normally I would not understand content about weblogs, nonetheless prefer to say that this specific write-up very compelled us to take a look on and get it done! Your own producing preference has become stunned myself. Thanks, really terrific article.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s