Anty rodzinna polityka w Polsce od 89 roku do dzisiaj.


Szanowny Panie „Gajowy”,szanowni Panowie i szanowne Panie..
Nie popieram PiS ale 500+,jest ograniczoną kopią systemu z Francji,jest małą uwerturą do zmian. Brakuje jeszcze zniesienie zakazu od 89 w Polsce. Polityka anty rodzinna w Polsce jest w dalszym ciągu aktualna. czyli w ramach ,wysokich rodzinnych ubezpieczeń t rzeba wprowadzić w Polsce dla wszystkich dzieci,leki i leczenie bez opłat.

Tak jak to jest aktualne we Francji,w Szwecji,w Niemczech,w Szwajcarii,Belgii,Austrii.500+ to jest inwestycja nie tylko w pewną, ograniczoną grupę rodzin z dziećmi ale i dla gospodarki w Polsce,gdyż 500+ znikają przy zakupach(opodatkowanych)i przy zakupie leków z cenami zachodnimi.Powtarzam.W Polsce w dalszym ciągu ma miejsce tania produkcja a pensje są bardzo małe przy cenach zachodnich.

Operacje chorych dzieci są w Polsce od 89 do dzisiaj z powodu wysokich kosztów kategorycznie odrzucane przez NFZ i Senatorów w Polsce. Dzieci gdy zachorują i potrzebują ,przykładowo operacji w klinikach,szpitalach są skazane ,przez potworny ,makabryczny ,sadystyczny, perwesyjny System Służby Zdrowia na śmierć.Zaznaczam, że nie atakuję polityków od pseudo lewicy do pseudo prawicy,czy popisowych frakcji.Wiem,że za takie opinie w Polsce,zamyka się ludzi w więzieniach.

Za takie opinie,lewica,ta realna,przykładowo w Niemczech jest na wolności,gdyż ich życzenia zostały spełnione przez koncerny i kartele.

Artykuł z niezależna skomentowałem na portalu PiS.Został zaakceptowany. pomimo,że skrytykowałem,że tego rodzaju pytania jak „Na co rodziny przeznaczają pieniądze z programu?” są fikcją medialną i absurdalne.Zwłaszcza przy wzrastających kosztach za wodę,energię elektryczną,za zboże,za żywność i oczywiście za transport w Polsce. Koszta nawet za wynajmowanie mieszkania są znacznie większe w Warszawie,Poznaniu,Katowicach,Krakowie,Wrocławiu anieżeli….w Berlinie.

W Polsce zachodniej rodziny nawet zrezygnowały z 500+ gdyż jak są ubezpieczene (350 Euro miesięcznie)w państwowych Kasach Chorych,przy granicy,w Niemczech.Mają dla Wszystkich Dzieci Kindergeld,leki bez opłat….Niemcy poprzez makabryczną sytuację dla Rodzin w Polsce,mają zyski z mieszkańców Polski,w Polsce,przy granicy z Niemcami.
Każdy kto potrafi liczyć,.w Polsce,zachodniej,,wie,że perfidny zakaz do 89, PiS nie zmieni.
Tak jak nie zmieni,kwoty wolnej od podatku,która przy granicy ,w Niemczech,wynosi dla rodziny minimum 17.304 Euro rocznie.Dla osoby samotnej…2016 – 8.652 Euro.Przy przeciętnych zarobkach…pracownika czy urzędnika.Pomijam firmy.Nawet „jedno-osobowe” firmy mają 24.500 Euro rocznie bez podatku.

Nikt nie zatrzyma mieszkańców Polski, emigrantów z Ukrainy, uchodzców w Polsce.W dalszym ciągu trwa dramatyczny exodus. nad czym osobiście ubolewam.Emigranci z Ukrainy, z krajów muzułmańskich traktują Polskie państwo jako tranzyt do EU,do Berlina,do Hamburga,do Amsterdamu,do Rzymu.

Czy 500+ zatrzyma exodus?
Nie.
Czy znakomita ustawa zabraniająca odbierania dzieci,podpisana przez Prezydenta Polski,zatrzyma exodus?
Nie.
Czy następi repolizacja mediów w Polsce?
Nie.
Czy firmy sprzedające wodę pitnę będą państwowe z przyjaznymi cenami za wodę?
Nie.
Czy PiS poprosi Rosjan,o 2-3 letnie „rabaty” dla cen gazu, ropy, energii dla mieszkańców w Polsce?
Nie.
Czy ceny żywności w Polsce,zostaną zamrożone?
Nie.
Czy import zboża,węgla z Ukrainy,pomimo embarga Ukrainy przeciw Polsce,zostanie zatrzymany?
Nie.
Czy PiS zniesie embargo przeciw Rosji?
Nie.

Czy makabryczny zakaz od 89 roku do dzisiaj przeciw następnemu pokoleniu będzie zlikwidowany?
Nie.

Czy będą protesty wszystkich partii w Polsce,przeciw makabrycznemu systemowi Służby Zdrowia w Polsce?
Nie.Oprócz jednej partii,której członków zamyka się w więzieniach w Polsce.Niestety,członkowie tej partii,boją się terroru w więzieniach w Polsce 2016.

Wszystkie partie,w Polsce oprócz jednej w Polsce,wyrzucają ludzi,mieszkańców ,obywateli Polski…z Polski.
Powtarzam.Nawet obywatele Polski,z Izraela,z polskimi paszporrtami,nie będą żyć w Polsce.Państwa,którego administracja jest za selekcją następnego pokolenia.

Sorry..Wystarczy.Dziękuję za uwagę.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s