Zakochany Prezes Fundacji Nowy Ekran Ruszkiewicz podnieca się Lipskim.


Jarosław  Ruszkiewicz się spowiada.Oburzony Prezes Fundacji NowyEkran,w Warszawie Pan Ruszkiewicz ,Jarosław znowu  w swojej Notce  na neon24.pl wyznaje miłość Panu Markowi Lipskiemu czyli mojej skromnej osobie kochającego tylko swoją rodzinę i swoje dzieci.

Panie Ruszekiwicz,już Panu pisałem że jestem zajęty….

Wiem że Pan Jarosław Ruszkiewicz nie popiera jako Prezes Fundacji na NEon24.pl Notek  pozytywnych o  Watykanie, Katolikach,o sukcesach Polaków,o  Izraelu,o Europie zachodniej,ale popiera swojego kolegę Tonderskiego nazywającego polskie kobiety (dowody istnieją jako jpg) szmatami czy wywłokami...

Mam nadzieję że Pan Jarosław kochający Lipskiego tylko platonicznie płaci grzecznie podatki w Polsce i opłaca swój ZUS a jako Bloger ma swoje Blogi zarejestrowane w Sądzie w Warszawie…. czy też w miejscowości Pana Ryszarda Opary.gdzie u Pana Opary  czasami nocuje..

Dodam że dzięki moim informacjom Pan Ruszkiewicz z Neon24.pl ma w tej chwili już 1808 odsłon czyli zyski z reklam wzrastają jak podaje Pan Ruszkiewicz co oznacza uśmiech w wydziale Skarbowym w Warszawie.Notka o odsłonach na Neon24.pl jest przekazem Pana Ruszkiewicza Blogera ale i jako prezesa Fundacji  NowyEkran w Warszawie dla wydziału skarbowego.

Różne adresy dła  neon24.pl jak i Fundacji NowyEkran w Warszawie są korzystne dla transakcji nie tylko personalnych.

Brawo.

Co za „utalentowany” ,”porządny” obywatel ,pracownik który przekazuje publicznie informacje o firmie i fundacji?Tak.Prezes Fundacji,Pan Ruszkiewicz zwłaszcza z takim nazwiskiem spowiada się w swojej Notce i informuje jakim jest „dobrym Polakiem”  zwłaszcza w trywialnych  komentarzach   aby inni go zrozumieli,gdyż  konstrukcje zdań po polsku stwarzają temu Panu do dzisiaj problemy.Z wyjątkiem gdy kopiuje i cytuje Reeda

Oczwiście zapomina że tworzy anty reklamę dła portalu i anty reklamę dla fundacji NowyEkran ale spowiedz była mu potrzebna dlatego takie publiczne akcje chętnie publikujemy.Nawet jak mają taki charakter jak u Pana Ruszkiewicza.

Mamy nadzieję że będzie przekazywać sprawy prywatne członków zarządu fundacji ale i będzie pisać o swoich kolegach z portalu neon24.pl .

Prawdziwa spowiedz ze strony Pana Jarosława Ruszkiewicza jest podobna do byłych pracowników nowyekran.pl,których  zarząd NowyEkran(wtedy z pl.)zaskoczył  i zapomniał wypłacać pensje gdyż pracownicy mieli już swoje projekty.

Poniżej link ze spowiedzi Pana Ruszkiewicza.

http://spiritolibero.neon24.pl/post/111824,milion-z-pogrozkami-w-tl

https://nowyekran.wordpress.com/2014/08/08/bloger-o-neon24-pl-fakty-czy-f…

Reklamy

One thought on “Zakochany Prezes Fundacji Nowy Ekran Ruszkiewicz podnieca się Lipskim.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s