Kijów atakuje Polskę, EU, USA a mieszkańców Ukrainy zmusza do GŁODU.Dla miliarderów.


Junta   wojskowa  w państwie  Ukraina,  z  marionetkowymi  władzami  w  Kijowie,zakazuje wypłat (za lata pracy)  rent,  emerytur,  pensji  wszystkim swoim obywatelom, którzy nie mieszkają na Ukrainie   lub  nie mają zameldowania na Ukrainie. Sadystyczne, wręcz,  kanibalistyczne ,  rasistowskie  przepisy prawne atakują również  prawo w Polsce, EU, USA.Dyktatorzy w Kijówie mają w 4 literach EU i USA.

Czy to możliwe że w roku 2014/2015 wprowadza się przepisy prawne , których  nawet Hitler, Stalin, Pinochet, Franco nie wprowadzili? Czy administracje w USA i  EU , która popierają juntę wojskową w Kijowie, chcą  również   zabronić    swoim obywatelom  wyjazdów,   podróży,   zwiedzania i  życie w innych krajach   i  to   za własne,   zarobione  pieniądze?

Co się stało?

Emeryci z republik Ługańskiej i  Donieckiej muszą się przykładowo  meldować na terytorium „nieokupowanym” , by   dostać  świadczenia,  pensje,  własne  pieniądze.

Według ostatnio wprowadzonych przepisów, emeryci,  pracownicy,  renciści  mogą wszelkie świadczenia wypłacane przez  państwo  (taki    polski   ZUS), odebrać   tylko  na „niezagrożonym”  ukraińskim terytorium, po    uprzednim przesiedleniu.

Te makabryczne  przepisy prawne  zmuszają do przeprowadzki   nawet obywateli USA,   Polski,  EU,  którzy   pracowali  i  żyli na Ukrainie ale , którzy mają podwójne obywatelstwo.

Dyktatura na Ukrainie za kulisami i to bezczelnie, atakuje przepisy prawne w EU i USA.

Sama łamie prawo a chce do Europy. Po to aby zlikwidować PRAWA ludzi w Europie?

Media w Polsce   czy w EU jak i w USA milczą na ten temat lub próbują tłumaczyć i usprawiedliwiać   działania  junty   wojskowej   pod    zarządem    dyktatorskich,  krwawych  miliarderów na Ukrainie.

Wypada  zacytować    „dyplomatyczną”relację zgodną   z    propagandą medialną.

„Kolejki do Funduszu emerytalnego w Słowiańsku liczą po kilkadziesiąt osób – opowiada o sytuacji w mieście na antenie Hromadśke radio dziennikarka Jelena Szestopałowa: – Dziś rozmawiałam z emerytami ze Sniżnego, Gorłówki i jeszcze jednej kolonii z pod Sniżnego. 80 kobiet. Jedna płakała i mówiła: mam 82 lata, bardzo mi trudno dojechać, jestem chora.
Ludzi, którzy starają się zarejestrować w Słowiańsku było bardzo dużo, wszyscy chcą otrzymać swoje  ,zapracowane  emerytury – tłumaczy dziennikarka.

Po otwarciu rachunku w banku i otrzymaniu karty, mieszkańcy okupowanych przez separatystów terenów najpierw otrzymują status przesiedleńców i składają dokumenty w Funduszu emerytalnym. Po pewnym czasie muszą wrócić, by otrzymać decyzję o emeryturze. Po czym większość „przesiedleńców” wraca do siebie do domu, na teren „okupowany”.Mieszkańcy „okupowanych” terenów musieli przejechać przez kilka posterunków.”Koniec cytatu.

Czy polska administracja ,  popierająca działania polityczne junty i dyktatorów na Ukrainie, chce wprowadzić  podobne  przepisy   prawne w Polsce    ,  a  wszyscy ,  którzy  pracowali w Polsce  po 89 czy w PRL ,muszą być zameldowani w Polsce   czyli mieszkać w Polsce aby otrzymać własne pieniądze?

Płaciłeś składki do ZUS?  O.K. Super.To nie ma znaczenia.Nie dostaniesz  emerytury czy renty gdy   będziesz   mieszkać   poza Polską  lub  twoje lata pracy nie będą  akceptowane przez ZUS czy administrację  w Polsce.

Wpłacałeś 20 czy 30 lat?Nie ma znaczenia.To jest stracone gdy mieszkasz poza Polską, pomimo , że administracja w Polsce podpisała  tak  jak Ukraina,międzynarodowe umowy i to nawet z   USA   czy  EU zachodnią.

Administracja na Ukrainie wprowadza    eksperymenty z ludzmi , powyżej 50 lat,  których de facto  skazuje   na Głód.

Pozbawienie   prawa  do  emerytur,   rent   to  wyroki  śmierci  i skazywanie własnych obywateli na Glód. To nie jest szantaż jak niektórzy to  oceniają.To    jest  metoda  likwidacji własnych obywateli jak i grabież.To są bezwzględne metody wykańczania ludzi.

To jest   Holocaust    2014/2015 na Ukrainie,   serwowany  przez „rząd”w Kijowie aby zlikwidować   głodem   swoich ukraińskich  obywateli…

Czy podobne    przepisy    prawne    grożą    obywatelom    w USA?

Krew człowieka zalewa gdy czyta się takie informacje.

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Kijów atakuje Polskę, EU, USA a mieszkańców Ukrainy zmusza do GŁODU.Dla miliarderów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s