Kolejny atak medialny nie tylko na PiS ale wściekły atak na wyborców w Polsce.


Pani,która  pisze po polsku,autorka Julia Baranowska atakuje znowu Polaków w Polsce..

Napisz miła autorko o depopulacji w Polsce 2016 i rasizmie w Polsce.Twoje wysiłki szanowna Pani są obce Polakom i wyborcom.

Propaganda zatroskanej autorki dla gangsterów z KOD ,w Nowoczesna i to perwesyjnie zakłamana o Polsce i jej wyborcach w interpretacji autorki,jest kpiną nie tyllko z Polaków.Niemcy,ba, nawet administracja USA mają podobne improwizacje z TK ,tak jak dotacje dla rodzin, ulgi podatkowe dla rodzin.Z wyjątkiem,że tam lewica jak i prawica była i jest za lekami bez opłat dla dzieci.Mniej zamożni nie muszą płacić za leki.

O tym pseudo lewicowa autorka ,oczywiście zapomina, w swej propagandzie przeciw Kaczyńskiemu i PIS:Dlaczego nie napisała czy też zaatakowało PiS za jego paskudne poparcie dla Majdanu?

O milionach Euro z biednej Polski wysłanych dla miliarderów na Ukrainie,również zapomniała?

Przestańcie się wysiłlać pseudo analitycy ,tak jak autorka w grę dobrego i złego policjanta,szczególnie w Polsce,w które jest brutalny rasizm,popierany przez KOD,Nowoczesna,PSL,SLD,PiS.. NFZ do dzisiaj odrzuca opłacenie dla chorych dzieci w Polsce,pomimo ubezpieczenia rodzinnego,kosztów operacji w klinikach,w szpitalach co oznacza że w Polsce trwa depopulacja .NFZ skazuje polskie dzieci na wyroki śmierci.O tym macie strach pisać?Tchórze…,którzy tylko dla forsy piszą takie bzdury….

Julia Baranowska,  cytowana  autorka podniecona filmami z USA przekazała swoje interpretacje u konkurencji: Wywiad z wampirem. Jarosław Kaczyński dla Onet.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s