Dno?


Był już awans z apteki do ministerstwa, był awans z budki z kebabami do dużej państwowej spółki, czy ze stanowiska salowej do rządowej agencji. Teraz prasa pisze o kolejnej karierze za rządów PiS: z basenu do ministerstwa. Taki awans spotkał Józefa Wargockiego, męża Teresy Wargockiej, która jest wiceministrem edukacji narodowej.

Wargocki trafił do innego resortu. Jak pisze „Super Express”, dyrektorskie stanowisko objął w ministerstwie rolnictwa. Według gazety, na tej dobrej zmianie mąż działaczki PiS zarobi kilka, jak nie kilkanaście tysięcy złotych.

Teresa Wargocka w PiS działa od kilkunastu lat. Była już posłanką w Sejmie VI kadencji, w ubiegłym roku ponowie udało się jej zdobyć mandat. A że miała doświadczenie w edukacji, została wiceministrem w MEN.

A jej mąż? Teraz został zastępcą dyrektora biura administracyjno-budżetowego. Wcześniej, jak pisze „Super Express”, ani z rolnictwem, ani z budżetem nie miał do czynienia. Raczej ze sportem.
Józef Wargocki lubił się udzielać w życiu sportowym. W przeszłości był m.in. szefem miejskiego Aquaparku w Mińsku Mazowieckim. Jest też skarbnikiem i kierownikiem sekcji piłkarskiej w klubie Mazovia Mińsk Mazowiecki. Ale przecież wręczanie dyplomów sportowcom z pewnością nie jest szczytem marzeń i ambicji dla lokalnego działacza.

Co na ten awans męża mówi pani wiceminister? Na pytania dziennikarzy nie chciała odpowiadać.

http://natemat.pl/191925,alez-awans-maz-wiceszefowej-men-trafil-ze-stanowiska-kierownika-basenu-na-fotel-dyrektorski-w-ministerstwie-rolnictwa?fb

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s