Sylwia de Weydenthal ,z Facebook-Polska popiera oszustów z KOD? Facebook-Polska pseudo lewicowy?


Do dzsiaj uważałem  (o ja naiwny), że Facebook,jest politycznie neutralny.

Co się wydarzyło?

Sylwia de Weydenthal od kwietnia 2014 r. pełni w Facebooka funkcję Client Partner CEE, czyli partnera na Europę Środkowo-Wschodnią. Wcześniej de Weydenthal pracowała w innych zagranicznych korporacjach, m.in. w Danone Waters Żywiec Zdrój S.A., Grupie Żywiec Heineken, Coca-Cola Company i Saatchi&Saatchi.
Aktywność   polityczna   Pani de Wydenthal jako  uczestniczki marszów KOD, popierająca  Petru i Nowoczesną jest   polityczną   reklamą  dla  Facebooka?Dla światowego koncernu?

Co się dzieje?

Od kiedy prywatna   firma,posiadająca dochody  z inwestycji, z użytkowników , z reklam znanych firm, popiera w Polsce, pseudo ,lewicę? Ta pseudo lewica ,przebrana na „lewicę” jest wielkim medialnym ,gigantycznym  oszustwem.

Czy ta „lewica” protestowała przeciw zakazowi w Polsce od 89 roku do dzisiaj, zabraniającym  darmowych leków dla dzieci,w ramach ubezpieczenia rodzinnego?

Leki są bez opłat 122 metrów za Nysą.W Niemczech.

Nie.
Czy protestowała przeciw NFZ odrzucającym  pokrywanie kosztów operacji dzieci w Polsce?

Nie.

Czy PO-PSL-KOD-Nowoczesna protestowały przeciw wyrokom śmierci dla dzieci w Polsce,gdy NFZ(do dzisiaj)nie pokrywa,kosztów i  opłat za wyjątkowo drogie operacje w   szpitalach,w klinikach?

Nie.

Dzieci z Polski,w Polsce,są ratowane w EU zachodniej.W Berlinie.W Eberswaldzie.

Szefem Facebooka jest Pan Robert Bednarski. Pani Sylwia jako Client Partner jest odpowiedzialna za kontakt z klientami.Bliżej jej do przedstawiciela handlowego niż szefowania.Przedstawiciel Facebooku odrzuca Republikanów w USA,którzy są przeciw „pseudo lewicy”?

face2

face1

Facebook cenzuruje treści i blokuje profile związane z organizacjami nacjonalistycznymi lub patriotycznymi, a jednocześnie przymyka oko na skandaliczne ekscesy pseudo lewaków i pseudo antyklerykałów? Cezary Gmyz ujawnił na Twitterze, że szefowa polskiego Facebooka aktywnie uczestniczy… w marszach KOD. 

Przypominam.Tradycje polskiej lewicy sięgają przynajmniej dwustu lat wstecz, a składają się na nie przeróżne inicjatywy i projekty o charakterze egalitarnym i emancypacyjnym.Poniżej ,w linku są informacje o realnej „lewicy”.

Nasza misja

Facebook kontratakuje.To was czeka za polubienie strony z Sylwią :)

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s