Fala cudzoziemców z Ukrainy zalewa Polskę ale jako państwo… tranzytowe.


W rzeczywistości celem emigracji dla mieszkańców Ukrainy  są państwa  Francja, Austria, Niemcy.Dlaczego? W tych państwach,gdy zachorują mają leczenie,leki bez opłat w ramach ubezpieczenia.Płacą  składki   miesięczne i   mają   szanse na życie.

W Polsce taki system służby zdrowia jest zakazany od 89 roku ,dlatego „uchodzcy” z Czeczeni (jako przykład) uciekają z Polski.Polskie media żyjące z dotacji i podatków mieszkańców Polski kłamią o uchodzcach,  o mieszkańcach Ukrainy jako emigrantach ,o   mieszkańcach  Rosji.

Rodzice ,którzy mają dzieci, uciekają z Polski z wyjątkowo rasistowskim  systemem  Służby Zdrowia. Dziecko chore w Polsce jest skazane na makabryczną śmierć,gdyż NFZ odrzuca  opłacenie…operacji dziecka.Takie dziecko  w Polsce jest ratowane w Berlinie,w Eberswaldzie.W klinikach o światowej sławie,w których operują chirurdzy z Moskwy,z Izraela,  z Nowego Jorku,  z Warszawy a nawet z Korei Południowej.

Moja opinia nie jest   tylko na sputnik.com.
Na moich kilku projektach internetowych,które są zautomatyzowane,bez moderacji,na których każdy jest autorem,z Polski,z Rosji,z USA,z EU są bardziej drastyczne opinie na ten temat.

W Polsce jak i w EU ma miejsce handel wizami…..dzięki biurom patrymonialnym.

Panowie z Ukrainy uciekają przed służbą wojskową a Panie,oczekują spokojnego życia i perspektyw.Do tego dochodzi handel z surogatkami,zapładnianymi przez obywatela EU co oznacza,automatyczne obywatelstwo w EU zachodniej…dla dziecka.
Pan z EU przekazuje swoją spermę do specjalnego laboratorium,które przekazuje ….do Ukrainy.Po urodzeniu dziecka,po ponownym sprawdzeniu DNA,ojciec dziecka i matka …składają podanie o obywatelstwo…przykładowo niemieckie.

Do tego w strefie wschodniej w Polsce,ma miejsce handel dziećmi.

Na paszport,przykładowo niemiecki,przejeżdza do Niemiec z Polski,podobne dziecko do „orginalnego”  ukraińskie lub  dziecko „uchodzcy”… .

Oczywiście za opłatą za „wypożyczenie” paszportu.
Na koniec.

W samej Turcji, można przez internet,  kupić kobietę,  młodą,  starszą  nastolatkę  z Syrii.Są  specjalne  katalogi.Więcej na ten temat w szukarkach.
Dziękuję za uwagę.Marek Lipski

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s