Do wszystkich atakujacych 500+


Nikt o tym nie mowi ale w takim kraju jak USA rowniez jest odpowiednik programu 500+. Na kazde dziecko bedace obywatelem USA dostaje sie od reki 1000 dolarow rocznie. Kwota wyplacana jest razem z rozliczniem podatwkowym. Jesli zarobki rodzicow przekraczaja pewien pulap (ponad 100k rocznie) kwota na dziecko jest odpowednio obnizona. Zwrocie tez uwage ze w PL dostaje sie 6 tys PLN rocznie, to jest nawet wiecej niz w USA na ten cel!

Jak widac wiec panstwo chcace prztrwac inwestuje w swoich obwateli. I to jest powszechna praktyka mocarstw a nie wymysl PIS! Nie wierze, ze osoby takie jak pani Mlynarska nie wiedza takich rzeczy. Trzeba miec mnostwo zlej woli i w podly sposob wybiorczo stosowac wiedze aby krytykowac 500+

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Do wszystkich atakujacych 500+

  1. Bardzo dobrze,gdyż ryzyko dla Rosmanna w Niemczech ,dla jego dochodów było zbyt wysokie, gdyż artykuł w Polsce….był przeciw Pani Kanclerz, Angie Merkel,przeciw CDU-CSU-Linke-SPD które popierają jako partie….Kindergeld w Niemczech.500+ jest co prawda podobny do systemu we Francji ale dotyczy rodzin z dziećmi.

    Link z niezależna.pl podałem do centrali Rossmana.Odpowiedz otrzymałem.Nie tylko potwierdzenie.

    Rossman pomaga finansowo Arche a nawet….bezdomnym w Niemczech a tutaj, w polskiej gazetce miał mniejsce parszywy sabotaż ze strony polskiej redakcji.

    Redakcja w Polsce,zaatakowało rząd w Niemczech a nie tylko wyborców w Polsce.Zakpiła z milionów dzieci w Niemczech,w Austrii,Szwajcarii,w Polsce.Nawet w przypadku wpisu sponsorowanego,za który otrzymuje się forsę nie można atakować następnego pokolenia ,klientów i firmy ,która za artykuł zapłaciła.To rodziny z dziećmi płacą najwyższe podatki w Polsce,w Niemczech,w Szwajcarii,w Austrii.Takie rodziny i klientów zaatakowała redakcja tej gazetki.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s