Jak watykańscy starcy promują zalew Europy przez islam


Motto: „Wy z ojca diabła jesteście i pożądania ojca waszego czynić chcecie. On był zabójcą od początku i w prawdzie się nie ostał, bo nie ma w nim prawdy; gdy mówi kłamstwo, z własnego mówi, gdyż kłamcą jest, i ojcem jego.” (Ewangelia Świętego Jana Apostoła 8:44)
bergoglio-wrog-jezusa-chrystusa

Oto jak szefowie judeochrześcijańskiego koncernu soborowego faworyzują zalewanie muzułmańskimi falami dogorywającej Europy!

wojtyla-krzyz-odwrocony

a444

Wojtyła-Katz w turbanie podczas wizyty w Pakistanie w 1981 roku

Wojtyła-Katz w turbanie podczas wizyty w Pakistanie w 1981 roku

Podczas gdy szefowie judeochrześcijańskiego koncernu soborowego kontynuują komedię z, tak zwanym, dialogiem międzyreligijnym z islamem to widzimy w całym świecie wzrastającą nienawiść muzułmanów do Zachodu, a zwłaszcza do judeochrześcijan, tzw. (nominalnych) „katolików”.

I nie jest to nienawiść oparta na racjonalnych przesłankach ale jest to fanatyczna nienawiść religijna, inspirowana przez mroczne siły najzaciętszych wrogów chrześcijaństwa, do wszystkiego co nie jest islamskie. Dla prostych mas islamskich, sterowanych przez satanistyczne tajne organizacje, najprostszym rozwiązaniem jest podbój całego świata dla Mahometa i wybicie wszystkich nie zgadzających się z nimi, co jest oczywiście złudzeniem ponieważ zakulisowi judeosataniści dążą do wywołania sztucznego „zderzenia cywilizacji” i wywołania kataklizmu wojennego na skalę globalną.

Instytucja występująca pod nazwą „Kościół Rzymsko-Katolicki”, od dawna nie ma wiele wspólnego z Boskim Założycielem prawdziwego Kościoła Katolickiego, Jezusem Chrystusem i, w rzeczywistości, jest koncernem biznesowo-religijnym, którego bogiem jest istota bardzo nieprzyjemna. Tak przynajmniej można sądzić po czynach szefów tego judeochrześcijańskiego koncernu i jego funkcjonaruszy.

Uderza zwłaszcza popieranie przez ten judeochrześcijański koncern islamskiej inwazji na Europę. Nowa religia, podana do wiadomości katolickim masom po II Antysoborze Watykańskim, spowodowała upadek moralny i duchowe odrętwienie setek milionów dawnych katolików. Nowa religia II Antysoboru Watykańskiego, w istocie religia para-judeomasońska, odebrała ducha walki i oporu dawnym katolikom i przemieniła ich w bezbożne, tchórzliwe istoty konsumpcyjne, skoncentrowane na zaspokajaniu swoich pierwotnych potrzeb i popędów.

Europy już nie ma kto bronić! Europa to przeszłość! Ostatni akt, który się właśnie rozpoczął, to fizyczna anihilacja ostatnich śladów cywilizacji europejskiej i białych mieszkańców Europy!

aa3

Niepoślednią rolę w tłumieniu resztek oporu białych Europejczyków odgrywa judeochrześcijańska sekta soborowa, z siedzibą w Watykanie, jej mroczna hierarchia i jej szefowie.

Niektórzy świeccy politycy, najczęściej o proweniencji judeomasońskiej, działają w złudzeniu, że rozpowszechniają jedynie słuszną „amerykańską cywilizację” demokracji, feminizmu, tolerancji homoseksualizmu i innych perwersji, tzw. wolnego rynku (nieograniczonej grabieży innych narodów) i wolności, czyli nihilizmu, w nadziei, że ta „cywilizacja” zmieni mentalność islamską. Nigdy to działało i nie działa! I nie będzie działało!

Zwłaszcza w sytuacji kiedy neo-Watykan, ze swoimi strukturami, promuje, w interesie judaizmu, inwazję islamu na Europę. Pod pretekstem humanitarnej pomocy uchodźcom ( islamskim terrorystom!) Watykańczycy, i podlegli im judeochrześcijanie, organizują propagandę i fizyczną pomoc dla rzekomych uchodźców doprowadzając masy prostych Europejczyków do stanu duchowej i intelektualnej katatonii. Fotografie przedstawione w tym materiale to zaledwie kropelka dowodów ukazująca czyny złoczyńców sprowadzających islamskie masy do Europy. Niechaj fotografie same przemówią, komentarz jest zbędny. A na pytanie kim są te istoty ze świecznika judeochrześcijańskiego koncernu soborowego niech odpowiedzą fotografie!

b16-szalom

benedict_xvi_jewish_mitre_star_of_david

a

a11

a222

aa4

a1

a7

aa

a66

a88

aa0

JEZUS CHRYYSTUS PASJA

Materiały fotograficzne zostały zebrane z internetu!

Opracował GREGORIUS

Wolna Polska – Wiadomości Wolna Polska – Wiadomości – Informacje Świat Polska

Source: Jak watykańscy starcy promują zalew Europy przez islam

Reklamy