Maria Pyż zapowiada proces przeciw Panu Marcinowi Reyowi o zniesławienie.Brawo.


Drodzy Państwo! Zapowiadam wytoczenie procesu sądowego Panu Marcinowi Reyowi o zniesławienie mnie i mojej rodziny w związku z oskarżeniami skierowanymi pod moim adresem. Owe oskarżenia uważam za oburzające i fałszywe.

Ma miejsce wielka zniewaga w stosunku do mnie i osób w obronie których staję oraz którym pomagam. Pan Marcin Rey poniża moją godność w obecności opinii publicznej. Pisanie paszkwili i i oszczerstw nie uchodzi poważnemu dziennikarzowi.

Wzywam Pana Marcina Reya do dyskusji. Tylko otwarty dialog jest podstawą konstruktywnego europejskiego pluralistycznego dialogu i podłożem funkcjonowania państw europejskich.

Wyłącznie otwarta dyskusja stanowi trzon i bazę wartości europejskich do których aspiruje Ukraina i w których już ponad 10 lat funkcjonuje Polska. W systemie demokracji pluralistycznej stanowimy jedno społeczeństwo w którym dialog jest podstwą funkcjonowania. Naszym obowiązkiem jest kierownie się głównymi zasadami demokracji.

Maria Pyż

Maria Pyż-Pakosz, bohaterka artykułu na portalu Niezalezna.pl pt. „Kukiz kontra Polacy z Ukrainy”, w którym zarzucono jej powielanie rosyjskiej propagandy, odniosła się do poświęconego jej tekstu. „Ze swoich poglądów się nie wycofuję” – mówi nam polska dziennikarka ze Lwowa.

Brumatną  propagandą neo nazi dla miliarderów na Ukrainie i pseudo banderowców gotowych zabijać dla forsy ,w niezależna.pl    trzeba potępiać w Polsce i w EU.Pomimo , że to są media należące do PiS,one są   przeciw PiS i    Dudzie. Grają show dla forsy i wpływów dlatego zaatakowali Marię Pyż.

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Maria Pyż zapowiada proces przeciw Panu Marcinowi Reyowi o zniesławienie.Brawo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s