Represje Rządu w Polsce 2015 wobec uczniów. Pesel na legitymacjach zagraża bezpieczeństwu dzieci.


Legitymacje szkolne w Polsce,  muszą mieć Pesel, numer dziecka, co zagraża bezpieczeństwu dziecka  a  brak  peselu oznacza kary, grzywny,  zakazy ulg  na przejazdy.Pesele to łakomy kęsek dla przestepców.

Internauta pisze:

Dwie godziny temu widziałem dokładnie taką samą sytuację w pociągu Koleii Mazowieckich ze Skierniewic do Warszawy. Kontroler biletów zakwestionował prawo do zniżki dziewczynce, która nie miała PESELu wpisanego do legitymacji. Dostała wezwanie do zapłaty kary (170zł), od którego się może odwołać. I tak zostanie obciążona kosztami manipulacyjnymi (17 zł) oraz musi zapłacić za bilet w dwie strony (jakoś musi wrócić do domu). Dziewczyna dzwoniła do szkoły – oczywiście nic nie wiedzieli.
Dziesięć minut później widziałem, jak kontroler wypisuje karę kolejnej osobie z legitymacją szkolną bez PESELu. Chyba kontrolerzy mają z tej okazji Eldorado… od każdej kary prowizja.

Niezależna.pl:
Cytuję:Jeśli na legitymacji szkolnej nie ma numeru PESEL dziecka – jest ona nieważna. Zmiany zostały wprowadzone przez minister edukacji w rozporządzeniu z 29 grudnia 2014 roku. Szkoły miały wcielać je w życie już w styczniu 2015. Okazuje się, że niektóre placówki zaczęły się za to zabierać dopiero przed wakacjami.
„Konduktor zakwestionował prawo dziecka do zniżki” – czytamy na rmf24.pl.
Na dokumencie nie było numeru PESEL.
Wkrótce Polacy będą musieli w Polsce,nosić numery na tabliczkach?
Akt prawny skutkujący DZIAŁANIEM PRAWA WSTECZ, naraża,  ponad 5 milionów uczniów, a więc najmłodszych obywateli na szykany.
Umieszczenie na dokumentach numeru PESEL, ma pomóc pracownikom służby zdrowia w sprawdzeniu ubezpieczeń zdrowotnych, pomimo,że  każde dziecko w Polsce ma leczenie,bez opłat. W teorii.. Rasistowskie przepisy w Polsce,są skandalem prawnym.
Za:
Reklamy

Jedna myśl w temacie “Represje Rządu w Polsce 2015 wobec uczniów. Pesel na legitymacjach zagraża bezpieczeństwu dzieci.

 1. chodzi o zbieranie haków na dzieci od małego – do tego dąży ubecjoza w polsce (często „oryginalna” ubecjoza, bo przecież milicjantów nie pogonili (Dziewulski brylował do dziś chyba w tv) …
  Potem przyjdą kamerki w lodówkach, w gniazdkach i żarówkach coraz bardziej „eko”logicznych….
  „Bo przecież władza musi wiedzieć” – zdrajca Bolek, cytat… To nic śmiesznego, oficjalnie ubecy mówią, że będą korzystać z wszelkich możliwości technicznych do inwigiliacji narodu.
  Zamiast polityków ubecjoza chce przejmować władzę metodą szantażyków, siłę tych szantażyków pokazuje zachowanie zdrajcy bolka w obaleniu polskiego rządu Olszewskiego… Ubecjozy dawno nikt nie rozliczył….. i obecne władze również jej nie kontrolują, na własny pohybel, kręcąc sobie osobiście stryczki na szyjki…. Politycy to banda tchórzy. A ubecjoza to banda idiotów.
  Za bachorem ma iść cały przebieg jego szkolnego życia – już im tam założyli teczki…. Tylko pamiętajcie ubecy – jak będziecie zdychać, to właśnie dzięki waszemu debilizmowi, to sobie przypomnijcie zdychając w niby-szpitalach w polsce, czy na własnym wyrku…. Przypominacie mi donalda tusska, który podcinał gałąź, na której siedział….. nie troszczyliście się o naród, tylko o własne interesy, to zdychacie, choć moglibyście sobie dłuugo pożyć jeszcze…
  Biznesmeni zamiast korzystać z dobrodziejstw informatyzacji wyciągają stare maszyny do pisania, bo to co napiszą w komputerze, „traci świeżość”…. znaczy jest kradzione…. dzięki ubekom z Ameryki i rodzimym…. Ubekizm na pewno przekłada się na gospodarkę…. obcina jej skrzydła i to ostro – byle tylko ubecja się swego nakradła…. tak to działa… oni nie ścigają terrorystów, ale działają jak mafia „biznesowo”… myślę że tak to działa… Pełno glin w internecie, to czuć …. słychać i widać… Ilu przestępców idzie do policji – pewnie coraz więcej….. i to wszystko całe to szambo jest bez absolutnie żadnej kontroli (świątobliwa ustawa o inwigilacji)….
  SAm pesel i dowody osobiste to też dobry temat na kabaret.. to nie dowody to kupa śmiecia…. bo nie są żadnymi dowodami… ja mogę udowodnić takim dowodem, że jestem donald tusk… prawda? Każdy tak może zrobić.. wydrukować zafoliować podmienić zdjęcie, i wsio, każdy bank to kupi… każdy urząd. Pesel jak do tej pory służy dobrze jedynie ubecji… i złodziejom oczywiście… te dwie grupy z pesela są mega zadowolone… a może to jedna grupa, kto to wie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s