Eugeniusz Sendecki:BOJKOT? ALEŻ TAK!


Najsensowniejszym sposobem na bojkot Antypolskiego Systemu Zła (APSZ) w tych wyborach prezydenckich jest zagłosowanie na ekstrawaganckiego starca z mucha, od lat wieszczącego paroksyzmy APSZ na polu gospodarczym, moralnym i informacyjnym.

Mnie śmieszy, jak bardzo działania Sztabu Trzech Esbecji (S3SB) stały się czytelne – własnie dzięki internetowi. Przed tygodniem S3SB realizowało scenariusz opluwania Korwina przez plotkę – że będzie strzelał do kobiet, że zrobił dziecko rolnikowi i że górników będzie sprzedawał na licytacji. Jak się wydaje owa fala antykorwinizmu spłynęła po wyborcach jak po tłustej kaczce, a punktem kulminacyjnym owego spłynięcia był mocny głos Michalkiewicza z Toronto optujący za JKM-em, zamieszczony przeze mnie na NEonie24.
Teraz Trzy Esbecje (SB cywilna i wojskowa + Służby Bertone + Starsi Bracia) się musiały doliczyć i zaniepokoić, że dużo ludzi idzie na wybory i nie będzie głosowało na kandydatów APSZ-owych, lech chce zagłosować „na złość”. Dlatego w Sztabie Trzech Esbecji ktoś wpadł na pomysł, żeby ukierunkować „nazłościowców” w kierunku niepójścia na wybory. Szerzy się plotka, że tylko bojkot, aj-waj bojkot! BOJKOT ZBAWI POLSKĘ!
Pojawił się w działaniach Trój-Esbeków pewien zgrzyt, bo dotychczas argumentem esbeków za bojkotem było, że wybory do Sejmu są według oszukańczej ordynacji, a idealna jest tylko ordynacja jednomandatowa. Obecnie Trój-Esbecy przyjęli założenie, że się durny lud nie zorientuje, że wybory prezydenckie są według ordynacji właśnie – jednomandatowej. Myślą, że się lud nie kapnie – więc dawaj zachęcać do zbojkotowania wyborów jednomandatowych, tych które jeszcze pięć tygodni temu były jedynie uczciwe.
Co za sukinsyny z tych Trój-Esbeków. Imponuje mi ich bezczelność. No, zobaczymy – czy sobie lud polski z sukinsynią propagandą poradzi.
+
Aby odnieść jednoznaczny sukces w demokratycznych, organizowanych w Polsce wyborach – trzeba mieć dwudziestotysięczną organizację. Jak byśmy my, szlachetni i prawdziwi Polacy z NEonu24.pl mieli taką milionową organizację – to byśmy szybko zdobyli większość konstytucyjną jak Orban na Węgrzech.
Na razie nasze organizacyjki patriotyczne mają po mniej niż tysiąc członków/działaczy. Zazwyczaj są to grupy mniej niż stuosobowe pod względem ilości zaangażowanych działaczy, mające mniej niż pięciu stałych sponsorów.
Istnieje specjalny połączony sztab Trzech Esbecji (SB + Służby Bertone + Starsi Bracia) w którym każda grupa kilkuosobowa prawdziwych Polaków jest namierzana i obserwowana, jeśli przekroczy stan 10-ciu osób – jest do niej delegowany agent i rozpoczyna się o niej złe mówienie. Jeśli grupa przekroczy stan stu osób – inicjowane są działania rozbijackie. Jeżeli grupa przekroczy tysiąc osób narodowości polskiej – organizuje się śmierć lidera. Tak działa Sztab Trzech Esbecji (S3SB).

Dlatego piszę ten tekst. Żeby

Autor:

http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/121890,bojkot-alez-tak

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s