Kapitan Nemo :Więźniowie wiary w Platformę Obywatelską.Czy P.O. to Kościół Scientologiczny?


Wywiad z aktorem Olbrychskim i jego żoną w Niedzielę Wielkanocną, który ukazał się na ekranach TVP nie był przypadkiem. Był celowym zabiegiem, propagującym kolejny raz groźną sektę, która – w przeciwieństwie do wiary katolickiej – oferuje jej wyznawcom raj na ziemi. Nie ulega wątpliwości, że przepowiedziany przez guru sekty obywatelskiej dobrobyt- pływalnie przy autostradach i dobrze zarabiający nauczyciele i lekarze – został nieprzypadkowo zderzony przez reżimową telewizję z cudem Zmartwychwstania. Uczyniono to w Niedzielę Wielkanocną, aby wskazać tym, którzy wątpią lub zdążyli zwątpić w Platformę, że sekta obywatelska ma się doskonale, skoro wierzy w niego celebryta Olbrychski…

Jest zastanawiające, że metody sekty wierzących w cudy Donalda oraz jej kontynuatorki Kopacz, są niemal identyczne z zabiegami tzw. Kościoła Scientologicznego, którego tajemnice odkrył kanał HBO w filmie pt. „Going Clear: Scientology and the Prison of Belief” (Osiąganie czystości: scjentologia i więzienie wiary). Decydując się na emisję tego filmu w dniu 29 marca br., kanał HBO wynajął aż 160 prawników wiedząc, że z tą niebezpieczną sektą nie wygrał nawet amerykański urząd podatkowy IRS. W filmie tym byli członkowie i przedstawiciele Kościoła scjentologicznego ujawniają tajemnice organizacji oraz opowiadają przerażające historie o przemocy psychicznej i fizycznej podczas swej przynależności do tej sekty– a także po ucieczce od niej. Jedyna, widoczna różnica pomiędzy Kościołem Scientologicznym w USA, a Platformą Obywatelską w Polsce jest taka, że Kościół Scientologiczny jeszcze nie rządził w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy sekta wyznawców w cudy Donalda-Kopacz i Komorowskiego nadal rządzi Polską, zapewniając swym najwierniejszym wyznawcom dostęp do koryta.

Właśnie z wywiadu z Olbrychskim można było się dowiedzieć, że sekta zamierza wystawić Olbrychskiego do Parlamentu Europejskiego. Jest zatem zrozumiałe, że nikt, kogo sekta obywatelska przyciągnęła do siebie nie zacznie oficjalnie ujawniać jej mrocznych tajemnic, skoro PO wraz PSL-em nadal rządzą, mając do zaoferowania stanowiska nawet dla tych, którzy zbłądzili, jak ten Sienkiewicz. Albo jakieś rólki do odegrania w sponsorowanych teatrach czy w telewizjach.

Podobnie działa Kościół Scientologiczny, którego wiernymi wyznawcami są Tom Cruise oraz John Travolta. Nie trzeba udowadniać, że celebryci mają największy wpływ na widownię telewizyjną – zwłaszcza zaś aktorzy, potrafiący odegrać każdą rolę. Podobne zabiegi stosuje Platforma Obywatelska, która – jako organizacja rządząca państwem – może kupić sobie wielu aktorów, prawie każdego dziennikarza a nawet (jak to zostało udowodnione) – nawet sędziego czy prokuratora. Film „Going Clear: Scientology and the Prison of Belief” (Osiąganie czystości: scientologia i więzienie wiary) szczegółowo opowiada o tym, do jakiego stopnia lider scientologów David Miscavige wykorzystuje siłę przyciągania gwiazd w rekrutowaniu nowych członków i zdobywania funduszy. Na przykład Travolta był „szukającym pomocy młodym człowiekiem z problemami”, gdy natrafił na książkę Hubbarda „Dianetyka”. Gdy odkrył scjentologię, zaczął dostawać angaże: reklamy, małe rólki, rolę w serialu komediowym „Welcome Back Kotter”. Jego kontaktem została członkini Kościoła scjentologicznego Spanky Taylor i oboje zbliżyli się do siebie. Taylor obszernie się wypowiada w „Going Clear” i wspomina niewiarygodny zastrzyk pewności siebie, jaki Travolta zawdzięczał Kościołowi – bał się, że jeśli przestanie tam chodzić, skończą się również jego sukcesy zawodowe. Był pierwszą supergwiazdą, która została rzecznikiem sekty scientologów. Travolta wychwalając kościół scientologów nie dodaje jednak, że sekta założona przez zmarłego pisarza science fiction L. Rona Hubbarda, nakazuje wierzyć w międzygalaktycznego władcę o imieniu Xenu, który niegdyś wygnał ludzkość na Ziemię z innej planety, a ich oddzielone od ciała dusze żyją w każdym z nas.

Podobnie – zabronione jest mówienie o początkach Platformy Obywatelskiej, która powstała z inspiracji żyjącego agenta komunistycznych służb. Generał Gromosław Czempiński, wieloletni pracownik Wywiadu PRL, a później szef UOP, w rozmowie z Niezależną.pl ujawnił informacje o swoim udziale w powstaniu Platformy Obywatelskiej. „Nie było łatwo im wytłumaczyć, że mogą nadać nowy impet na scenie politycznej” – powiedział Czempiński o swoich rozmowach z Tuskiem i Olechowskim. W rozmowie z Niezależną.pl Czempiński potwierdził, że był tą osobą, która dała początek partii. Jak stwierdził, PO powstała dzięki jego rozmowom z politykami i długim przekonywaniu ich, że teraz jest czas i miejsce na powstanie partii. Rozmawiał z wieloma z nich, również z trójką tych, których później nazwano ojcami założycielami, trzema tenorami – Olechowskim, Płażyńskim, Tuskiem. – Nie było łatwo im wytłumaczyć, że mogą nadać nowy impet na scenie politycznej- powiedział Niezależnej.pl Czempiński. Dodał, że choć długo to trwało, PO odniosła sukces. – A potem jak przystało na człowieka ze służb nie rościłem sobie żadnych pretensji do tego, aby być członkiem partii albo działać. Ludzie ze służb nie powinni być w polityce- wyjaśnił Niezależnej.pl Czempiński…

Platforma Obywatelska, podobnie jak wszystkie groźne sekty tego świata ( a także reżimy totalitarne), może dziś wykorzystywać fikcję i fantazję dla potrzeb bieżącej propagandy. Do dziś większość zwolenników Platformy jest bowiem przekonana, że Platforma jest partią nie tylko obywatelską, ale i liberalną, podczas gdy PO w sposób jawny zdusiła w okresie swoich rządów wszystkie inicjatywy obywatelskie oraz drastycznie zwiększyła podatki i biurokrację, niszcząc o przedsiębiorczość Polaków. Teraz – w trakcie kampanii prezydenckiej – okazało się, że Platforma Obywatelska (walcząca z inicjatywami obywatelskimi oraz z przedsiębiorczością) jest także partią….racjonalną ! Tak samo racjonalną, jak Kościół Sientologiczny, stworzony przez pisarza science fiction L. Rona Hubbarda. Nazwa „Kościół Scientologiczny nawiązuje bowiem do słowa science, czyli nauka !

Podobne zabiegi stosował faszyzm i komunizm, nadając dawnym określeniom nowe nazwy. Dlatego partia walcząca z robotnikami nazywała się PZPR, ministerstwo ogłupiające Niemców faszyści nazwali Ministerstwem Propagandy i Oświecenia Publicznego – podobnie do Ministerstwa Prawdy z książki George’a Orwella “Rok 1984”. Celem tych wszystkich propagandowych zabiegów ludzi pragnących zachować władzę nad ludźmi, było takie przekształcenie poddanych im umysłów, by ludzie nie byli zdolni odróżnić prawdy od kłamstwa. I chociaż wszystkie informacje (ekonomiczne, demograficzne, finansowe) jednoznacznie wskazują, że „teoretyczne państwo” (tak nazywane poza kamerami przez ich twórców) jest na krawędzi rozkładu, a z tym śmiertelnie chorym państwem nikt już się nie liczy – władze PO pieją z zachwytu i dumy. Komorowski zasadza dęby „wolności”, a Kopacz mówi o sukcesach jej rządu, które byłyby o 50 % większe, gdyby nie opozycja ! Wtóruje im celebryta Olbrychski mówiąc: – Polska przeżywa najlepszy okres w dziejach swojej historii – porównywalny do Kazimierza Wielkiego!

Chociaż Polacy masowo uciekają zagranicę w poszukiwaniu chleba i jakichkolwiek perspektyw – a dług tego państwa osiągnął wartość ca. biliona złotych – inny platformerski celebryta Tym Stanisław publicznie zachwyca się: – Niektórzy psioczą, że tylu ludzi wyjeżdża dziś z Polski, a ja uważam, że to bardzo dobrze. Są wolni i mogą sami decydować o swoim życiu….

Po 25 latach od odzyskania „wolności” okazuje się, że dawne zbrodnie okupantów stały się sukcesami Platformy, skoro Polacy dzisiaj „są wolni i mogą sami decydować o swoim życiu”. Nie wspomina się zatem, że w okresie wojny o ich życiu decydował niemiecki okupant, wywożąc ich tam, gdzie dziś Polacy jadą z własnej woli, gdy Polskę zajęła koalicja PO-PSL. Polacy sami więc wyjeżdżają z Polski mając do wyboru bezrobocie i nędzę na starość lub normalne życie tam, gdzie władza sekty nie dociera.

Niewiele osób z wierzących w sektę przekonają dziś słowa Andrzeja Gwiazdy, że „Reformy Leszka Balcerowicza zrujnowały naszą gospodarkę bardziej niż II wojna światowa”. Widzą przecież nowe Biedronki i Lidle oraz autostrady. Autostrady, których by zapewne nie było, gdyby nie Platforma Obywatelska – kontynuatorka postępowej PZPR. Przecież już za PZPR każdy wierzący w partię wiedział, że gdyby nie ona – wszyscy w Polsce paśliby kozy. Dlatego przestały mnie dziwić wynurzenia zdeformowanych umysłów, że lepiej jest żyć w nędzy i być okradany przez złodziei z Platformy, niż żyć w Polsce, gdzie rządzić będzie PIS ! Tego rodzaju głosy potwierdzają tylko, że Platforma nie jest wrzodem na ciele Polski (jak twierdzi A. Gwiazda), lecz jest groźnym rakiem – prowadzącym do śmierci umysłu…

Problemem Polski nie jest jednak tylko Platforma Obywatelska i jej sojusznicza partia PSL. Problemem Polski jest 45 lat komunizmu, z którego nie zdołaliśmy się wyzwolić po 25-latach „wolnej” Polski. Na tej skażonej komunizmem glebie wyrosła więc kolejna pokomunistyczna hydra, która nie różni się niczym od koalicji PZPR-ZSL. Tej koalicji udało się ponownie zdeformować umysły Polaków, by w „wolnej” już Polsce uwierzyli w obywatelską sektę, w cudy na horyzoncie i w Donalda: Króla Europy, dotkniętego geniuszem przez samego Pana Boga.

Wiara w przeprowadzenie wierzących w PO przez Morze Czerwone jest więzieniem dla wszystkich, którzy uwierzyli także w pomazańców Donalda: Ewę Kopacz i w Bronisława. Więźniowie wiary w zbawczą moc Platformy są bowiem przekonani, że jako wybrani – są czymś lepszym od pospólstwa. Oni są ową siłą racjonalną, kroczącą – wbrew radykalnej opozycji i ciemnocie – ku postępowi. „Uważamy ich za kretynów. Jesteśmy dumni z Donalda Tuska, choć zawsze może być lepiej, to idziemy w dobrym kierunku” – mówi żona Daniela Olbrychskiego w Wielkanocnym w wywiadzie w TVP.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/kapitan-nemo/wiezniowie-wiary-w-platforme-obywatelska

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s