Zanim zapalisz świeczkę za Niemcowa przeczytaj polską listę.


Autor Bibrus.Potępiać należy każdą śmierć zadaną gwałtem i przemocą jak również bezprawiem. Zabójstwo Niemcowa w Rosji jest olbrzymią tragedią. Nim uwierzymy lub sami wydamy wyroki, zastanówmy się dobrze nad tym co próbują wmówić nam media.

To te same media, które dzień w dzień sączą wrogą propagandę, nie zapominajmy o tym. To wydarzenie jest osią przekazu wszystkich wiadomości i newsów. Zapytuję zatem gdzie były wszystkie te ośrodki, autorytety i politycy światowi, kiedy działy się rzeczy znacznie dla nas ważniejsze. Jakie?
Pozwolę przypomnieć w krótkim podsumowaniu:
1. Chorąży Stefan Zielonka, rok 2009 – szyfrant w kancelarii premiera. Zielonka dysponował wiedzą o tajnikach łączności w NATO oraz miał dostęp do najściślejszych danych – zwłoki znaleziono w Wiśle. 2. Prof. Stefan Grocholewski – ekspert od odczytywania nośników cyfrowych, wykrył manipulacje w nagraniach cz. skrzynek z CASY. “Zmarł” 31.03.2010 r. 3. Grzegorz Michniewicz – dyr. Kancelarii Tuska. „Powiesił się” 23 grudnia 2010 na kablu od odkurzacza, w dniu, w którym z remontu w Samarze wrócił samolot TU-154, który potem rozsypał się w drobny mak na Siewiernym. 4. Mieczysław Cieślar, “zginął w ”wypadku samochodowym” dokładnie 18.04.2010 r. Miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku. Podobno otrzymał telefon ze Smoleńska od A. Plicha po katastrofie. 5. Krzysztof Knyż – operator Faktów,10 kwietnia 2010 był w Smoleńsku. Zmarł w Moskwie 2 czerwca 2010r.Śmierć całkiem przemilczana. 6. Prof.Marek Dulinicz – szef grupy archeologicznej – zginął 6 czerwca 2010 w wypadku samochodowym w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska. 7. Eugeniusz Wróbel – wykładowca na Politechnice Śląskiej, specjalista od komputerowych systemów sterowania samolotem. Poddawał w wątpliwość, że wrak na Siewiernym to TU-154 o nr 101. Pocięty piłą mechaniczną 16.10.2010 r przez swego syna, który zdołał zabić i pociąć swego ojca, usunąć ślady krwi, zawieźć pocięte zwłoki do jeziora, wrócić i zapomnieć wszystko. Złego stanu swego “chorego psychicznie” syna przez ponad 20 lat nie zauważyła matka, która jest psychiatrą. 8. Ryszard Kuciński – prawnik A. Leppera – “zmarł” w maju 2011 r. 9. Wiesław Podgórski – był doradcą A. Leppera, gdy ten był ministrem rolnictwa, znaleziony martwy w biurze Samoobrony pod koniec czerwca 2011 r. Jako przyczynę śmierci podano samobójstwo.
10. W 2011 roku samobójstwo przez powieszenie popełnił oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, służący w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie. Żołnierz posiadał najwyższą klauzulę dostępu do materiałów niejawnych. 11. Róża Żarska – adwokatka Leppera – “zmarła” w lipcu 2011 r. w Moskwie. 12. Dariusz Szpineta – zawodowy pilot i instruktor pilotażu, ekspert i prezes spółki lotniczej, został znaleziony martwy w łazience ośrodka wczasowego w Indiach. Wcześniej parokrotnie wypowiadał się w mediach w sprawie Smoleńska, kwestionując oficjalne ustalenia. 13. Andrzej Lepper – „zmarł” 05.08.2011 Znaleziony we własnym biurze w Warszawie. „Sam się” pobił a następnie powiesił. 14. Wszyscy z Casy 15. Henryk Szumski (6.04.1941 – 30.01.2012) – generał broni WP, szef Sztabu Generalnego, członek Rady Bezpieczeństwa Narodowego 16. Leszek Tobiasz (1957 – 10.02.2012) – niewydolność układu krążenia, pułkownik WSI, główny świadek w tzw. aferze marszałkowej (dotyczyła przekrętów Komorowskiego) 17. Wszyscy w „katastrofie” smoleńskiej. 18. Były generał GROMU Sławomir Petelicki.
Ta ponura wyliczanka jest autorstwem anonimowego komentatora, który trzeźwo zauważył asymetrię-tzw. opinii światowej, która palcem nie kiwnęła gdy w Polsce działy się rzeczy znacznie bardziej odrażające.
Dlatego powtarzam, że rzeczy nie są takimi jakie się je przedstawia.
Być może czas wyjaśnienia naszych narodowych tragedii jest już bliski.
Najgorsze jest to, że nie zależy to od nas, ponieważ my, zostaliśmy zwasalizowani do roli niewolniczej.Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/bibrus/zanim-zapalisz-swieczke-za-niemcowa
© Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :) <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.
Reklamy

Jedna myśl w temacie “Zanim zapalisz świeczkę za Niemcowa przeczytaj polską listę.

 1. Jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA będąca kontynuacją NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA.
  Doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który zbliżył do siebie nacje wrogo wobec Polski kolaborujące z okupantami.
  Trwa WOJNA O PIENIĄDZ i jak w każdej innej wojnie realizowane są grupowe strategie.
  Oficjalna polska polityka historyczna nie uwzględnia nie tylko żydowskiej strategii,ale i wzrastającego ANTYPOLONIZMU,który zbiega się ze zwalczaniem wartości CYWILIZACJI GRECKO-RZYMSKIEJ,czytaj ŁACIŃSKIEJ.
  W Polsce STRONNICTWO AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIE zostało zasilone dezerterami ze STRONNICTWA RUSKIEGO po zawarciu braterstwa broni spadkobierców wojennego komunizmu po zawarciu braterstwa broni z demokratami wojennymi opanowanymi przez żydowskie ruchy umysłowe i polityczne.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s