Prezydent Komorowski szokuje Polskę:”o ofiarach, które były ofiarami właśnie tych Żołnierzy Wyklętych”.


Skandaliczna ocena Prezydenta Komorowskiego,żołnierzy „wyklętych” wzbudza   emocje.Czy to jest wypowiedz Polaka w  roku 2015    czy  człowieka ,  który zapomniał system kartkowy na żywność w Polsce? Czy też  ciężka choroba  jest przyczyną  reakcji  Prezydenta Polski, który potrzebuje  pomocy  medycznej? Pamiętamy i mamy w zasadzie jasny plan działania związanego z potrzebą odbudowy, w narodowym wymiarze, pamięci o ofiarach czasów stalinowskich, o ofiarach, które były ofiarami właśnie tych Żołnierzy Wyklętych– wypowiedział Pan Komorowski.

Hańba i wstyd….Wypowiedz polityka to nie jest czarny żart.To są fakty.

Zródło:tata i    mama   czyli   google  news.

 

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Prezydent Komorowski szokuje Polskę:”o ofiarach, które były ofiarami właśnie tych Żołnierzy Wyklętych”.

  1. Ironią losu była modlitwa rabina na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu przy płycie ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH,NIEZŁOMNYCH.Nie tylko ja to odebrałem,że modlił się za dusze katów wywodzących się z ZAKONU ŻYDOBOLSZEWIZMU.To judaizm rabiniczny,który powstał dla zwalczania chrześcijaństwa uznał,że to chrześcijaństwo jest gorsze od ateizmu,stąd ŻYDOBOLSZEWIA.
    Nie da się ukryć,że STRONNICTWO AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIE zostało zasilone dezerterami ze STRONNICTWA RUSKIEGO.W tym bało pomocne braterstwo broni jakie zawarli spadkobiercy wojennego komunizmu pod wodzą Aleksandra Kwaśniewskiego,prezydenta „Oszusta” z demokratami wojennymi opanowanymi przez żydowskie ruchy umysłowe i polityczne.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s