Polacy mają zakaz wjazdu na Ukrainę, która chce do…EU.


Krytykujesz w internecie  embargo Ukrainy dla polskich  produktów w Polsce? Masz zakaz wjazdu na Ukrainę. Krytykujesz  symbole hitlerowskie na Ukrainie,   UPA, Banderowców?

Masz zakaz wjazdu na Ukrainę.

Zakazy dotyczą  firm,   stowarzyszeń,   organizacji społecznych , prywatnych osób. Będziesz przesłuchiwany na granicy Ukrainy. Będziesz szykanowany. Masz rodzinę na Ukrainie?Masz zakaz wjazdu. Chcesz otworzyć firmę na Ukrainie?Polacy mają zabronione a administracja w Polsce ,wraz  z koalicją PO-PSL  ze strachu milczy. MSZ milczy.Takie są realia  na Ukrainie?

Jesteś rodowitym Polakiem?Masz zakaz wjazdu na Ukrainę.

Chcieli uczcić ofiary rzezi wołyńskiej – nie wpuszczono ich na Ukrainę.

5 członków delegacji „Zmiany” na Ukrainę zostało zatrzymanych, a następnie przez kilka godzin przetrzymywanych na granicy polsko-ukraińskiej w Rawie Ruskiej przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy.

 

Obywatele polscy byli wielokrotnie obrażani przez nie ukrywających swych sympatii do banderyzmu funkcjonariuszy. Otrzymali trzyletni zakaz wjazdu na Ukrainę, w związku z oskarżeniem ich o propagowanie „kłamstwa” o zbrodniach UPA i SS „Galizien”. Władze ukraińskie tym samym potwierdziły, że są bezpośrednimi spadkobiercami sprawców ludobójstwa z lat wojny.

 

Proponowano im również danie łapówki w zamian za szybsze zwolnienie z granicy. „Zmiana” podejmie kroki prawne w celu obrony godności obywateli polskich podróżujących na Ukrainę.

Bardzo prosimy o udostępnianie tej wiadomości, gdyż z mediów polskojęzycznych się o takich sprawach nie dowiecie.

11044552_356018477923326_2634812824431674209_n

Pieczątki ukraińskiej Służby Granicznej w paszportach członków delegacji Zmiany niewpuszczonych na terytorium Ukrainy.

10421951_356021274589713_8673935405402529922_n

Pismo Służby Bezpieczeństwa Ukrainy potwierdzające odmowę wjazdu.

 

Tomasz Jankowski, Justyna Wróblewska, Wojciech Wojtulewicz i Kamil Czerniak trzymani są przez ukraińskich funkcjonariuszy bez podania przyczyny, wbrew obowiązującym przepisom na przejściu granicznym po stronie ukraińskiej w Rawie Ruskiej.

Wiceprzewodniczący „Zmiany” Konrad Rękas został zatrzymany przez ukraińską Straż Graniczną na przejściu granicznym w Hrebennem.

informacja za:https://www.facebook.com/partia.zmiana

 

                                     Relacja Mateusza Piskorskiego

Delegacja Zmiany udała się dziś do Huty Pieniackiej, by uczcić pamięć Polaków pomordowanych 71 lat temu przez SS „Galizien” i ukraińskich nacjonalistów. Na przejściu granicznym Hrebenne – Rawa Ruska pięć osób z kierownictwa partii zostało zatrzymanych przez ukraińską służbę graniczną i Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy. Byli obrażani jako Polacy, oskarżano ich o fałszowanie historii związanej z ludobójstwem na Wołyniu. Następnie okazało się, że Ukraińcy dysponują danymi osób biorących udział w legalnych manifestacjach na terytorium Polski.
Plucie w twarz Polsce i Polakom przez funkcjonariuszy obecnego reżimu w Kijowie przekracza kolejną granicę. To już znieważanie nie tylko nas, to bezczeszczenie pamięci spalonych żywcem i poćwiartowanych polskich kobiet, dzieci i bezbronnych chłopów – ofiar banderowskiego zezwierzęcenia.

 

To moment, w którym o cywilizowanym dialogu historycznym trudno już mówić. Funkcjonariusze państwa ukraińskiego ustawiają się w szeregu spadkobierców nie tylko Stepana Bandery, ale i Waffen SS.
Napiszemy list do władz ukraińskich w tej sprawie, żądając wyjaśnień. Skierujemy też pisma do polskich władz, by broniły honoru swych własnych obywateli, nawet jeśli prawda historyczna nie jest już dla nich istotna.

 

Od ich reakcji zależeć będzie, czy okaże się, że mamy do czynienia z jeszcze niepodległymi państwami, czy już z wasalami, których służby specjalne wykonują polecenia waszyngtońskiego „komitetu centralnego”.
A braciom Ukraińcom obiecujemy: nadejdzie niebawem czas, że wspólnie oddamy hołd polskim i ukraińskim ofiarom banderyzmu. Tym z czasów II wojny, i tym, które zostały bestialsko zamordowane w ciągu ostatniego roku przez rozmaite bandyckie ugrupowania spod znaku czarno-czerwonej flagi.

za: http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/2015/02/28/chcieli-uczcic-ofiary-rzezi-wolynskiej-nie-wpuszczono-ich-na-ukraine/

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przemyśl, marsz pogrobowców OUN-UPA w „mundurach” z czarno-czerwonym banderowskim sztandarem, lata 2010.

 

          Syjonistyczna banda ponad zbrodniami, ponad podziałami

 

pojed-nanie

793323b84b22cb-645-349-11-472-4712-2550

 

zamieścił: D.Kosiur

https://wiernipolsce1.wordpress.com/

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Polacy mają zakaz wjazdu na Ukrainę, która chce do…EU.

 1. Protestuję także przeciwko mieszaniu się władz Polski w wewnętrzne sprawy na Ukrainie i przeciwko wysyłaniu tam pod jakimkolwiek pretekstem naszych polskich żołnierzy np. do udziału w szkoleniach.
  Protestuję również przeciwko rozsiewanej przez władze Polski i mainstreamowe, polskojęzyczne media psychozie i retoryce wojennej siejącej nienawiść wobec Rosji i Rosjan – naszych braci Słowian.

  Łódź , dnia 27 sierpnia 2014 r. kapitan Michał Jarzyński

  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Rzeczypospolitej_Polskiej_Bronislaw_Komorowski_Protestuje_przeciwko_finansowaniu_zydobanderowskiej_junty_w_Kij/

  Podpisz petycję !!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s