Lekarz poda wszelkie za i przeciw, diler tylko będzie chwalił.


Bia internet.Autor: dr J. Jaśkowski.W ostatnim okresie, tj. od czasu ukazania się raportu ONZ o inwigilacji przeciwników szczepień w Europie Środkowej, rozpoczęła się ofensywa szczepionkowców w Polsce, tj. chciałem napisać naukowo wakcynologów [vacca znaczy krowa, a przysłowie mówi, że tylko krowa nie zmienia zdania], ofensywa monitorowana przez reklamówki koncernów farmakologicznych, takie jak Medycyna Praktyczna.

 

Nawet sam redaktor naczelny Medycyny Praktycznej – Pediatrii oraz redaktor naczelny Medycyny Praktycznej – Szczepienia [dwuetatowiec], dr n. med. Jacek Mrukowicz, musiał ruszyć do ataku. Obecność w takich chwilach redaktora naczelnego zawsze świadczy o powadze sytuacji albo braku chętnych do podkładania się.
Medycyna ma to do siebie, że wszelkie jej dogmaty ulegają zapomnieniu mniej więcej po 10-20 latach. W kardiologii ten okres wynosi 5-10 lat.

Tak więc wystawianie się p. Redaktora Naczelnego aż dwóch reklamówek dla pediatrów, ma swoją wagę.
W artykule pt.: „Czy szczepionki zawierają toksyczne składniki?” stara się udowodnić, że zawarte toksyny w szczepionkach są co prawda są toksynami, ale dzieciom nie szkodzą.
W innym artykule pt.: „Czy szczepienia powodują encefalopatię?” udowadnia, że nic takiego nie występuje po szczepieniach.
W jego reklamówce znajduje się także artykuł pt. „Jak przekonać rodziców do szczepień, które odradza inny lekarz”, czyli typowe już pranie mózgów. Podkreślam, że z tytułu wynika jednoznacznie, że lekarze już z całą odpowiedzialnością odradzają szczepienia.

Nie chodzi o to, czy lekarz ma rację, tylko jak sprzedać towar. Typowe zagrania żywcem wzięte ze sławnego inaczej filmu o Amwayu. Już przecież w minionych latach urządzali konferencje poświęcone praniu mózgów samorządowcom, chociaż mówi się wyraźnie o zakazie reklamy leków przepisywanych na recepty.

A co na te tematy mają do powiedzenia lekarze i naukowcy, zajmujący się badaniami, lub praktyką medyczną? Prac bowiem  własnych p. J. Mrukowicza odnośnie toksykologii, czy szczepień, nie znajdujemy.
W pierwszym rzędzie ciekawe jest tzw. piśmiennictwo, na którym nasz młodszy Kolega dr J. Mrukowicz oparł swoje rewelacje. Generalnie, piśmiennictwo nie jest za bogate, ponieważ zawiera tylko 3 pozycje. Jak na tak doniosły temat, to zaskakujące. Jako pierwsza wymieniona jest praca dr P. A. Offita.
Ręczę, że zdecydowana większość polskich czytelników nie kojarzy nazwiska tego pana z niczym, ani pozytywnym, ani negatywnym. Wypada więc przybliżyć taką rewelacyjną postać.

https://www.youtube.com/watch?v=sqqiy8DhyH0&feature=youtu.be <https://www.youtube.com/watch?v=sqqiy8DhyH0&feature=youtu.be&gt;
http://www.thelibertybeacon.com/2015/02/19/trace-amounts-the-documentary-the-cdc-doesnt-want-you-to-see/ <http://www.thelibertybeacon.com/2015/02/19/trace-amounts-the-documentary-the-cdc-doesnt-want-you-to-see/&gt;

Dr Paweł Offit jest znanym celebrytą w USA. To on wsławił się powiedzeniem, że dziecko w pierwszym roku życia może przyjąć nawet 10 000 szczepionek.

Oczywiście dowodów z jakichkolwiek eksperymentów, uzasadniających takie twierdzenie, nie przedstawił. Jest to typowe dla wszelkiej maści wakcynologów. Nawet po ogłoszeniu, że każdy, kto przyjmie taką ilość szczepionek, dostanie milion dolarów, dr P. Offit nie wyraził zainteresowania.  Zresztą p. dr n. med. Jacek Mrukowicz także zrezygnował z tego miliona dolarów i żadnych swoich prac nie przedstawił. Sam musisz wyciągnąć wnioski, Szanowny Czytelniku.
P. Offit nie musiał zresztą sięgać po ten milion. Posiada bowiem wart 1.5 miliona dolarów gabinet, finansowany przez głównego producenta szczepionki MMR, firmę Merck. Tą samą, której udowodniono fałszowanie wyników badań tej szczepionki, w celu zdobycia monopolu na terenie USA. Znanej także z ostatniej epidemii odry w Disneylandzie, gdzie zachorowało 100 osób – dzieci w 97 % zaszczepionych.

Dr P. Offit posiada patent na szczepionkę przeciw biegunce, którą produkuje Merck jako Rota Teg. Patent na szczepionkę sprzedano za 182 miliony dolarów. Procent, jaki dostał dr P.Offit, nie jest znany. Ale teraz wiesz, na ile Ciebie Czytelniku w najbliższych latach oskubią. Przecież te głupie 182 miliony dolarów ktoś musi zapłacić. Już na pewno znajdą się „eksperci”, którzy uzasadnią konieczność zbiorowego zakupu tej rewelacyjnej szczepionki przez NFZ.
P.A. Offit dosyć często reprezentuje Amerykańską Akademię Pediatrii, – AAP-  tak często wciskaną polskim lekarzom jako coś och i ach, zapominając dodać, że AAP jest finansowana przez przemysł szczepionkarski.
Jak podaje p. P. Offit, jego celem jest doprowadzenie w ciągu 6 lat do przymusowego podawania dzieciom w pierwszym roku życia 55 szczepionek. Nie ważne na co.

AAP otrzymała tylko w jednym roku 433 000 dolarów od firmy Merck, za zatwierdzenie szczepionki HPV dla dzieci. Dało to  firmie Merck 1,5 miliarda zysku. Przypomnę, że chodzi o szczepienie dzieci przeciwko rzekomemu rakowi szyjki macicy. Szczepionka ta, według twierdzenia odkrywcy, dr Harrper, nigdy nie była badana w tym kierunku. HPV w 98 % ulega samoistnemu wyleczeniu w okresie 6 – 9 miesięcy. Jedynym udowodnionym czynnikiem raka szyjki macicy, według podręcznika dla studentów medycyny, jest częsta zmiana partnerów wśród kobiet.
Ale w dobie swobody seksualnej nie wolno o tym pisać.

AAP kolejne 342 000 dolarów otrzymała od firmy Wyeth, za zaakceptowanie szczepionki przeciw pneumokokom dla dzieci. Zysk firmy wynosi 2 miliardy rocznie.

Przypomnę, że dzięki lobbystom, takim jak p. prof. A Radzikowski, czy Simonides, Agencja Przejrzystości wprowadziła w bieżącym roku w Polsce szczepienia przeciwko pneumokokom jako refundowane. Przypomnę także, że według nowomowy pneumokok, to jest stara poczciwa dwoinka zapalenia płuc, choroba groźna w XIX wieku, w okresie przed antybiotykami.
Nie jest to pojedynczy przypadek.

Zródło:

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14999&Itemid=119

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s