Tango Putina dla Kopacz w Legionowie.Sputnik nadaje.


Warszawa wraz z Premier Kopacz po 4 latach snu obudziła  się i reaguje. Od 4 lat Radio Hobby,w Legionowie  udostępnia swoje częstotliwości , radiu „Głos Rosji”.”Głos Rosji” zmienił nazwę na „Sputnik News” i sen został przerwany.Tango Putina jest znane.

„Przez dwa lata nikt na te audycje nie zwracał uwagi, nie stanowiły żadnej sensacji. W ramach tych audycji pojawiają się komentarze przedstawiające rosyjski punkt widzenia” – powiedział i podkreślił, że wobec wojny rosyjsko-ukraińskiej, której powodem jest agresja Kremla, jego stacja jest winna wyjaśnień.

„Zarzuca nam się kolaborację z wrogim mocarstwem, wiele osób pyta, dlaczego nadajemy audycję radia Sputnik i jaki mamy w tym cel. Odpowiedź jest prosta: kilka lat temu podpisaliśmy czysto komercyjną umowę sprzedaży czasu antenowego. Nikt nie przewidział trzy lata temu, że Rosjanie zrobią to, co zrobili, że posuną się do aneksji Krymu i wywołania wojny na Ukrainie. A podpisana umowa nadal obowiązuje i nie możemy jej zerwać, bo to by oznaczało decyzję o zamknięciu radia” – oświadczył Fogler na antenie Radia Hobby.

Media w Polsce już reklamują Radio Hobby  jak i  Sputnik.

Nawet jak grzecznie krytykują Moskwę i jej propagandę:  „Sputnik News. Rosyjska propaganda nadaje z Legionowa” lub „Radio …Interesujące Hobby Foglera. Radio z Legionowa gościnnie …”

Jak to możliwe, że sen trwał 4 lata a media czy też  politycy w Polsce nie reagowali?Dlaczego reagują w roku 2015,w roku wyborów Prezydenta?

Nazwa „Sputnik” była i  jest wszystkim znana tak jak muzyka z Moskwy.

Tango Prezydenta  Putina dla Premier Kopacz ale i  dla innych kobiet w Sejmie również jest znane.Pomimo koncertów na Ukrainie.

ogorekmagda

 

Rsoja:wiadomosci w telegraficznym skrócie.

Zdródła?Google news i kanały rss.

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Tango Putina dla Kopacz w Legionowie.Sputnik nadaje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s