Orban dba o interesy Węgier.Tani gaz, ropa dla Węgier.


Via internet.Ostry tekst dla dorosłych.Taki chołubiony przez GP Orban teraz dziala w sposób dla nich niewytłumaczalny bo są tępi umysłowo.A w naszym interesie jest jak najszybsze zniesienie sankcji, normalizacja stosunków, handel, współpraca z Rosją, spokój i normalizacja na terenach objętych przez państwo ukraińskie, w tym tereny rosyjskojęzyczne.

Wszyscy lawirują, kręcą, kombinują jak koń pod górę, by pilnować swoich interesów. Niemcy, mimo półokupacji i niemożności postawienia się wprost zamorskiemu mocarstwu, starają się trzymać z dala, minimalizować sankcje, nie podsycać walk, handlować na ile się da, podobnie Francja.
Ta choć bardziej niezależna, ale słaba ostatnio ekonomicznie, próbuje sprzedać Mistrale, próbuje normalizować, tonować, dogadać się. Węgrzy i Grecy, nie mający już nic do stracenia, wprost przeciwstawiają się sankcjom i wrogim działaniom wobec Rosji, starają się handlować, a nawet podlizywać Rosji w nadziei na polepszenie stosunków i realizację swoich interesów.
Podobnie Serbia, cicho i z sympatią do Rosji odnoszą się Czesi, Finowie, Bułgarzy.
Nawet Turcy i Egipt z Rosją zawierają ultra korzystne kontrakty na gazociąg południowy (Polska odmówiła przepuszczenia przez swoje terytorium północnego z wiadomym skutkiem). W zasadzie jedynie zainteresowani zwalczaniem kontynentalnej konkurencji brytole jątrzą, ale też nie za bardzo, w zamian otrzymując wizyty rosyjskich bombowców strategicznych u granic.
Tylko republiczki nadbałtyckie z kilkudziesięcioprocentowymi dyskryminowanymi mniejszościami rosyjskimi i polskimi oraz Polska ciągle szczekają na Rosję. Polska, która interesy i wzmocnienie swojej pozycji, odzyskanie większej dozy suwerenności, może w największym stopniu oprzeć o stosunki z Rosją.
Żeby było śmieszniej, w tym czasie odbywają się blokady dróg zdesperowanych przez ruinę ekonomiczną rolników. Ruinę wywołaną w dużej części przez stratę rynków rosyjskich w odwecie za sankcje.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/muni/co-wlasciwie-robi-orban
© Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :) <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Orban dba o interesy Węgier.Tani gaz, ropa dla Węgier.

  1. Gazeta Polska to tuba STRONNICTWA AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIEGO,które zostało zasilone przez dezerterów ze STRONNICTWA RUSKIEGO.Stąd zbliżenie do Gazety Wyborczej,która ANTYKOMUNIZM przełożyła na ANTYROSYJSKOŚĆ,zapominając,że ŻYDOBOLSZEWIZM w swoim działaniu przejął rosyjski rasizm.
    Narzędziem cywilizacyjnie ukształtowanej przewrotności jest żydowski rewolucyjny bandytyzm,vide historycyzm Karola Marksa.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s