29 prezydentów miast z całej Polski,przez pomyłkę podpisało deklarację poparcia dla Bronisława Komorowskiego.Tymczasowy prezydent za GMO i sprzedażą lasów.


Samorządowcy popierają tymczasowego Prezydenta Bronisława Komorowskiego za GMO,za  patenty na żywność,za embarga na polskie produkty ze strony Ukrainy,Rosji,za anty rodzinną politykę w Polsce?Pod wpływem alkoholu?

To obywatelskie spotkanie i udzielnie poparcia mojej kandydaturze przez prezydentów miast w Polsce jest niesłychanie ważne. Po pierwsze dlatego, że potwierdza moją wolę kandydowania w ramach zabiegów o poparcie obywateli państwa polskiego z całym skomplikowaniem sympatii, antypatii, marzeń i związków emocjonalnych z różnymi siłami politycznymi – powiedział tymczasowy Prezydent Komorowski.
Ten Pan kpi   z Polaków czy wykonuje zadania   lobbystów  dla   destabilizacji Polski i EU?
Czy  bieda,   grużlica,   szkorbut,AIDS, odbieranie dzieci mniej zamożnym  mają być akceptowane?
Czy inni kandydaci zmienią    okupacyjną politykę w roku 2015  ,bez stanu wojennego w Polsce?

Prezydent Komorowski zaakcentował, że poparcie prezydentów miast  jest dla niego ważne m.in. w kontekście marzenia, aby w Polsce wygrywało się wybory „nie tanimi deklaracjami, balonikami, confetti i obietnicami bez pokrycia”, lecz rzetelną pracą i dokonaniami potwierdzającymi wcześniej złożone deklaracje.

Rzetelną pracą? Exodus z Polski trwa a tymczasowy Prezydent w Polsce zapomnina o ZUS,NFZ i dramatycznej sytuacji demograficznej w Polsce?

W moim przekonaniu to ideał demokracji, który w znacznej mierze jest realizowany na gruncie polskiego samorządu – ocenił Bronisław Komorowski.

Uff  ta ostatnia wypowiedz o demokracji jest kpiną z demokracji.

Reklamy

Jedna myśl w temacie “29 prezydentów miast z całej Polski,przez pomyłkę podpisało deklarację poparcia dla Bronisława Komorowskiego.Tymczasowy prezydent za GMO i sprzedażą lasów.

  1. Wszyscy oni złamali prawo wyborcze. Art. 108 kodeksu wyborczego wyraźnie zabrania prowadzenia agitacji wyborczej w jakichkolwiek formach na terenie urzędów administracji rządowej i samorządu terytorialnego oraz sądów.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s