Państwowy handel ludźmi.Jak koalicja sprzedaje dzieci w Polsce.


Wiążąc kilka faktów i informacji i wychodzi, że państwo polskie handluje ludźmi, a dokładnie dziećmi. Proceder ten w majestacie prawa nazywa się adopcją.

Zacznijmy od pierwszej informacji:

Odbieranie dzieci rodzicom z powodu biedy, to już nie incydenty. To przerażająca reguła.

Górecki przywołuje przykład rodziny z jedenaściorgiem dzieci z biednej popegeerowskiej wioski w powiecie wejherowskim. Pod koniec czerwca  szkoła zgłosiła problem do pomocy społecznej, a ta „pomogła” wnioskując do sądu o odebranie dzieci. Powód: dzieci nie chodziły do szkoły.

Bo wszystkie pracowały w lesie. Zbierały jagody, żeby pomóc w domu.

Link do źródła :http://wpolityce.pl/polityka/168677-odbieranie-dzieci-rodzicom-z-powodu-biedy-to-juz-nie-incydenty-to-przerazajaca-regula

 

Druga informacja ze źródeł prywatnych z Kanady:

6 tys. dolarów kanadyjskich plus opłaty państwowe kosztuje adopcja dziecka z Polski. Proces zajmuje kilka tygodni. Z roku na rok ilość dzieci adoptowanych z Polski rośnie. A to dlatego, że są jednymi z najtańszych. Przykładowo adopcja dziecka z Rosji kosztuje już 25 tys., a sama transakcja trwa o wiele dłużej.

Klika pytań do rządu:

W prawach dziecka jest zapis, że Państwo ma pomóc w godnym wychowaniu dziecka przez rodziców, a nie przejmować opiekę nad nimi. Okazuje się jednak, iż państwowa pomoc polega na przekazywaniu polskich dzieci w adopcję do krajów, gdzie akceptuje się np. związki homoseksualne itp. 

Skąd w ogóle taka różnica w cenie? 6 tys. za dziecko z Polski, ale 15 tys z Rosji?

W trudnej sytuacji bytowej ważniejsza jest przecież życiowa zaradność i zdolność zarabiania pieniedzy. Czy aby na pewno szkoła nauczy ich tego lepiej niż rodzice?

Ktoś powinien zgłębić ten temat. Może czas by NIK zgłosiła proceder do prokuratury? A może powinniśmy stworzyć organizacje broniące naszych dzieci?

Autor,zrodlo,link,info:

http://tenbez.neon24.pl/post/118921,panstwowy-handel-ludzmi

 

Reklamy

2 myśli w temacie “Państwowy handel ludźmi.Jak koalicja sprzedaje dzieci w Polsce.

  1. Całkowicie zgadzam się i popieram losem odebranych dzieci powinien się ktoś zająć. Tylko nie urzędnik po liceum ogólnokształcącym któremu chora ustawa dała prawo do odbierania dzieci rodzicom. Ustawa która sama w sobie łamie konwencie praw dziecka w wielu punktach, która uwolniła sądy od decydowania o losie dziecka. Do kont nas prowadzisz głupcze urzędniku ? Bo jeśli masz choć trochę oleju w głowie to wiesz że ustawa jest do kitu. Czy pieniądze są aż tak ważnym czynnikiem że mrożą serce. Ile jeszcze nieszczęścia dramatów rodzinnych zapewni nam nie kompetentny urzędas. ( GDZIEKOLWIEK JESTEŚ PANIE PREZYDENCIE ) usłysz wołanie rodziców. Poroniona ustawa i niekompetentny urzędnik odbierają nam dzieci skazują je na tułaczkę po obcych nie zawsze przyjaznych domach. Głupi urzędnik niszczy PAŃSTWO POLSKIE od środka niszczy jego najmniejszą komórkę jaką jest rodzina łzy dziecka też dla niego nic nie znaczą. W artykule do jakiego podała link Jadwiga samozwańcza seksuolog czy kim ona się sama nazywa pisze tysiące opinii o rodzinie o dzieciach TYSIĄCE znaczy ile ile w jeden dzień trzy cztery. Jedna durna ustawa i brak ustawy o zawodzie psychologa daje pole do rozwoju chorego biznesu handlu dziećmi, niewykształcone kmioty i oszuści mają los dzieci w lepkich łapach. Porządny wykształcony urzędnik po prostu z ustawy nie korzysta ale też nie oponuje. Za ogólnym więc przyzwoleniem dzieci nasze łzy leją po domach dziecka łzy rozrywające serce rodzica. Walczcie rodzice nie łamcie palców są potrzebne by pisać o krzywdzie tylko w ten sposób ustawa niedokończona trafi do kosza.

    Polubienie

  2. Jak do tej pory od ukazania się artykułu nikt nie zainteresował się procederem jaki prowadzi ta pani. Włos z głowy jej nie spadł nadal prowadzi swoje wykłady na temat o którym nic nie wie, wie natomiast że to dobry sposób na zarabianie pieniędzy. Nie dziwi mnie znieczulica sądów ale ludzi którzy są tak za dobrem dziecka. Hitler przemawiał porywając tłumy co nie znaczy że robił co mówił. Czy w tym przypadku też trzeba komuś otworzyć oczy tak jak niemcom których zawieziono do obozów zagłady by ujrzeli prawdę. http://www.rodk.pl/wp-content/uploads/2015-27-wprost-brednie-bieglej.pdf

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s