Jak nas przygotowują na nie naszą wojnę.


USA mają jedną ogromną przewagę nad Rosją, a mianowicie w zmasowanej propagandzie, w której biorą udział politycy uprzywilejowanego świata i media tego porządku.

Gdy wypowiedzi Brzezińskiego widzimy w polskiej prasie, to znaczy, że nie jest dobrze. Mówi amerykański polityk i członek grupy Bilderberg:

„Putin zajmie Rygę i Tallin, co zabierze mu dosłownie jeden dzień. Konieczny jest czynnik odstraszający, który uświadomiłby rosyjskim władzom, że nastąpi reakcja ze strony NATO”.

Zbigniew Brzeziński rekomenduje przemieszczenie pewnych sił w krajach nadbałtyckich w sposób „nieprowokujący”.

Zbigniew Brzeziński

W tych posunięciach skwapliwie uczestniczą władze wspomnianych państw. Litwa na przykład będzie znaczącym pośrednikiem w przekazywaniu broni z NATO na Ukrainę. Ta Litwa (że kiedyś jako część Rzeczypospolitej była potęgą europejską, uwierzyć nie można!) bierze udział w formowaniu międzynarodowej jednostki wojskowej wraz z Polską i Ukrainą.

I ta Litwa daje swym obywatelom w podręcznej książce wskazówki, jak należy zachować się w przypadku rosyjskiej inwazji:

„Zachowajcie jasny umysł i nie wpadajcie w panikę!” – pisze Ministerstwo Obrony w poradniku. To ci dopiero troska o obywatela! Litwini tego nie doceniają i uciekają z kraju bardziej masowo niż Polacy. Bynajmniej nie z powodu ewentualnej wojny.

USA mają jedną ogromną przewagę nad Rosją, a mianowicie w zmasowanej propagandzie, w której biorą udział politycy uprzywilejowanego świata i media tego porządku. I mają jeszcze przewagę w umiejętności podporządkowania sobie swych sojuszników także wtedy, gdy widać jak na dłoni, że ten „sojuszniczy” interes nie tylko się nie opłaca, ale może wręcz przynieść opłakane skutki.

Tak więc Amerykanie podpuszczają władze państw Europy Środkowo – Wschodniej i stwarzają liczne pola konfliktu, by osłabiać Rosję. Gdy będzie gorąco, nie będzie Stanów i nie będzie NATO.

Wspomnę tutaj, iż fiński ekspert ds. wojskowych Stefan Forss pisze w szwedzkojęzycznej gazecie „Hufvudstadsbladet”: „Punkty wsparcia obrony powietrznej w państwach nadbałtyckich nie zapewniają ochrony, wystarczającej do odparcia ewentualnej inwazji rosyjskiej. Stacjonujące tam samoloty bojowe wpadną w tarapaty w sytuacji wojennej.

Poza tym jest wątpliwe to, że Zachód przyśle swe samoloty w celu wsparcia. Rosjanie dysponują doskonałym systemem obrony powietrznej w nadbałtyckiej enklawie: Kaliningrad – St. Petersburg”.

* * * * * * *

Jest druga po północy, a chciałem jeszcze poruszyć kilka spraw, zwązanych z przygotowaniem nas nie na naszą wojnę. Już nie zdążę. Podam tylko linki do dwóch filmów – wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=RyqBRmM3RYI

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ostrzelany-przystanek-w-doniecku-video-18

Pierwszy film przedstawia realia, dotyczące wybuchu pocisku w okolicach Wołnowachy, od którego odłamków zginęło 13 osób.

Drugi film wraz z opisem, dokonanym przez redaktora portalu kresy.pl, ukazuje ostrzelany przystanek w Doniecku.

Kto jest sprawcą tych tragedii? – Liczę na analizę kompetentnych blogerów.

Autor,link,info:

http://zygumntbialas.neon24.pl/post/118121,jak-nas-przygotowuja-na-nie-nasza-wojne

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Jak nas przygotowują na nie naszą wojnę.

  1. Czyja ta wona?!
    Toczy sie WOJNA O PIENIĄDZ!!!
    Po jednej stronie koalicaja zadłużonego dolara ratująca się petrodolarami,a po drugiej antydolarowa bazująca na rosnących zasobach chińskiego złota.Dla POLSKI jest problem jak wyjść z PUŁAPKI kolejnej ekonomicznej utopii?!Drogę pokazał Victor Orban,który przekonał swoich obratymców do WĘGIERSKIEGO LOGOS.
    Pozostawił po sobie Feliks Koneczny POLSKIE LOGOS A ETHOS,do której to książki językiem matematyki trzeba dopisać rozdział o wartościach NARODOWYCH.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: