Gdzie jest w Polsce prawdziwy przywódca?


Wiele lat temu, po raz pierwszy pojawił się żydoukrop i pospolity złodziej, b. cynkciarz wrocławski, czyli agent SB jak i MO, bo tylko tacy mogli być wtedy bezkarnymi cynkciarzami, czyli gumowe uszy SB/MO Szetyna alias Schetyna przed kamerami TV. Zapytałem mojego znajomego, co o nim sądzi.

 

 

Odpowiedział: – „Analizując kształt jego głowy, rysy twarzy, dochodzę do wniosku, że ten osobnik nie rokuje rozwoju to urodzony kretyn.”. Żydoukrop Szetyna alias Schetyna chciał powiedzieć prawdę, tylko się pomylił co do czasu i miejsca. Wojska ukraińskie UPA w 1943 roku z takim zapałem „wyzwalały” Wołyń, że wymordowały w okrutny sposób ponad 140 000 Polaków, w tym kobiety i dzieci.

 

 

Zadziwiające, że Szetyna alias Schetyna, czołowy przedstawiciel Układu Wrocławskiego, którego mecenasem jest ….niemiecki konsul nie przyznal palmy pierszeństwa w wyzwoleniu KL.Auchwitz …Niemcom!

 

 

Przecież opuszczając fizycznie obóz w drodze na „z góry upatrzone pozycje”, Niemcy wyzwolili obóz niejako sami ..od siebie! Nawiasem Sowieci nie wyzwolili żadnego kraju, po prostu będąc w drodze do Berlina chcąc nie chcąc ,musieli przejśc m.i. przez Polskę…..i to nie Ukraińcy wyzwolili obóz w Oświęcimiu tylko żydzi z NKWD, żeby podupczyć sobie na więźniarkach.

 

Tak mi opowiadała ciotka jak byłem mały. Dodam tylko, że Szetyna alias Schetyna, chciał przypodobać się banderowcom- krajanom. Taka dywersja jest teraz u-krowskiego elementu w Polsce. Siemoniak i Wojciechowski /upowiec/ też przekazał im w Przemyślu cenne obiekty /Muzeum Ziemi Przemyskiej, Archiwum Państwowe na cerkiew i Narodnyj Dim dla V kolumny tj. ZUwP/

 

Nie wspomnę o 100 mln euro darowizny Kopacz. Oczywiście to my.. durne Polaczki za to płacimy. Ukry się cieszą i to jak, bo mam rodzinę we Lwowie i Żółkwi. Polacy pilnują zabytków i polskości, ale są na przegranej pozycji. Polska i Episkopat KK ich olewa i dyskryminuje. Skandalem jest odprawianie w polskich kościełach mszy św. po……..ukraińsku-sic!

 

 

Ostatnio z archiwów znika masa polskich ksiąg i są z premedytacją niszczone.

 

O kościołach polskich nie wspomnę, bo to osobny temat /( ks. Issakowicz – Zalewski jest opluwany , bo mówi prawdę) Ad.rem obozu niemieckiego Auschwitz.- Konzentrationslager / tak się poprawnie nazywał/

 

Nikt go nie wyzwolił w styczniu.

 

Walk zbrojnych tam żadnych nie było. To kpina. Obóz był nie pilnowany jak wkroczyli sowieci. Resztki wynędzniałych pozostaych tam ludzi ponieważ Niemcy odeszli 9 -10 dni wcześniej i z braku prowiantu prosiły o jedzenie! A bolszewicy kręcili tylko firm!

 

 

Czy nasi wszyscy politycy po uniwersyteckiej historii tego nie wiedzą? ( będę złośliwy- w moich czasach, jak taki tuman nie dostał się na żaden kierunek studiów to wybierał historię!!!). Stąd taki poziom tych pseudo polityków. A propos- w Auschwitz nie było żydów.

 

Byli w wyłącznie w Birkenau.

 

I takie kłamstwa idą w świat – bo my cicho siedzimy. Nie wiem, bo mam swoje lata, ale czy nie ma w Polsce prawdziwego przywódcy? Męża stanu i odważnego człowieka, który zrobi z tym POPisem, Palikociarnią, postsowiecką nomenklaturą PZPR, PSL/ZSL porządku?

 

 

Wszystkich do wymiany, bo już jest V rozbiór Polski.

 

Naszych przodków szlag trafia na taką prymitywną hołotę jaka nami (nie)rządzi. Już chyba trzeba się z tym pogodzić, że zaroiło się w Polsce od marksistów, syjonistów, niemieckich agentów i prowokatorów. Kto narobił świństw i afer, łatwo może być używany przez m.in. niemiecki wywiad. Mają przecież na takich haki. Często afery były inspirowane przez niemieckich ‚ekspertów ekonomicznych’. Ktoś przecież najwyraźniej niszczył gospodarczo i celowo zadłużał polskie miasta na Ziemiach Zachodnich i Północnych. Kiedy Ameryka i Chiny starają się o w miarę dobre relacje z Moskwą i z wojowniczym islamem, harcownicy nakręcani przez Berlin, wciąż rozrabiają. Z pewnością nie robią tego na konto Berlina.

 

To nie jest solidarność z Polską, Polakami i polskością, ale rozbijanie i osłabianie narodowego bezpieczeństwa, jedności narodowej i państwowej. Na dziś jest tylko jeden sposób aby Polska była Polską dla Polaków: – REPOLONIZACJA czyli przywrócenie polskiego systemu prawnego obowiązującego do 1945 roku. – i DEBOLSZEWIZACJA czyli uznanie tzw. służb specjalnych PRL (UB,SB, WSI, KBW, ORMO, ZOMO itp) jako antypolskiej organizacji terrorystycznych o charakterze zbrojnym!

Proste – jak podanie ręki, ale trudne bo wielu „zatroskanych” o polskie sprawy musiało by zrobić mocny „rachunek sumienia” co widać wyraźnie po wielu wpisach…. https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/01/artur-c5bcukow-relacja-z-podrc3b3c5bcy.jpg?w=415&h=571

Autor:Bloger Kula Lis 62  lub inny.

Zródło:internet.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s