„Rzeź wołyńska” jako mięsne danie w Kijowie.Harcerzyki z Bar Hot szukają forsy.Video.


Leniwi  tchórze  z  baru   Bar Hot,  w Kijowie,  potrzebują forsy, reklamy i wybrali   metodę   atakowania  polskiej historii  i  zabawy z   polskimi   politykami. Masochiści  z  Bar Hot  nie   dostali   klapsów , kolczatek czy łańcuchów  ale  za  to  mają video na youtube ,  o wyczynach  grupy masochistów (13.786 odsłon).Film wzbudza emocje w Polsce i w internecie.

Podczas happeningu w kijowskim lokalu Bar Hot, gdzie wręczono prześmiewcze nagrody „Watnika Roku”, jednym z serwowanych poczęstunków było mięsne danie, któremu nadano nazwę „rzeź wołyńska”.

Tak podaje portal kresy.pl.

Sprawdziłem na youtube i   faktycznie   Panowie,   potrzebujący Panów ,przedstawili siebie i swoje oczekiwania czyli pragmatyczny kanibalizm.

Cytuję:

W menu podczas rozdania „nagród” znalazły się także takie dania jak „odeski dom związków zawodowych” (w maju 2014 żywcem spłonęło tam kilkadziesiat osób) – mięsny burger czy też potrawa „zgwałcona emerytka”.

W happeningu brała udział Jelena Wasiliewa – założycielka grupy informacyjnej Gruz-200 („Gruz-200” to potoczne określenie zwłok żołnierzy transportowanych z frontu do kostnicy), mającej ujawniać udział wojsk rosyjskich w wojnie na Ukrainie wschodniej.

Na deser podano tort w kształcie dziecka, które leży na rosyjskiej fladze.

„Watnik” to z kolei potoczne określenie osoby bezkrytycznie wierzącej w rosyjską propagandę. Rozdanie „nagród” miało być wyśmianiem ruchów prorosyjskich i propagandy na ich usługach.

W menu znalazło się danie „rzeź wołyńska”:

Info:YouTube.com / ualife.net / Kresy.pl

Na koniec  smutnej informacji   o grupie erotycznej z Kijowa , z trudnym dzieciństwem(proszę zwrócić uwagę na „męskie” głosy  Panów)przedstawiam to kontrowersyjne Video.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s