Robert Brzoza:Czy Izrael przejmuje Ukrainę?


Senat w USA przyjął akt prawny, pozwalający dofinansować szybko tworzącą się armie ukraińską. 250 tysięcy żołnierzy ma bronić wolności ukraińskiej. Tylko przed kim, albo przed czym? Przecież, już dokonano podziału kraju, a rząd skutecznie dobija społeczeństwo zabierając im resztki pieniędzy.

Co obecnie dzieje się na Ukrainie?

Przewrót „majdanowy”

Do tej pory za działania na Ukrainie obwinialiśmy Putina i Amerykę. Nie kto inny, jak Soros w jednym z wywiadów, powiedział o 5 mld dolarów, które przeznaczyli na wspomożenie demokracji na Ukrainie.

Okazuje się, że mamy trzeciego, najważniejszego gracza.

Jak wygląda obecna sytuacja na Ukrainie?

Przeprowadzają dokładnie to, co zrobili w Polsce w latach 90-tych. U nas musieli zbudować cały aparat szpiegów pracujących dla Rosji i zniszczyć pierwszą Solidarność posługując się takimi ludźmi, jak Lech Wałęsa, natomiast na Ukrainie zainwestowali kasę, którą mają pod dostatkiem. Wystarczy dodać więcej węgla do ognia, aby drukarnia wypluwała miliardy dolarów.

„Plan Balcerowicza” była tak skutecznym mordercą polskiej gospodarki, że postanowili skopiować go i użyć na Ukrainie.

Kolonizacje Polski opisałem w bezpłatnym raporcie – „W jaki sposób skolonizowali Polskę?”

Wiesz, jaki program gospodarczy opracował marionetkowy rząd na Ukrainie?

Wymienię tylko kilka „dobrodziejstw”:

 • Czas nauki szkolnej ma być skrócony z 11 do 9 lat. Szkolnictwo będzie sprywatyzowane – lud ma być prosty, niemyślący.
 • Nie będzie obiadów dla dzieci w szkołach i dla pacjentów w szpitalach. Ochrona zdrowia będzie częściowo sprywatyzowana – szerzenie chorób, czyli władza korporacji farmaceutycznych.
 • Ulgi dla emerytów będą odebrane. Kobiety mają pracować 10, a mężczyźni 5 lat dłużej. Wszystkie emerytury mają zostać ‚zamrożone’ – upadlanie i odbieranie pieniędzy społeczeństwu. W jakim celu? Aby brali kredyty. Nie ma to jak zadłużony obywatel. Wtedy nie wystawi nosa z domu, nie będzie protestował.

To jest pierwszy etap kolonizacji Ukrainy. Upodlenie społeczeństwa i sprowadzenie ich do roli zwierząt. Mają działać instynktownie, prawidłowo reagować na reklamy korporacji i słuchać wszystkowiedzących „ekspertów”. Bądźcie pewni, że po takim wstrząsie, czyli obniżka podatków i cięcie wydatków bez dodatkowego źródła finansowania, na dekady unormują zarobki. Będą jeszcze niższe niż w Polsce.

Drugi etap, to uspokojenie działań wojennych, zaprowadzenie pokoju (będzie to odtrąbiony sukces rządu) i wjazd korporacyjnych buldożerów. Innymi słowy zacznie się prywatyzacja gospodarki i kolejne sukcesy rządu. Ot taka druga Polska tylko z jeszcze mniejszymi zarobkami.

Po co Ukraina potrzebuje tak dużą armie?

250 tysięcy żołnierzy, to jest duża armia, jak na obecne czasy. Polska w czasach zimnej wojny miała ponad 400 tys. żołnierzy.

Główne media będą opowiadać bajki o zagrożeniu rosyjskim. Nie bądźmy naiwni. Aby ukraińska armia mogła być zagrożeniem dla Rosjan, to potrzebowałaby miliardy dolarów, najnowocześniejszego sprzętu i strategów wojskowych, czyli kasy i wielu lat pracy.

Przecież oni dostaną od USA sprzęt drugiej lub trzeciej kategorii. Tak samo, jak Polska dostała w ramach offsetu złom i przestarzałe, niedoposażone F-16. Idealne do zrobienia sobie fajnych fotek, u boku których dumnie prezentowali się politycy. Ot takie ładne opakowanie polskiej armii, a w środku dziurawe buty.

Nie ma mowy, aby 250 tys. żołnierzy miało zwyciężyć wyszkoloną, doświadczoną i dozbrojoną armie rosyjską. Natomiast idealnie nadają się do zaprowadzenia porządku w kraju i ochronę nowo-starych mieszkańców mongolskich, zwanych obecnie żydami.

Izrael ósmym królem świata

Z głównych serwisów możemy dowiedzieć się bardzo ciekawych rzeczy. Są one przedstawione w formie suchej treści, ale gdy połączymy fakty, to wychodzi z tego wyraźny obraz.

Jeżeli czytasz artykuły, które podaję na RobertBrzoza.pl, to orientujesz się, że coraz wyraźniej widzimy działania izraelskie na Ukrainie.

Podano na przykład, że na terytorium Ukrainy przebywa ponad 400 „pomagaczy” z Mosadu czy około pół tysiąca weteranów z prywatnej firmy ochroniarskiej Xe Service. Innymi słowy Izrael zaprowadza porządek na Ukrainie.

W jakim celu?

Realizują dokładnie program, który chcieli wdrożyć przed wojną w Polsce – Judeopolonie. U nas ponieśli porażkę, dlatego wybrali Ukrainę.

Kiedy sytuacja uspokoi się, to za kilkanaście miesięcy będą ewakuować żydów z Izraela i z reszty świata. Izraelczycy dostaną tam ziemię i biznesy przygotowane przez korporacje. Lud ukraiński będzie drugą kategorią, użytkowaną do najgorszych i najtańszych prac.

Czy to oznacza koniec Izraela?

W żadnym wypadku. Jeżeli pamiętasz ich dyskusje, to od lat wadzili się między sobą czy wybrać kierunek syjonistyczny czy autonomiczny. W końcu realizują obie opcje, czyli mają swoje państwo, struktury, wojsko i władzę, oraz dla autonomistów, ziemie, które kiedyś użytkowali.

Izrael jako struktura państwowa jest konieczna do wyjścia z cienia USA.

Co stanie się z Arabami?

Albo odejdą z Palestyny, albo zostaną wymordowani.

Konkluzja

Zwróć uwagę na najważniejszy aspekt przewrotu majdanowego. Jeżeli sprawdzi się to co piszę, to oznacza, że Ukraina jest robotą Izraela, przeprowadzoną rękami USA. I teraz najważniejsze. Jest to dowód na to, że Rosja i USA są marionetkami w rękach Chazarów. Zrobili wszystko i ustawili cały proces według wytycznych Izraela.

Przerażające?

Nie. Z tym trzeba się pogodzić. Najważniejsze pytanie brzmi: jak Polska ma lawirować w tych warunkach, aby jak najwięcej ugrać dla siebie?

A co stanie się z Putinem i Rosją?

Moim zdaniem Putin chce być niezależny. On i jego mocarze nie chcą słuchać Izraela. Dlatego tak mocna obniżka ceny ropy, dewaluacja rubla i destrukcja gospodarki. Wyjście z tej sytuacji jest tylko jedno. Albo Putin się podporządkuje i ceny ropy/gazu/rubla wrócą do normy, albo będzie musiał odejść. Jeżeli za Putinem stoi większa grupa, to może dojść do małej rewolucji.

Jaki jest cel Izraela?

Izrael, a raczej Sanhedryn potrzebuje Rosji, Chin i krajów BRICS do obalenia swoich braci, czyli żydowskich rodzin bankowych.

Izrael urósł do takiej potęgi, że nie potrzebuje więcej starszych braci.

Wbrew pozorom te wydarzenia, które relacjonuję w artykułach, układają się bardzo zgrabnie w całość. Opisałem je w kilku raportach.

Koniecznie przeczytaj – „Kto pokona międzynarodowych bankowców?„, a sam/sama zrozumiesz strategiczną układankę.

 

Robert Brzoza Robert Brzoza

P.S. Jeżeli nie rozumiesz ekonomii, historii kolonizacji Polski, historii powstania międzynarodowej finansjery, nowej ekonomii, to zapraszam na stronę SzokWiedzy.pl. Udostępniam kilkadziesiąt raportów i …pełne szkolenie „eBiznesmen„.

Autor,Link,Zródło,Info:

http://biznes.robertbrzoza.pl/izrael/czy-izrael-przejmuje-ukraine/

 

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Robert Brzoza:Czy Izrael przejmuje Ukrainę?

 1. Jest EKONOMIA POLITYCZNA GLOBALIZMU,bazująca na kolejnej utopii,która doprowadziła do WOJNY O PIENIĄDZ.Wobec zadłużonego dolara powstała antydolarowa koalicja rosyjsko-chińska.
  W tej wojnie realizowana jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGI GRUPOWA,będą konsekwencją NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA i rozwoju CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ,którą autor oryginalnego podziału na cywilizacje Feliks Koneczny nazwał CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  Wpływy tej cywilizacji zmaterializowały się w braterstwie broni jakie zawarli spadkobiercy wojennego komunizmu pod wodzą Aleksandra Kwaśniewskiego,prezydenta „Oszusta” z demokratami wojennymi,protestantami opanowanymi przez żydowskie ruchy umysłowe i polityczne.Tak za sprawą nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego realizowano ukryte cele w Iraku.Proces od kuchni opisał Kevin MacDonald w „FENOMEN ŻYDOWSKI?”.
  Dzięki cywilizacyjnie wypracowanej zdolności do przewrotności doświadczamy realizacji procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który ten rasizm uaktywnił i militaryzuje handel wojną i pokojem na Ukrainie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s