„Ponton” obraża , atakuje polskie rodziny w Polsce i Konstytucję.Rodzice protestują.


Inwazja chorób wenerycznych w Polsce trwa a „Ponton” nie  tylko   obraża   wiedzę  polskich rodziców w Polsce.Uważa , że może zastąpić rodziców i lekarzy w  edukacji dzieci  poprzez perwesyjną  „gender” , z wyjątkowo agresywną propagandą  za forsę podatników.Zamiast pediatrów i pielęgniarek, tworzy się w Polsce kadry pseudo znawców medycyny, którzy zapominają  o chorobach wenerycznych niebezpiecznych dla  dzieci w Polsce. „Ponton” reaguje przeciw Konstytucji a Rodzice natychmiast  kategorycznie protestują.Rodzice mają prawo protestować.Art. 48 ust. 1 stanowi, iż to „rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami”.

Proszę przeczytać poniżej opinię , znakomitego Blogera „MIARKA”.Krew  człowieka zalewa  gdy zamiast lekarzy, pediatrów w akcji są  tylko amatorzy i  „harcerzyki” po szkoleniach.

Od kiedy lekarze  w Polsce mają mieć „zastępców” amatorów?

Brakuje pielęgniarek w szkołach ale forsa dla amatorów pseudo wychowania seksualnego jest do dyspozycji. To  jest  tak  jak by się  tworzyło , oficjalnie  za pieniędze podatników, bomby biologiczne.


„Ponton” to jedna z fal tego „ideologicznego absurdu”, który nas zalewa – to już narzędzie destrukcji naszego życia rodzinnego i publicznego o wielkiej mocy. Fala niszczycielska, uderzeniowa, jak fala wody, która się rozlewa w dolinie po zniszczeniu zapory zmiatając wszystko co napotka, niosąc śmierć. Mocy, która bierze się stąd, że ma możnych sponsorów na szczytach władzy i względy u jej ukrytych mocodawców.
Mocy, która bierze się stąd wpisuje się w ich spiskowy, zbrodniczy plan totalnej demoralizacji populacji ludzkiej, aby już nad jakąś jej resztą ustanowić swoją globalną władzę (jeżeli jakaś by przeżyła). Sprawa domaga się już zdecydowanego obywatelskiego przeciwdziałania, bo przeszli już do form aktywnych swojej działalności. Szkoły ich zapraszają aby prowadzili z dziećmi „lekcje” o sprawach seksualnych.
Nawet się legalnie reklamują, np.: „Grupa Edukatorów Seksualnych przy Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. Jeśli chcesz zaprosić Grupę Edukatorów Seksualnych Ponton do swojej szkoły, wypełnij poniższy formularz.
Nasza Grupa prowadzi zajęcia w Warszawie i bliskich okolicach. Nasze lekcje realizujemy na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Jesteśmy grupą wolontariuszek i wolontariuszy i prowadzimy zajęcia w miarę możliwości czasowych, dlatego czasami trzeba dłużej poczekać na odpowiedź i lekcje”.
Trzeba by się jeszcze przyjrzeć, kto sponsoruje, a kto finansuje bezpośrednio tą Federację, kto z „naszych” bierze udział w tym spisku zbrodniarzy.
Grupa Edukatorów Seksualnych „Ponton” … zajmuje się promowaniem wprowadzania elementów edukacji seksualnej do programów nauczania szkół. Jej współpracownicy zapraszani są na lekcje, gdzie opowiadają młodzieży gimnazjalnej i licealnej m.in. o metodach antykoncepcji i masturbacji.
Poruszane przez siebie tematy uzupełniają cytatami z książek o tytułach „Wielka Księga Cipek”, „Wielka Księga Siusiaków”, czy „Wielka Księga Aborcji”. “często są to osoby 18-letnie, wolontariusze po przeszkoleniu ginekologicznym.
Wymagamy od każdego nauczyciela wielkiej odpowiedzialności, kursów, kwalifikacji, a z młodzieżą zostaje ktoś, kto przeszedł jedynie przeszkolenie ginekologiczne. Problem polega na tym, że rodzice o tym nie wiedzą” Rodzic ma prawo i obowiązek zapoznania się materiałami, które bedą prezentowane jego dziecku.
“Dowiaduje się jednak dopiero od dzieci po zajęciach, na których te usłyszały np., że masturbacja jest źródłem dobrostanu fizycznego, psychicznego i duchowego, że nie jest niczym złym”.
To jest wychowanie satanistyczne. Ks. Marek Dziewiecki, psycholog i współtwórca programu „Wychowanie do życia w rodzinie”: „- Po przeanalizowaniu treści strony internetowej edukatorów stwierdzam, że jest ona przykładem grupy o charakterze przestępczym przynajmniej z trzech powodów: PONTON próbuje wprowadzić do szkół program, który doprowadził do zwiększenia liczby np. aborcji wśród nieletnich w krajach, w których został wprowadzony.
To działanie na szkodę państwa. Po drugie, PONTON narusza zapisy Konstytucji, której art. 48 ust. 1 stanowi, iż to „rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami”.
Z kolei art. 53 ust. 3 Konstytucji RP gwarantuje rodzicom prawo do zapewnienia dzieciom wychowania moralnego, zgodnego z własnymi przekonaniami. Edukatorzy mogliby zwracać się ze swoją ofertą programową do rodziców, ale zwracając się bezpośrednio do dzieci i młodzieży, łamią Konstytucję.
Organizacja ta posługuje się kłamstwami i zachęca wychowanków do działania na ich szkodę. Dla przykładu, przepisywanie antykoncepcji nastoletnim dziewczętom opisuje jako „świadczenie zdrowotne”.
Podtrzymuje mit, że prezerwatywa „zabezpiecza” np. przed AIDS. Namawia dziewczęta poniżej szesnastego roku życia do oszukiwania lekarzy poprzez twierdzenie, że mają zgodę rodziców na stosowanie antykoncepcji hormonalnej – wyjaśniał duchowny. Najbardziej drastycznym potwierdzeniem przestępczego charakteru grupy PONTON jest, zdaniem prelegenta, wprowadzanie wychowanków w błąd co do kodeksu prawa karnego w odniesieniu do sfery seksualnej.
„Polskie prawo nie ingeruje w sferę życia seksualnego, jak to ma miejsce np. w USA, gdzie w zależności od stanu zakazane są różne formy aktywności seksualnej. Polskie przepisy zapewniają swobodę i wolność wyboru jeśli chodzi o rodzaj aktywności i jej częstotliwość, płeć partnera lub partnerki, ich wiek i stan cywilny, czy rodzaj zastosowanej antykoncepcji”
Psycholog uważa, że tego typu kłamstwa może na swoich stronach internetowych wypisywać jedynie taka organizacja, która jest całkowicie pewna swojej bezkarności. – W obliczu coraz większego przewrotności i poczucia zupełnej bezkarności demoralizatorów, korzystających ze wsparcia WHO, Unii Europejskiej oraz polskich instytucji rządowych, potrzebne jest tworzenie silnego ruchu społecznego rodziców i środowisk, które odróżniają człowieka od zwierząt, miłość od seksualności i wychowanie od deprawacji.
W przeciwnym przypadku dojdzie do jeszcze większej destrukcji naszego społeczeństwa, niż miało to miejsce w czasach stalinowskiego terroru – podkreślił ks. Marek Dziewiecki. Przypomnijmy, że państwa członkowskie UE mogą wprowadzić w szkołach specjalne programy równościowe i dotyczące bezpieczeństwa oraz plany działania, a także zapewnić dostęp do odpowiednich szkoleń o tematyce antydyskryminacyjnej lub podręczników i pomocy nauczania.
Takie dyrektywy wydał Komitet Ministrów Rady Europy 31 marca 2010 r. Idąc za owym zaleceniem, organizacja pożytku publicznego Kampania Przeciw Homofobii, zajmująca się przeciwdziałaniem nietolerancji i dyskryminacji osób homo- i biseksualnych oraz transpłciowych, wydała książkę „Lekcje równości.
Postawy i potrzeby kadry szkolnej i młodzieży wobec homofobii w szkole”. http://ekai.pl/wydarzenia/temat_dnia/x67863/za-wychowaniem-przeciw-deprawacji/ (link is external) http://rebelya.pl/forum/watek/64980/ (link is external)
Szczególnie podkreślam sywierdzenia: 1. jest ona przykładem grupy o charakterze przestępczym 2. że tego typu kłamstwa może na swoich stronach internetowych wypisywać jedynie taka organizacja, która jest całkowicie pewna swojej bezkarności.
“Na pytanie o działalność w szkołach Grupy „Ponton” Ministerstwo Edukacji Narodowej ma niewiele do powiedzenia. „Za dopuszczenie do użytku w szkole zaproponowanego przez nauczyciela programu nauczania, w tym również uwzględnienie w tym programie pełnego zakresu celów i treści nauczania określonych w podstawie programowej, odpowiada dyrektor szkoły oraz rada pedagogiczna.
Dyrektor szkoły jest również odpowiedzialny za uwzględnienie w szkolnym zestawie programów nauczania całości podstawy programowej ustalonej dla danego etapu edukacyjnego” – mówi rzecznik MEN”. Skoro więc dyrektorzy szkół wchodzą w ten procedir, to albo są całkowicie pewni swojej bezkarności, albo takie mają tajne wytyczne MEN.Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/zetjot/ponton-na-fali-ideologicznego-absurdu
© Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :) <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.
Lobby medialne w Polsce dla pseudo wychowania seksualnego pomija fakty , że dzieci  w Polsce, mogą się zarazić chorobami wenerycznymi  nawet w  szkołach , gdyż  brakuje profilaktyki  zdrowotnej w szkołach , a rodzice  muszą  sami  płacić za leki w Polsce, dla swoich dzieci.Nie dla propagandy , która  milczy o chorobach  wenerycznych.
Nie atakujemy polityków i ich prawników gdyż LOBBY ma ogromne wpływy w Polsce. Jednakże jako rodzice  kategorycznie  protestujemy  przeciw   takim  organizacjom,  z  bardzo silną  propagandą i układami w administracji w Polsce , które przemilczają AIDS, Świerzb,Mięczak zakaźny,Kłykciny kończyste, Kiłę itd.

Takie organizacje są ryzykiem dla bezpieczeństwa narodowego w Polsce.
Ważne dla Dorosłych:
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s