Fronda.pl łamie prawo w Polsce i atakuje Fundację im. Brata Alberta.Co na to Prokuratura w Warszawie?


Bezczelny atak  fronda.pl na Fundację im. Brata Alberta , której celem jest niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym intelektualnie i chorym dzieciom w Polsce ,  jest  skandalem w Polsce. Fronda.pl,  która  sama ze strachu , ukrywa na swoich stronach internetowych , nazwiska  autorów, redaktora naczelnego, ukrywa dane swojej firmy, atakuje brutalnie , chore dzieci w Polsce.Wstyd i Hańba.

O co chodzi?Jaki  to  skandal?

W Polsce , pseudo  katolicki  portal  Fronda.pl  zaatakował medialnie  Ks.Isakowicza  ale i jednocześnie  CARITAS,   który współpracuje z Fundacją im.Brata Alberta. Dla Fronda.pl  nawet  patronat   kardynała   Franciszka  Macharskiego nad  Fundacją im.Brata Alberta nie ma znaczenia.Teraz    już   wiemy,  kto się „opiekuje” fronda.pl.To nie są katolicy ale przebierańcy.

Jak wiemy ,Fundacja im. Brata Alberta, założona w 1987 r. przez śp. Zofię Tetelowską, sp. Stanisława Pruszyńskiego i ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego oraz wolontariuszy z Ruchu „Wiara i Światło” (Muminki), prowadzi obecnie 30 placówek dla prawie 1000 osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski – jest jako prezes Zarządu  Krajowego aktywny a Jan Bujnowicz – jest  przewodniczącym  Rady Fundacji.

A teraz fakty.

Portal Fronda  Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie,  ul. Malczewskiego 56, 02-622 jak    i  Portal Fronda.pl ,ul. Marszałkowska 55/73 lok. 68a,00-676 Warszawa,Telefon: 22 424-17-00 na stronie internetowej fronda.pl   mają   różne  adresy?

Do tego dochodzo jeszcze jeden adres FRONDA PL Sp. z o.o. czyli wydawnictwo FRONDA 02-220 Warszawa,ul. Łopuszańska 32  tel. 22 836 54 44, 22 877 37 35, fax: 22 877 37 34, które  jest zupełnie osobnym   bytem prawnym   niż    portal   fronda.pl.

Sherlock Holmes jest potrzebny?Nie,kochani czytelnicy…. wystarczy google.

Szanowni Panowie i Panie  z  Prokuratury w Warszawie,

Każda firma w Polsce,prezentująca swoje produkty, szczególnie w internecie, jest zobowiązana do podawania aktualnych danych personalnych na swoich stronach internetowych , a w przypadku cyklicznych publikacji jest zobowiązana do podawania numeru rejestracji w Sądzie w Polsce jak i peselu. Jest zobowiązana  umieścić na swojej stronie internetowej informacje o: nazwie firmy, NIP oraz siedzibie i adresie.W przypadku fronda.pl są nawet 2 adresy ale bez nazwisk.To jest  łamanie prawa w Polsce. Do dzisiaj brakuje na stronie fronda.pl nazwiska prezesa  portalu Fronda(PORTAL FRONDA SP Z O O)

REGON: 142196438
NIP: 5272618231
KRS: 0000344966
Grzesik Tadeusz Paweł Prezes Zarządu

Za   to mamy kamuflaż i  jeszcze jeden wpis z innym adresem:

02-220
Ulica: Łopuszańska 32
FRONDA PL SP Z O O
REGON: 015336100
NIP: 5272399467
KRS: 0000154323
Jeżewski Michał Prezes Zarządu

http://www.krs-online.com.pl/fronda-pl-sp-z-o-o-krs-146968.html

http://www.krs-online.com.pl/portal-fronda-sp-z-o-o-krs-356877.html

Do tego dochodzi jeszcze jeden adres.Kontakt z redakcją

Kontakt:
www: http://www.pismofronda.pl/
FB: http://facebook.com/pismofronda
e-mail: fronda@fronda.pl
redakcja:
red. nacz.: Mateusz Matyszkowicz
adres: ul. Łopuszańska 32, 02-220 Warszawa
tel: (0-22) 8365444, 8773735
fax: (0-22) 8773734

Kontakt z wydawcą

wydawca: FRONDA PL sp. z o.o.
adres: ul. Jana Olbrachta 94, 01-102 Warszawa

ISSN: 1231-6474
rok założenia: 1994
periodyczność: kwartalniki
medium: papierowe
format: A5
objętość: 350 stron
nakład: 5000 egzemplarzy


Komentarz

Szanowne Panie i Panowie,

Pomijam fakt że  fronda.pl  brakuje marki towarowej  jak i  prawnych informacji na stronach internetowych.Pomijam  fakt , że właściciele  fronda.pl  nie nogą wykupić innych wolnych domen „fronda”gdyż   brakuje im pieniędzy.Pomijam fakt , że prawdopodobnie FRONDA  jest stworzona na „życzenie”określonych organów administracyjnych.

Jednakże  kategorycznie  protestuję  przeciw  atakowi i  oszczerstwom ze strony fronda.pl przeciw Fundacji, o której redaktorzy w ataku na Księdza …zapomnieli.Oni   czyli  pseudo redaktorzy sądzą , że ta fundacja , to rosyjski  markenting w Polsce , a ratowanie  chorych dzieci  jest problematyczne i powinno być zabronione.

Dla nich  czyli dla fronda.pl  kardynał Franciszek  Macharski, to człowiek, który popiera Fundację,  Prezesa ale jest  wg   fronda.pl  agentem Moskwy?Tylko dlatego że Prezesem Fundacji im.Brata Alberta jest Ks.Tadeusza Isakowicz-Zaleski?

Panowie   z  FRONDA   stracili  kontrolę nad swoimi projektami , co oznacza, że  portal   atakuje nie tylko wydawnictwo ..FRONDA   i  wszystkich , którzy nie akceptują  PiS ale atakują organizacje społeczne w Polsce,nawet   współpracujące  z CARITAS.

Panowie z Fronda.pl odkryli swoje plany medialne.

P.S.

Do krytyków z lewicy.

Jakie macie Pańtwo propozycje    czy alternatywy  dla CARITAS?

Kiedy  będziecie protestować przeciw rasizmowi w Polsce?

(leki bez opłat dla wszystkich dzieci do 18 lat).

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Fronda.pl łamie prawo w Polsce i atakuje Fundację im. Brata Alberta.Co na to Prokuratura w Warszawie?

  1. Ten artykuł także nie ma autora (przynajmniej ja nie znalazłem). Napisany jest strasznie emocjonalnie, tendencyjnie. Autorowi brak dystansu do opisywanego tematu. Przedstawione jest kilka faktów i na ich podstawie snute są różne domysły w stylu sugerującym wręcz pewność. Jakbym czytał ‚Fakt’ lub ‚SuperExpres.pl’. W moim odbiorze forma i styl tego materiału niczym się nie różni o tego co możemy przeczytać, w ostatnim czasie na portalu fronda.pl. Taki sam styl pisania, emocjonalny i tendencyjny – „robienie z igły widły”.
    Proponuje i tu i tam więcej dystansu do omawianego tematu, merytorycznej dyskusji i próby zrozumienia co druga strona chciała napisać (wyrazić przez swój tekst).

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s