Wspomnienia z Ukrainy: Wielki Głód na Ukrainie i akty kanibalizmu.


Scout  nowyekran.info   czyli   obserwatorzy  internetu i poszukiwacze „skarbów”w internecie a nie Skarbu w Srebrnym Jeziorze , przedstawiają  również  takie, osobiste, refleksje o Ukrainie i  jej mieszkańcach.Wyjątkowo dramatyczne. Bez  korrektury.Warto przypominać.

„Poznaj bliżej Rosjan : Skąd się wzięli Rosjanie w liczbie ok. 8 mln na Ukrainie? Pierwsza fala zarazy dotarła wraz z początkami rewolucji w 17r., potem na krótko Ukraina była wolnym państwem. W 1920 bolszewikom udało się przejąć Ukrainę do granic z Polską. Ale były to głównie tylko nasłane władze i trochę wojska. W 1930 Stalin postanowił zarobić na sprzedaży zboża za granicę, aby mieć na zbrojenia. Bał się zadzierać z całym ZSRR, więc na ofiary wybrał chłopów ukraińskich.
Odebrano siłą chłopom całe zboże, włącznie z ziarnem na zasiew. Następnego roku odebrano ziemniaki i inwentarz. Wsie otoczono uzbrojonymi komunistami, postawiono 1700 wież obserwacyjnych na polach. Ktokolwiek usiłował znaleźć na polu starego ziemniaka, był natychmiast mordowany.
Tzw. „rewolucyjne trójki” miały uprawnienia milicji, sądu i natychmiastowej egzekucji. Za znalezionych pięć (dokładnie !) lub więcej kłosów pod nóż szła cała wieś. Potworny głód spowodował śmierć w męczarniach ok. 10 mln ukraińskich chłopów i ich rodzin. Matki błagały dzieci, aby je zjadły po ich śmierci, tysiące sierot wyłapywano i zwożono do umieralni. Półżywi byli zakopywani razem z nieżyjącymi, dla oszczędności amunicji radzieccy komuniści strzelali w dwie przywiązane do siebie głowy chłopów. Wsie opustoszały, na polach wystawały ciała byle jak zakopanych ofiar.
W 1933 na polecenie Stalina sprowadzono z centralnej Rosji 8 mln wybranych starannie Rosjan do zasiedlenia Ukrainy, szczególnie wschodniej części. Dostali po Ukraińcach chaty, małe ogródki i zadanie rozwinięcia kołchozów. Dzisiejsi Rosjanie na Ukrainie to potomstwo nasłanych komuchów. A na Krymie jeszcze lepiej – to potomstwo komunistycznych kacyków, dla których Krym w czasach ZSRR był miejscem zasłużonej emerytury.!
A  co z umowa rozbrojenia atomowego Ukrainy?
Ukraina rozbierana przez wypierdka putina a gnoje z usa i wielkiej?brytanii mowia kpina,kpina.mysle wiec ze zaklady Lucznika powiny produkowac takie maszny do szycia z iglicami na rozne igly.takie igly ktore trafia w odpowiednie biorko! Nie mam blizn po kajdankach, napletek posiadam!”Koniec cytatu.

Nigdy  o   tej    tragedii na Ukrainie  nie    można    zapominać.  Ona    miała   potem gigantyczny  wpływ   na    sytuację   polityczną na Ukrainie.
Dzisiaj ,pod   koniec  roku 2014,warto o tej TRAGEDII przypominać.
Reklamy

2 myśli w temacie “Wspomnienia z Ukrainy: Wielki Głód na Ukrainie i akty kanibalizmu.

  1. Komentarz z internetu:


    To już pisać prawdy nie można bez posądzenia o agenturalność ? Puknijcie się wszyscy w głowy jeśli jesteście Polakami. W przypadku natomiast mieszkających w Polsce ukraińców, popleczników banderowców, jedna rada – won do Donbasu, walczyć o swoją UPAinę. Tam możecie sobie czcic swojego sadystycznego karła – Banderę (wzrost heroja -157 cm:) Co do tzw. wielkiego głodu, to występował na całych obszarach ZSRR (i tu zgoda, że został sztucznie przez Stalina wywołany), nie miał natomiast na celu eksterminacji ukrainców jako takich. Obecna u-kraina zajmuje tereny, które na których nigdy żądni ukraincy nie mieszkali – m.in. rumuńską Besarabię, ziemie węgierskie, polskie Kresy czy rzeczony Krym z Donbasem. Ukraińcy ruskich nie lubią, ale po prawdzie to im zawdzięczają swoje państwo i w/w kradzieże terytorialne.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s