Zolmar:Krótko o wolności słowa w TVP.Info.


Wolność   słowa  w  mediach  są   jednym   z   najważniejszych filarów demokracji. Cenzura  instytucjonalna,  prawna,  polityczna,  wewnętrzna,   religijna  jest  aktualna.Tort   poniżej  jest  dla czytelników.Smacznego.

Przy okazji zapoznania się z wynikami głosowania kto wygrał debatę warszawską http://www.tvp.info/17760302/gronkiewiczwaltz-czy-sasin-kto-waszym-zdani… zauważyłem wpis niejakiego Tomasz Węgorowski ·o treści:

Szanowny P. kolego. W odróżnieniu od PIS ludzie z PO reprezentują inne wartości i nie wychodzą na ulicę protestować z pochodniami.Swoją demokracje już zapowiedział Kaczyński na 13 grudnia. Chce świętować ogłoszenie stanu wojennego jako protest wyborczy . To jest oszołomstwo!! Wyprowadzanie ludzi na ulicę , marsz z pochodniami, palenie kukły, jeszcze brakuje aby koszule były w odpowiednim kolorze i mamy Niemcy w roku 1933-1939. Zachęcam do oglądania cyklu programów w National Geografik i porównanie poczynań zakompleksionego człowieczka JK. Jak nie ma się co zaoferować to najlepiej skłócić naród i wyprowadzić go na ulicę!!
przekazałem opinię odmienną „ludzie z PO reprezentują inne wartości i nie wychodzą na ulicę protestować z pochodniami.” POdobnie jak we WSI24 co nie mowi prawdy całą dobę, łżesz :)))  bo lubia pochodnie http://wpolityce.pl/polityka/105938-gazeta-polska-platforma-tez-lubi-mar…. Poza tym ludzie z platformy wchodzą aby zabić do biura poselskiego opozycyjnego PISu z pistoletem i nożem jak bojówki nazistowskie, lubią bić i POniżać wyzwiskami kobiety a nawet urządzać marsze z groźbami karalnymi – wieszania Lecha Kaczyńskiego http://citisus.salon24.pl/297599,blekitny-marsz-po-czyli-kto-pierwszy-dz… (wpis nr 8 bo poprzednie w duchu „demokracji ludowej” cenzorzy usunęli identycznie jak wszystkie inne jakie takze tutaj umieściłem)  :))  Naruszacie  konstytucję  na co mam dowody w postaci zrzutów ekranowych i co wykorzystam na blogach bo na rozgrzane sądy w POlsce nie ma co liczyć ;))
Na razie mam 25 prób z identycznym skutkiem ;) Usunięte po sekundzie.

Podobnie było z odpowiedziamu do niejakiej Joleczka Chmiel o treści:

A niby jakie perspektywy wizji Warszawy przedstawil Sasin, bo o perspektywach to raczej nie mowil. Opowiadanie, to nie to samo co realizacja. HGW odkad zostala prezydentem, nie tylko pozyskala dla Warszawy srodki inwestycyjne , ale z Warszawy zrobila metropolie wielkomiejska. Zastala grajdol z postsocjalistycznymi zaniedbaniami drogowymi, urbanistycznymi, mieszkaniowymi, infrastruktury miejskiej. Mamy metro, nowoczesna komunikacje, a co najwazniejsze spowodowala nadzor nad miejska komunikacja, ktora jezdzi bez spoznien. To 3 milionowa aglomeracja wymagajaca ciaglych inwestycji i nielatwo nia zarzadzac. Wiele inwestycji jest w toku i powinna je zakonczyc.

Treści mojego wpisu: „Zastala grajdol z postsocjalistycznymi zaniedbaniami drogowymi, urbanistycznymi, mieszkaniowymi, infrastruktury miejskiej” Ciekawe podsumowanie zwłaszcza, jak przez ponad 20 lat tzw. demokracji Warszawą rządziły na zmianę pogrobowcy PZPR lub liberałow-aferałów (tunel WZDŁUŻ Wisły) :))

oczywiście takze pomimo kilkunastu prób nie udało się pozostawić dłuzej niz sekundy. Na szczęście wystarczyło aby zrobić zrzuty ekaranowe z ich zamieszczenia  ;)))

Najzabawniejsze jest pozostawienie mego wpisu o treści jak w załączonym do tej notki obrazku ;))))))))))))))))

 

P.S. Aby nie było niedomowień. Nie spodziewałem sie innej reakcji na TVPInfo.

 

AKTUALIZACJA!  Podobnie jak PKW gubi się w swoich fałszerstwach co i raz podaje sprzeczne „ostateczne” wyniki widzę że i cenzorzy na TVPInfo zaczynają się gubić. W tej chwili mam opublikowane aż dwa (!) razy odpowiedź do Węgorowskiego nr 13 i nr 26. :) Aczkolwiek „sprytnie” je ukryli pod przełacznikiem „zobacz 1 więcej” :)

Cenzorzy z TVPinfo chyba bardziej chronią Bufetową niż PO bo mojej odpowiedzi na wpis Chmielowej nadal nie puszczają.:)

Autor,link,zródło,info:

http://niepoprawni.pl/blog/zolmar/krotko-o-wolnosci-slowa-w-tvpinfo

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s