Warszawa:Policja wyprowadziła uczestników protestu w PKW.Koniec protestu.


Policja wyprowadziła osoby, które w proteście zajęły salę konferencyjną w Państwowej Komisji Wyborczej i domagały się m.in. dymisji członków Komisji.Policjanci obecni na miejscu przed interwencją wielokrotnie apelowali do protestujących, aby opuścili budynek.

W związku z wtargnięciem dużej grupy protestujących do siedziby PKW, komisja zdecydowała w czwartek wieczorem o przerwaniu prac. Jak napisano w uchwale PKW, wtargnięcie stwarzało „zagrożenie dla bezpieczeństwa pracy PKW, pracowników KBW i dokumentacji wyborczej.

Zatrzymano 12 osób.W grupie zatrzymanych Ewa Stankiewicz,Grzegorz Braun , Jan Pawlicki, którzy byli przesłuchani w komisariacie na Wilczej.

Wobec zatrzymanych osób będą prowadzone czynności w kierunku artykułu 193 kodeksu karnego.

Zgodnie z art. 193 kk: „Kto wdziera się do cudzego domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia albo ogrodzonego terenu albo wbrew żądaniu osoby uprawnionej miejsca takiego nie opuszcza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku”.

W czwartek wieczorem protest przeciwko „fałszerstwom wyborczym” odbył się także w Krakowie. Według policji uczestniczyło w nim ok. 700 osób.

Info ,Zrdódła:facebook,telewizja republika.google news,yahoo.

Reklamy

2 myśli w temacie “Warszawa:Policja wyprowadziła uczestników protestu w PKW.Koniec protestu.

 1. NIE WIDZIAŁEM TEGO, ŻEBY SIĘ WINNICKI WDZIERAŁ
  Natomiast owszem, widziałem że Winnicki jak zgromadzenie podeszlo pod gmach PKW około godziny 18:15 stoi przed gmachem PKW i przewodzi manifestacji – razem z JKM-em. I mam to nagrane na tej oto tutaj kamerze JVC. Zgromadzenie podeszło z Wiejskiej, na której stało wcześniej od godziny 17:00 pod gmach – około godziny 18:00.
  Dalej – wyjaśnienia wymaga informacja, kto się wdarł, kto był zaproszony, kto w czyim imieniu występował?
  Naprawdę – wyjaśnienia wymaga sprawa – co się wydarzyło w gmachu PKW? Jak to się stało, że na zaproszenie PKW w imieniu protestujących występowali Ewa Stankiewicz i Grzegorz Braun? Kto im to zlecił? Kto występował w imieniu RN, a kto – w imieniu KNP? Zenona Nowaka znam i wiem, że występował w imieniu stowarzyszenia obrony praw ojców. Kim byli ludzie, którzy weszli wraz z Braunem i Stankiewicz? Kim był cywil, który zapraszał do wejścia do PKW, a którego Krzysztof Bosak rozpoznał jako policjanta po cywilnemu? Co się naprawdę wydarzyło w sali konferencyjnej PKN? Kto zainicjował okupowanie sali konferencyjnej? Jak się zachowywali obecni ludzie – osoby które były zaproszone i osoby które się wdarły? O ile się rzeczywiście wdarły do PKW?
  Swoją drogą ciekawostka: PKW jest od środka pilnowane przez prywatną firmę ochroniarską. Jeszcze cztery lata temu była tam Straż Marszałkowska (chyba).
  Byłem z Janem Strzeżkiem w gmachu PKW około godziny 20:15 i sytuacja była taka, że grupa około 50-70 osobowa stała przed gmachem, przy wejściu stali policjanci, a w środku była okupacja sali konferencyjnej.
  Policja wyprowadziła okupujących z gmachu około północy z 20-go na 21-go listopada 2014. Zatrzymała około 20-tu osób. I teraz – powinniśmy te 20 osób rozpoznać. Obawiam się, że wśród nich są osoby SA (Służb Antypolskich).
  Dzwoniłem przed chwilą do Zenona Nowaka, ale ten zapewne śpi i wyłączył telefon, a był wśród nich…

  Polubienie

 2. NIE DAJMY SOBIE PRZYSZYĆ ANI BRAUNA ANI STANKIEWICZ JAKO GŁOWY
  Owszem, należy im podziękować za dobre (podobno?) chęci, ale stanowczo skarcić za niepotrzebny majdanizm, to jest ewidentne łamanie prawa – w duchu WASP-owskiej i antyslowiańskiej ruchawki na Ukrainie. Jakby się ich posłuchało więcej polskiej młodzieży, jakby doszło do eskalacji siłowej – polała by się niepotrzebnie polska krew. Dzięki Bogu i wytrwałej pracy endeckiej ludzie się spostrzegli, że ktoś chce przyszyć słusznemu protestowi Polaków głowę zgoła pro-WASP-owską. Zachowanie Reżysera Brauna, Ewy Stankiewicz i garstki osób, które się wdarły do PKW nosi znamiona prowokacji antysłowiańksiej i syjonistycznej. Niedawno poinformowałem polską policję o człowieku Służb wzywającym do siłowego konfrontowania się z Policją na imprezach narodowych. Wygląda na to, że się warszawscy policjanci mnie posłuchali i dzielnie przeczesywali autokary jadące na Marsz Niepodległości w poszukiwaniu AOFI-ego „Władca Wschodu” vel „UrodzonyWkolejorzu” vel „GRAND7777” vel „RafalD” vel „Anthony Soprano”. Są przesłanki, że jakaś część kolegów z Młodzieży Wszechpolskiej została zwerbowana przez Slużby Syjonistyczne, weszła w skład PiS i rozgrywa narodowców do dzisiaj.
  Proszę o sporządzenie listy osób, które weszły z Braunem i Stankiewicz do PKW wbrew oficjalnym słowom Roberta Winnickiego, który do wtargnięcia do PKW nie nawoływał. Tak samo – nie nawoływał do wtargnięcia Janusz Korwin-Mikke. Jeżeli by się okazało, że jednak owe wtargnięcie było uzgodnione z organizatorami manifestacji na Wiejskiej 10 – to będzie znaczyło, że czekają nas wielkie przesunięcia personalne i w Ruchu Narodowym, i w Kongresie Nowej Prawicy.
  #
  Proszę o składanie wniosków o przeliczenie i analizę głosów nieważnych w wyborach 16-go listopada 2014. Formularz tutaj:
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/115487,uniewaznienie-wyborow-samorzadowych

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s