Aresztowanie pięknej, lwicy Ewy Stankiewicz i skromnych protestujących.Video.


Piękna Ewa, inteligentna jak Thomas Jefferson i  drapieżna  jak  lwica,  z  temperamentem jakiego nie mają hiszpanki, podziwiana  przez  NowyEkran.info , została  aresztowana  przez  „głodnych” Panów z Policji, wykonujących rozkazy smutnych  Panów,którym   podoba   się  przyszła Premier  Polski , a może nawet , Pani  Prezydent, Ewa Stankiewicz.Niech żyje Ewa.Masz „Adama”?

A teraz   oficjalne  informacje  z youtube.com

„Po wiecu przed siedzibą PKW kilkadziesiąt osób weszło do biura Komisji i rozpoczęło protest związany z przebiegiem wyborów i liczenia głosów. Byli też dziennikarze różnych stacji relacjonujący to wydarzenie. Po tym, gdy większość dziennikarzy mainstreamowych stacji zakończyło relacje na żywo protestujący, którzy nie chcieli opuścić siedziby PKW, ale również osoby relacjonujące to wydarzenie, zostały siłą usunięte z budynku, a następnie zatrzymane i przewiezione na komendę przy ulicy Wilczej. Zostały one zatrzymane a w piątek mają być postawione przed sądem.

Zatrzymano 12 osób, m.in. Ewę Stankiewicz, Hanię Dobrowolską, Witka Zielińskiego, Grzegorza Brauna, równiez dziennikarzy TV Republika, a nawet PAP.

Info,Link,Zródło,info:youtube i blogpress.pl.

Komentarz.

Szanowne Panie i Panowie,

Gra  polityczna i medialna w Polsce  trwa  ale nie ma w niej ani słowa o biedzie w Polsce, o lekach  bez opłat dla wszystkich dzieci w Polsce,o łapankach na rodziny mniej zamożne i odbieraniu dzieci, bez wyroków w Polsce.

Reklamy

6 thoughts on “Aresztowanie pięknej, lwicy Ewy Stankiewicz i skromnych protestujących.Video.

 1. Hania Dobrowolska szefowa portalu „Solidarni 2010” zatrzymana na kolejną noc. Policja odmówiła adwokatowi podania Hani jej rzeczy osobistych na zmianę. Nie wiemy gdzie obecnie przebywa nasza ukochana koleżanka i szefowa.

  Jutro ma uczestniczyć w rozprawie sądowej w Sądzie przy ul. Marszałkowskiej róg Żurawiej. Rano poinformujemy Państwa o której godzinie. Wraz z Hanią Dobrowolską na kolejną noc zostali zatrzymani: Grzegorz Braun, Grzegorz Senatorski, Rafał Mossakowski i Zenon Nowak. Prosimy Państwa o wsparcie o obecność jutro w sądzie.

  http://solidarni2010.pl/29479-hania-dobrowolska-szefowa-portalu-solidarni-2010-i-4-inne-osoby-zatrzymani-na-kolejna-noc.html?PHPSESSID=9bf5950492ac8f45d75123582581b012

  Polubienie

 2. Nowe fakty związane ze skandalicznym zatrzymaniem dziennikarzy. Cezary Gmyz napisał na twitterze: „Jak się okazuje to nie PKW lecz Kancelaria Prezydenta była stroną, która wezwała do opuszczenia gmachu. Tak wynika z aktu oskarżenia”.

  Polubienie

 3. Ewa Stankiewicz w piątek po południu opuściła areszt. Jak sama przyznaje, zwolniono ją z powodu stanu zdrowia. – Policja użyła wobec nas całego swojego aparatu. To była potężna demonstracja siły wobec słabszych – opowiada o policyjnej akcji w Państwowej Komisji Wyborczej.

  Polubienie

 4. Informacje z internetu.Również o Ewie. Portal Solidarni2010.


  21 listopada, piątek, godz. 21:55

  4 osoby pozostają na noc w areszcie: Hanna Dobrowolska, Grzegorz Braun, Zenon Nowak, Grzegorz Senatorski.
  Jutro w Sądzie Rejonowym (Marszałkowska 82) rozpoczną się rozprawy w trybie przyspieszonym. Godziny rozpraw nie są znane.
  Prośba o przybycie- najpóźniej o 11!

  21 listopada, piątek, godz. 21:35
  Hania Dobrowolska pozostaje na noc w areszcie!!! Jutro czeka ją sprawa w trybie przyspieszonym.

  21 listopada, piątek, godzina 21. 15
  Zenon Nowak (Stowarzyszenie Ojców) oraz Grzegorz Senatorski (Krucjata Różańcowa) pozostają na noc w areszcie.
  Hania Dobrowolska oraz Grzegorz Braun – ciągle przesłuchiwani.

  21 listopada, piątek, godz. 20:25
  Kolejne osoby zwolnione po przesłuchaniu – Witold Zieliński , Marcin Bernchauzer, Paweł Hermanowski. Wszystkich trzech panów czeka proces w trybie zwyczajnym.
  Grzegorz Braun i Hanna Dobrowolska – przesłuchiwani.

  21 listopada, piatek, godz. 19:55
  NARESZCIE WIEMY CO Z HANNĄ DOBROWOLSKĄ.
  Została właśnie DOPIERO teraz dowieziona na Wilczą.
  Również Grzegorz Braun trafił przed chwilą na tę komendę.

  21 listopada, piątek, godz. 19:10
  Na Wilczej przesłuchiwany jest aktualnie Witold Zieliński z Niepoprawnego Radia.
  Jak się okazuje, dotychczasowe informacje o Hani Dobrowolskiej były nieprawdziwe. Policja wprowadza w błąd zainteresowanych. Nawet mąż Hani nie wie, gdzie jest teraz jego żona.

  21 listopada, piatek, godz. 18:50
  Sąd odrzucił wnioski adwokatów o zmianę trybu postępowania sądu(z przyspieszonego na zwyczajny).Ogłoszono 45. minutową przerwę. Sprawie przysłuchuje się posłanka Małgorzata Gosiewska.

  21 listopada, piątek, godz. 18
  Trwa proces przeciwko Janowi Pawlickiemu. Publiczność nie została wpuszczona na salę rozpraw. Weszli tylko przedstawiciele mediów. Na sali sporo świadków.
  Jednocześnie na Wilczej przesłuchiwana jest Hania Dobrowolska.

  godz.16:50
  EWA STANKIEWICZ NA WOLNOŚCI!!!! Ma być sądzona w zwykłym, a nie przyspieszonym trybie.
  Jako pierwszy przed sądem ma stanąć JAN PAWLICKI z TV REPUBLIKA.
  Hania Dobrowolska jest aktualnie dowożona na przesłuchanie na Wilczą.

  godz. 16- KOREKTA!!!


  http://solidarni2010.pl/29471-aktualizacja-solidarni-2010-zatrzymani-relacja-na-zywo.html?PHPSESSID=1e78c841fac26bdf8a4913aa02269e9b

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s