Trwa okupacja siedziby PKW w Warszawie.Video.


Wzywamy wszystkich Warszawiaków, którym zależy na demokracji, aby przyszli pod siedzibę PKW – mówiła szefowa Solidarnych2010.Wyjaśniała, że sytuacja wokół wyborów samorządowych jest bardzo groźna.Nie opuścimy tego budynku, dopóki cały skład PKW nie poda się do dymisji. Wzywamy Warszawiaków do przyjścia pod adres Wiejska 10 – apelowała dziennikarka.Na miejscu jest kamera Telewizji Republika.

Część uczestników demonstracji przeciwko fałszerstwom wdarła się do siedziby Państwowej Komisji Wyborczej przy ulicy Wiejskiej 10 w Warszawie. – Nie opuścimy tego budynku, dopóki cały skład PKW nie poda się do dymisji – mówiła na antenie Telewizji Republika Ewa Stankiewicz, która m.in. wraz z Grzegorzem Braunem jest w budynku Komisji.Aktualne   informacje na  portalu telewizja republika.

Jan Pawlicki z siedziby PKW:

Jestem wewnątrz siedziby PKW. Postulaty okupujących są następujące: natychmiastowe licznenie głosów, natychmiastowa dymisja członków PKW, wprowadzenie podwójnego liczenia głosów (równoległego) oraz powtórzenie wyborów. Do Grzegorza Brauna i Ewy Stankiewicz dołączyli Bosak, Winnicki i Wipler. Naradzają się oni co dalej zrobić. Więcej jest tu dziennikarzy niż protestujących. 

Link,info,zrodlo,autor:

http://telewizjarepublika.pl/tylko-u-nas-trwa-okupacja-siedziby-pkw,14086.html

Grzegorz Braun: PKW prezentuje kontrolowany chaos

Komunikaty PKW są kpiną z tych wszystkich Polaków, którzy oddali głosy w ostatnich wyborach. Tego typu dane spowodowały, że postanowiliśmy zasięgnąć informacji u źródła.

Reżim przestał udawać. Jeszcze do niedawna perfumowało się trupa, galwanizowało żabę. Teraz przestano udawać, że wybory w Polsce mają coś wspólnego z rzeczywistymi, demokratycznymi wyborami narodu polskiego.

Wiele jest informacji z całego kraju wskazujących, że wybory zostały sfałszowane. PKW przedłuża stan niepewności, prezentuje kontrolowany chaos. Organy władzy natomiast nie wyciągają właściwych konsekwencji – prezydent, rząd, sejm, nawet media.

Jesteśmy polskimi państwowcami i nie chcemy, żeby państwo polskie zostało rozparcelowane, poszło na przemiał. Nie chcemy też powtórzyć losu Ukrainy. Aby to zrobić, należy natychmiastowo znieść elitę władzy.

Członkowie PKW niech zabierają nesesery i się stąd zabierają!

Zapraszam wszystkich moich rodaków, aby się nie krępowali i dali wyraz poczuciu dyskomfortu, jaki odczuwają w związku z tą wyborczą kompromitacją. Państwo polskie bowiem dąży do samozagłady, dąży, by stracić wszelki szacunek swoich obywateli.  

Ewa Stankiewicz: Fundament systemu demokratycznego rozpada się na naszych oczach

Jakich jeszcze dowodów potrzeba? Jeśli licealista jest w stanie wprowadzić kandydata w system i sprawić, że wygra on wybory.

Fundament systemu demokratycznego rozpada się na naszych oczach.

Bronisław Komorowski odpowiada za to, co się dzieje w Polsce. Nie reagował na poważne sygnały, a teraz próbuje to bagatelizować.

Poza wojną nie ma większego zagrożenia, niż to co się dzieje w Polsce.

 

Reklama dla Telewizji Republika.

ZAMÓW 90-dniowy dostępu do naszego serwisu wideo on-line! Opłata wynosi TYLKO 19,90 zł. ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE:

http://telewizjarepublika.pl/zamow-do…

NowyEkran.info.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: