Dzieci w EU zachodniej mają leki i leczenie bez opłat.A w Polsce?Zabronione,zakazane!!


Gdzie jest Kościuszko,który uratuje Polaków i Polskę?

W ramach ubezpieczenia rodzinnego następne pokolenie w EU zachodniej ma leczenie i leki bez opłat.Bojkot tego systemu w EU przez administrację w Polsce jest skandalem.Bojkot  tego systemu w EU przez Narodowców w  („patrioci”)Polsce  trwa.Lewica milczy.PiS nie reaguje.PO odrzuca.Gdzie są protesty?Czy Polska jest koniem Trojańskim przeciw EU pytają wyborcy?

„Władze krajów Europy Zachodniej  już dawno zrozumiały, że państwo nie powinno  szukać  oszczędności w kieszeniach  chorych pacjentów. Bo jeśli podupadną  przez to bardziej na zdrowiu,ich  późniejsze  leczenie będzie kosztować  więcej niż początkowa oszczędność.”

Nowy Ekran

Nowy Ekran

Zrodlo informacji fakt.pl:
http://www.fakt.pl/Darmowe-leki-tylko-za-granica,artykuly,142095,1.html
W Polsce leki maja bez oplat:
A – inwalidzi wojenni;
B – osoby represjonowane;
C – małzonkowie inwalidów wojennych i osób represjonowanych pozostający na ich wyłącznym
utrzymaniu;
D – wdowy i wdowcy po poległych Ŝołnierzach i zmarłych inwalidach
wojennych oraz osobach  represjonowanych, uprawnieni do renty rodzinnej.

 

NFZ nie zwróci pieniędzy wydanych  na leczenie dziecka za granicą(EU zachodnia).
Link,zródlo,gazetaprawna.pl
http://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/611995,nfz_nie_zwroci_pieniedzy_wydanych_na_leczenie_dziecka_za_granica.html

 

Jesli ktoś jest przeciw to oznacza  że jest przeciw dzieciom w Polsce czyli
ma chorobliwy wirus który trzeba leczyć gdyz zagraża EU zachodniej.

W Niemczech nie ma socjalizmu  ani komunizmu a jednak trwa symbioza
koncernów z systemem …państwowym.Tak samo w Szwajcarii czy w Holłandii.

To nie jest iluzja.

Wprowadzic  leki bez oplat dla   wszystkich dzieci w Polsce tak jak  maja dzieci w EU zachodniej.

Czyli takie same prawa dla dzieci  jakie mają dzieci rożnych narodowości w EU zachodniej.

Dziecko arabskie,hebrejskie, hinduskie,chińskie,

rosyjskie,niemieckie,francuskie  itd ma leki bez oplat w EU zachodniej.Dlaczego Frakcje Polityczne w Polsce są  przeciw    zmianom   w  Służbie Zdrowia w Polsce?

Jesteś za czy przeciw?

Dziękuję za uwagę.

Marek Lipski.

pierwszy_krok_do_zrzucenia_niewoli_

P.S.NowyEkran:gdzie jest Kościuszko,który uratuje Polaków i Polskę?Gdzie jest Kościuszko,który  stworzy Poskę,z którą będzie się liczyć Europa,USA,Izrael,Rosja,Chiny?

Reklamy

8 myśli w temacie “Dzieci w EU zachodniej mają leki i leczenie bez opłat.A w Polsce?Zabronione,zakazane!!

 1. O czym NIE możesz nie wiedzieć: dzieci leczą się za darmo

  Opłata ze leczenie dziecka naliczana jest ze składki zdrowotnej dorosłego – rodzica bądź opiekuna prawnego. Co jeśli rodzic nie jest ubezpieczony? Czy ma wówczas prawo do leczenia dziecka ze środków NFZ-u?

  Znaj swoje prawa Mimo iż eWUŚ (Elektroniczna Weryfikacja Uprawnień Świadczeniobiorców) od pewnego czasu już działa, zdarza się, że w przychodniach bądź szpitalach żąda się od rodziców przedstawienia dowodu ubezpieczenia zdrowotnego. Także wtedy, gdy do placówki zdrowotnej przychodzą w związku z chorobą dziecka.

  Znane są niestety przypadki, gdy rodzice musieli płacić za leczenie swoich pociech. Powodem był właśnie brak ubezpieczenia zdrowotnego. Tymczasem w ustawie o świadczeniach zdrowotnych z dn. 27 sierpnia 2004 r. jasno jest powiedziane, iż opieka medyczna dla osób, które nie ukończyły 18 r.ż. jest bezpłatna. Jedynym warunkiem jest polski adres zameldowania rodzica oraz polskie obywatelstwo dziecka. Płatnikiem jest wówczas NFZ.

  Opracowanie: Klara Sołtan-Kościelecka

  Polubienie

 2. MZ: to jest bezprawne pobieranie opłat za leczenie dzieci
  Ministerstwo Zdrowia przypomina, że jeśli szpital lub przychodnia ma podpisany kontrakt z NFZ, to nie ma prawa pobierać opłat za udzielone świadczenia gwarantowane dzieciom do 18 roku życia, które mają obywatelstwo polskie i mieszkają na terenie Polski.

  Ministerstwo Zdrowia tłumaczy, że istotne jest rozróżnienie pojęcia osoby ubezpieczonej oraz uprawnionej do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Przepisy ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych jednoznacznie wskazują, że osoby posiadające obywatelstwo polskie i miejsce zamieszkania na terytorium RP, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, niezależnie od tego czy posiadają ubezpieczenie zdrowotne, mają prawo korzystać z nieodpłatnych świadczeń zdrowotnych.

  Jeśli dziecko nie ma ubezpieczenia zdrowotnego to za udzielane świadczenia płaci budżet państwa. W związku z tym niedopuszczalnym i bezprawnym jest obciążanie osób do lat 18 i ich przedstawicieli ustawowych kosztami gwarantowanych usług zdrowotnych udzielanych na podstawie kontraktu z NFZ.

  Podstawa prawna
  Art. 2 ustawy z 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t.j. Dz.U. z 2008 r. nr 164, poz. 1027 z późn. zm.).

  Par. 2 ust. 1. pkt 1 rozporządzenia prezesa Rady Ministrów z 18 lipca 2008 r. w sprawie sposobu i trybu finansowania z budżetu państwa świadczeń opieki zdrowotnej (Dz.U. nr 137, poz. 858).

  Polubienie

 3. Niby Polacy zdaja sobie sprawę że rzady w Polsce niereprezentuja ICH interesu ale z uporem godnym maniaka chpdzą na wybory i w ten sposób legalizuja swoja obecnościa przy urnach wyborczych ten UKŁAD

  Polubienie

  1. Mieszkańcy Polski z ogromną wiedzą, szczególnie matematyczno-informatyczną wraz z urzędnikami w Polsce wiedzą że kontrola serwerów wyborczych nie jest przypadkiem dlatego wybierają opcje korzystne dla siebie i swoich rodzin czyli ubezpieczają się poza Polską.To powoduje że Straty gospodarcze są dla Skarbu Państwa ogromne.

   Polubienie

 4. Via Internet.Komentarz z WirtualnaPolonia:Analityk powiedział/a

  2014-01-30 @ 18:57
  @NowyEkran

  Pan Marek Lipski napisał to co każdy mądry Polak widzi i wie. Ja ciąle piszę, że na Narodzie Polskim dokonuje się Holokaustu, niszczy się Go systmatycznie, gdyż panujący w Polsce system je przestępczy gdyż jest stworzony przez zdrajców, złodziei, kłamców i przestępców wszelkiego rodzaju.

  Oni wyrośli w rodzinach przywiezionych na ruskich czołgach, zniszczyli własność prywatną wypracowaną przez pokolenie uczciwych Polaków i zajęli miejce w strukturach władzy w Polsce przy pmocy morderstw i wszelakiego rodzaju zbrodni. Oni kłamali cały czas jak to obowiązkiem jest dbać o interesy ludu pracującego miast i wsi – tak głosiła przez wszystkie lata PZPR. Okazało sie jednak, że to tylko ogłupiające hasło, gdyż im chodziło JEDYNIE o obronę ich interesów aby im sie dobrze zyło i opływali we wszelki dostatek. Po 1989 roku już bez żadnych skrupułów swoją prawdziwą twarz rabując co sie da z dorobku wypracowanego w głodzie i chłodzie przez powojene dwa pokolenia Polaków, wyprzedając za łapówki wszystko obcym i likwidując miejsca pracy a Polakom sprowadzając do Polski bezrobocie i nędzę co zmusiło miliony Polaków na opuszczenie Polski. Ponadto niszczą system edukacyjny i postawy patriotyczne co jest zbrodnią i określona słowami prezydenta USA John’a Fitzgerald’a Kennedy’ego „Jeśli ktoś proponuje Ci zły model edukacji, uznaj to za wypowiedzenie wojny” i demoralizują społeczeństwo promując złe wzorce podążając za słowami Mefisto (tego w obecnych szkołach nie uczą)
  Cytat
  (…)
  Rozum i wiedzę miej za proch i pył, Gardź tą najwyższą z ludzkich sił;
  Niech tylko w złud i czarów dziwy, Pcha cię wciąż dalej duch kłamliwy,
  A już bez reszty będziesz mój!
  Dziś innym już trzymamy to uchwytem.
  Co było niegdyś dnem, jest teraz szczytem, I wiedzę swoją opierają mistrze
  Na obracaniu niskiego w najwyższe
  (…)

  Ci dranie prowadzą politykę likwidacji Plaków w Polsce i promowanie, zwiększanie populacji wrogów Narodu Polskiego – tj. jakby wycinacie kwiatów, drzew owocowych i krzewów w ogrodzie Polska a sianie tam wszelkiego rodzaju chwastów. Nazywają to „pokojową polityką” a to jest WOJNA na śmierć i życie przy pasywnej postawie większości Polaków.
  http://wirtualnapolonia.com/2014/01/30/prezes-wszechpolakow-w-odpowiedzi-niesiolowskiemu/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s