Ogłaszam bojkot niezależna.pl i gazetapolska.pl.Nie kupujcie tej gazety.


Do dzisiaj nie ma przeprosiń za czyn przstępczy Dawida Wildsteina na Jerzego Wasiukiewicza. Nie kupujcie  tej gazety. Niech straci nakłady i zniknie z mediów w Polsce.To jest prasa pro PiS , a do dzisiaj żaden polityk z PiS , nie zaprotestował przeciw próbie zabójstwa ze strony  Juniora.Hańba.

To jest przestępstwo, które kwalifikuje się do ścigania z oskarżenia publicznego, do którego zobowiązana jest wezwana na miejsce policja wraz z prokuraturą.

Takie przepisy prawa karnego są aktualne w EU zachodniej.

Czy polskie prawo odrzuca Europę i popiera próby zabójstwa?Od kiedy pseudo hebrejczycy w Polsce ,którzy mają strach przed służną wojskową w Izraelu dlatetgo żyją w Polsce,jak Junior,mogą próbować zabijać ?To że Junior w swoich wypowiedziach popiera Palestynę i jej morderców zabijających dzieci w Izraelu ,to jest jego sprawą ale Polacy z różnym pochodzeniem,nie są Palestyńczykami i nie są mordercami zabijającymi dzieci w Polsce.

Junior przyniósł wstyd i hańbę dla swojej rodziny a szczególnie dla ojca Bronisława.Do dzisiaj nie ma w mediach przeprosin ze strony Juniora.To co zrobił Junior W. to reakcja przeciw Izraelowi i Dialogowi.On nie jest już podejrzany.On jest już oskarżony za próbę likwidacji żony członka RN.Makabra.Damski bokser.Wstyd.Wyobrażmy sobie, że członek partii CDU czy też SPD (Niemcy) czy też nawet ze skrajnej prawicy zostanie publicznie zaatakowany.

Natychmiast i  to z automatu , policja   składa  wniosek do prokuratury.Nie pomogą tłumaczenia, że   był zamroczony alkoholem czy pod wpływem środka dobingującego.

Jerzego Wasiukiewicza  rozumiem ale działań polskiej prokuratury ,sprzecznych z przepisami prawa KK nie rozumiem.Czy  Polska  jest w takim razie w EU?

Uwaga turyści i inwestorzy!W Polsce może czekać na was napad, który nie będzie ścigany.Uważajcie na swoje dzieci i na sadystów publicznych.

Mam do bojkotu również  prawo  gdyż  posiadam również top level domeny o tych  nazwach.

Reklamy

6 myśli w temacie “Ogłaszam bojkot niezależna.pl i gazetapolska.pl.Nie kupujcie tej gazety.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s