Pijany junior Wildstein zaatakował narodowca, jego żonę i chciał ich zabić.


Mlody  redaktor  pił   publicznie alkohol , a  potem w amoku zaatakował  i chciał zabić.To była próba zabójstwa (prawo w EU).Brakuje mu seksu? Czy też kocha Panów i atakuje  kobiety? Kopia relacji , która pozostanie na serwerach  w USA  gdy polska cenzura  lub adwokaci  będą  protestować.Via internet.Pijany Wildstein przewrócił stolik i uderzył Wasiukiewicza butelką w głowę, a potem próbował to samo powtórzyć ze szklanką. Wasiukiewiczowi otworzyła się rana na głowie i popłynęła krew. Po chwili zakrwawiony był też Wildstein, który pokaleczył się szklanką, chcąc ponownie uderzyć swoją ofiarę. Doszłoby do gorszych rzeczy, gdyby obecny na miejscu klient lokalu, który siedział obok, nie powstrzymał Wildsteina. Żona Wasiukiewicza pomagała mężowi i starał się zrobić zdjęcie. Wtedy rzucił się na nią kolega Wildsteina, który razem z nim uczestniczył w popijawie. Jego z kolei powstrzymałem już ja, ponieważ zdążyłem dobiec na miejsce – relacjonuje reżyser Jerzy Zalewski, bezpośredni świadek zajścia.

Po zakończeniu Marszu Niepodległości na błoniach przed Stadionem Narodowym, członek Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego, Jerzy Wasiukiewicz wraz ze swoją żoną udał się do Śródmieścia, na posiłek. Wasiukiewicz miał obandażowaną głowę z powodu rany, jakiej nabawił się robiąc zdjęcia policyjnej akcji na rondzie de Gaullea. Ich wybór padł na jeden z lokali przy pl. Zbawiciela. W lokalu przy jednym ze stolików wraz ze znajomymi siedział dziennikarz Gazety Polskiej Codziennie, Dawid Wildstein.

Towarzystwo obficie raczyło się alkoholem. Po wejściu Wasiukiewiczów, którzy usiedli przy jednym ze stolików, Wildstein zaczął bardzo głośno wyrażać swoje opinie o działalności członka Ruchu Narodowego. Ten ostatni nie reagował na zaczepki. Świadkiem tych zdarzeń był znany m.in. z produkcji „Historii Roja” reżyser, Jerzy Zalewski. 

 • W pewnym momencie Wildstein wstał i poszedł do toalety z butelką w ręku. Po wyjściu z toalety dosiadł się do stolika Wasiukiewiczów i zaczął ich wyzywać. Wasiukiewicz powiedział do niego: „Idź stąd człowieku” – odpowiedź nie spodobała się redaktorowi GPC, ponieważ w następnym momencie rzucił się na działacza Ruchu Narodowego. – Pijany Wildstein przewrócił stolik, uderzył Wasiukiewicza butelką w głowę, a potem próbował to samo powtórzyć ze szklanką. Wasiukiewiczowi otworzyła się rana na głowie i popłynęła krew.

Po chwili zakrwawiony był też Wildstein, który pokaleczył się szklanką, chcąc ponownie uderzyć swoją ofiarę. Doszłoby do gorszych rzeczy, gdyby obecny na miejscu klient lokalu, który siedział obok, nie powstrzymał Wildsteina. Żona Wasiukiewicza pomagała mężowi i starała się zrobić zdjęcie. Wtedy rzucił się na nią kolega Wildsteina, który razem z nim uczestniczył w popijawie. Jego z kolei powstrzymałem już ja, ponieważ zdążyłem dobiec na miejsce – mówi Jerzy Zalewski.

Jeden z gości obecnych w lokalu ściągnął na miejsce policjantów, od których roiły się wczoraj okolice pl. Zbawiciela. Funkcjonariusze zatrzymali Dawida Wildsteina i na tym awantura się zakończyła.

Warto jednak zapytać – dlaczego do niej doszło? Wydaje się, że powodem są liczne publicystyczne spory pomiędzy Wasiukiewiczem a Wildsteinem w ostatnim czasie. Radaktor GPC, znany z ostrego, nierzadko chamskiego języka, widocznego w internetowych wpisach, przekroczył tym razem jednak nie tylko granice przyzwoitości. Dopuścił się fizycznej napaści na rannego człowieka, która tylko dzięki interwencji innych gości lokalu nie zakończyła się, jak twierdzi Jerzy Zalewski, ciężkim pobiciem Wasiukiewicza i jego żony.

Komentarz: Wydaje się, że Dawid Wildstein uległ amokowi, który sam od dłuższego czasu nakręca. Ten amok widoczny jest w atakach na Ruch Narodowy, insynuacjach i kłamstwach jakie można czytać m.in. na łamach Gazety Polskiej Codziennie czy portalu Fronda. Głównym powodem jest pryncypialne stanowisko narodowców w sprawie Kresów Wschodnich. W kontekście polityki zagranicznej Ruch Narodowy formułuje stanowisko oparte o polski interes narodowy a zarazem krytyczne wobec wspierania banderyzmu na Ukrainie i kultu ludobójczej formacji UPA. Bierze w obronę m.in. takie postacie jak ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Dla centroprawicowych mediów skupionych wokół PiS jest to pretekst do nieustannych ataków na środowiska narodowe i najbardziej kuriozalnych zarzutów w stylu „agenci Putina”. Słusznie Rafał Ziemkiewicz nazwał ostatnio ten około-pisowski festiwal nienawiści „nową michnikowszczyzną”. Wczorajszy bandycki napad redaktora GPC na działacza Ruchu Narodowego i jego małżonkę tylko to potwierdza.

AK

Zródło,autor,linik,info:

http://mysl24.pl/spoleczenstwo/1959-pijany-wildstein-zaatakowal-rannego-narodowca.html

P.S.Proszę wybaczyć  kochani  prawnicy z GP ale  atak  redaktorka był  atakiem   na żonę Wasiukiewicza To była próba (w myśl prawa w EU) zabójstwa.

 

Reklamy

4 myśli w temacie “Pijany junior Wildstein zaatakował narodowca, jego żonę i chciał ich zabić.

 1. Jak to zabić? Żeby tylko. Dziki (wild) chciał wręcz kogoś z premedytacją zamordować, gdyż pił onego dnia krwawą Mary. Wyciągnął przeto jeden kamień z kopca wielkiej szczęśliwości, którą nam w Polsce zgotowali agenciarze Rusosowietów i Szwabolandu by widocznym znakiem, czyli Tuskiem, ukamienować polskość. Niestety okazało się, że zamiast kamienia-brylantu, było to zwykłe butelkowo-szklankowe szkło. Ciekawe czy ludzie dadzą się nabrać na ten numer, i przekierują w wyborach głosy na (P)iedestał (O)szczany, (Z)afajdany (S)logan (L)izusa) i (S)zwindel (L)ipnego (D)emokraty. Niezależnie, co by się nie stało, to „mądrej głowie dość dwie słowie”. Niech Żyją i się Rozwijają Środowiska Patriotyczne i Gazeta Polska.

  Polubienie

 2. Reżyser Jerzy Zalewski jest poważnym człowiekiem i nie ma powodu by sądzić, że sobie wymyślił całą historię. Natomiast opis zajścia oznacza dla hipstera prawicy pana Dawida „z marszu” art. 158 i 159 KK a mianowicie: art.158 :”…§ 1. Kto bierze udział w bójce lub pobiciu, w którym naraża się człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo nastąpienie skutku określonego w art. 156 § 1 lub w art. 157 § 1,
  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  § 2. Jeżeli następstwem bójki lub pobicia jest ciężki uszczerbek na zdrowiu czło-wieka, spraw podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.(…)
  art.159:”…Kto, biorąc udział w bójce lub pobiciu człowieka, używa broni palnej, noża lub innego podobnie niebezpiecznego przedmiotu,podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8…”.
  Użycie kufla do bicia po GŁOWIE jest w sposób oczywisty „użyciem innego podobnie niebezpiecznego przedmiotu” a bicie po głowie, zwłaszcza już zranionej – naraża ofiarę co najmniej na ciężki uszczerbek na zdrowiu.
  Reasumując: albo areszt, albo psychiatryk. Hipster pod czterdziestkę musi mieć coś z głową, jeśli potrafi osiągnąć taki stan furii aby zagrażać życiu innej osoby. Albo jest po prostu rozwydrzonym socjopatą.
  W taki sposób wali się cała konstrukcja myślowa o „zezwierzęconych kibolskich narodowcach” i „dystyngowanych intelektualistach z Frondy”.
  Miejmy nadzieję, że walony kuflem po głowie człowiek nie zostanie kaleką do końca życia
  http://bobry7.salon24.pl/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s