Sakiewicz odznaczony przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy.Przed zimą.


To nie żart. Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”, otrzymał wczoraj w Krakowie medal – uwaga! – Służby Bezpieczeństwa Ukrainy,. 

Doniósł o tym z wielką radością portal Niezalezna.pl. Przede wszystkim jednak,jest to  wielka radość dla samego odznaczonego. Takiego bowiem przypadku jeszcze nie było we współczesnym polskim świecie dziennikarskim, który broni się jak może, aby nie być podejrzewanym o jakiekolwiek związki z zagranicznymi służbami specjalnymi. Inna sprawa, że Sakiewicz i jego podwładni ciężko na to odznaczenie pracowali, oskarżając non-stop wielu polskich patriotów, że są „ruskimi agentami”, „agentami pływu” lub „pożytecznymi idiotami”.

A co na to stowarzyszenia dziennikarskie w Polsce? Czy przyjmowanie takich odznaczeń jest zgodne z etyką dziennikarską czy nie? Dla wiarygodności całego środowiska dziennikarskiego warto poszukać odpowiedzi na te pytania.

Ulubiony autor,link,zródło:

http://isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=10094

Reklamy

2 myśli w temacie “Sakiewicz odznaczony przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy.Przed zimą.

 1. Gratulacje dla Pana Sakiewicza?Za akceptację haseł do mordowania ” lachów” czyli Polaków jak sobie życzą frakcje polityczne , na Ukrainie zbliżone do NPD w Niemczech? Miliarderzy na Ukrainie zostali „wybrani” i zaakceptowani przez administrację w Moskwie jak i przez Monsanto,Chevron.To jest wojna przeciw Rosji i wojna o złoża w Rosji jak i wojna o tanią produkcję na eksport…za aprobatą administracji USA jak i Chin,które mają na zachodniej Ukrainie tysiące hektarów ziemi rolnej.

  W dalszym ciągu trwa znakomita współpraca Rosji, Chin z administracją USA.Manipulacje medialne są dla grzecznych a realia są całkowicie inne.Pan Sakiewicz ma obywatelstwo polskie i jako Polak jest zobowiązany do respektowania przepisów prawnych w Polsce a nie agitacji przed zimą przeciw Polsce(gaz,ropa)Internauci nazywają ten medal „pocałunkiem śmierci” ze strony władz Ukrainy.


  Jak może Polak przyjąć medal gdy władza na Ukrainie ogłosiła embargo dla produktów z Polski?
  Jak może redaktor Sakiewicz ,jako Polak akceptować i popierać zakaz polskiego eksportu do Ukrainy?

  Polubienie

 2. Gratulacje dla Pana Sakiewicza.
  Został doceniony przez naszego SOJUSZNIKA za wkład w walkę z rosyjskim AGRESOREM. Tak samo został doceniony pułkownik Kukliński kiedy otrzymał wysokie odznaczenie od CIA.
  I ci co dziś tu wylewają swój rzyg na Sakiewicza zapewne pluliby tak samo na Pana Kuklińskiego. Pluliby ale tego nie robią by zachować pozory, bo obecna atmosfera wokół Pułkownika nie jest taka sama jak jeszcze ponad dwadzieścia lat temu, kiedy kremlowi pachołkowie jeszcze mocniej panoszyli się w Polsce.
  Brawo dla Pana Sakiewicza za działania zgodne z POLSKĄ RACJĄ STANU.
  To strategiczna pomoc dla naszego sojusznika atakowanego przez kacapską imperialną dzicz. Tak samo Polska pomagała w XVI wieku Litwie wspierając ten kraj w walce z moskiewskim najeźdźcą i zaprocentowało to utworzeniem mocarstwowej Rzeczypospolitej, będącej barierą dla mongolsko-kacapskiej dziczy na długie lata.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s