Ukraiński IPN zwalcza prawdę.


Autor:Ks. Tadeusz  Isakowicz-Zaleski.Katarzyna Hejke z „Gazety Polskiej” w swoim propagandowym artykule pt. „Coraz bliżej prawdy na Wołyniu” zachwala jak może obecne władze na Ukrainie, waląc przy tym wzorem Dawida Wildsteina w ” domniemanych obrońców prawdy o ludobójstwie wołyńskim”. Nawiasem mówiąc, za to tylko jedno słowo „domniemanych” szanujący się polski patriota nie powinien takiej gazety nawet brać do rąk. 

Tezie zwartej w tytule artykułu przeczy ukraiński profesor Jarosław Hrycak, który bardzo ostro krytykuje działania szefa ukraińskiego IPN Wołodymira Wiatrowycza. Czy prezydent Petro Poroszenko, którego zwolennicy banderowców chcą nosić  (także w Warszawie) na rękach, odwoła skompromitowanego urzędnika? Jego stanowisko w tej sprawie będzie testem na jego intencje wobec Polski i Polaków.

http://forum.nowiny24.pl/prof-hrycak-dyrektor-ukrainskiego-ipn-usprawiedliwia-rzez-wolynska-t85380/

Autor,Link,Zródło,Info:

http://isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=10047

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Ukraiński IPN zwalcza prawdę.

  1. Architekci agresji na Polskę w roku 1939 liczyli na brak lojalności wobec Polski mniejszości narodowej żydowskiej i ukraińskiej.Zmaterializowało się to najpierw kolaboracją zbolszewikowanych Żydów z Rosją sowiecka I finałem w postaci ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ,a później Ukraińców-UPA z Niemcami i finałem w postaci RZEZI WOŁYŃSKIEJ.
    Biorąc pod uwagę zdolność do przewrotności mamy do czynienia z procesem od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który nie tylko zaktywizował ten rasizm,ale zmilitaryzował na Ukrainie handel wojna i pokojem.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s