Dramatyczne przemówienie Marii Pakosz-Pyż ze Lwowa.Video.


Lwów (1)

Lwów (1) (Photo credit: Sławek Wójcik)

Maria Pakosz-Pyż ze Lwowa, Kandydatka Ruchu Narodowego w woj. podkarpackim przedstawiła fakty.Obejrzyj,przemyśl.Przekaż informacje i video.

Marsz ulicami Krakowa

Marsz ulicami Krakowa (Photo credit: DrabikPany)

P.S.Specjalnie i  cyklicznie powtarzamy przemówienie i osobiste refleksje wyjątkowo odważnej Pani Marii Pakosz-Pyż ze Lwowa.

 

Enhanced by Zemanta
Reklamy

9 myśli w temacie “Dramatyczne przemówienie Marii Pakosz-Pyż ze Lwowa.Video.

 1. Nie tylko chodzi o BANDERYZM.W wyniku zdolności do cywilizacyjnej przewrotności to cały proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który ten rasizm zaktywizował.
  W ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ na Ukrainie jest militaryzowany handel wojną i pokojem.Proces tego handlu opisał Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA,a językiem matematyki potwierdził Song Hongbing w książce pod powyższym tytułem.

  Polubienie

  1. przecież mówi czego chce. Trzeba posłuchać a nie oburzać się od razu. Chce aby rząd Polski nie solidaryzował się z banderowcami, nie akceptował ich. Chce, aby kartę Polaka mógł posiadać tylko ten, co rzeczywiście jest Polakiem z pochodzenia. Chce aby rząd Polski nie wspierał ciągle Ukrainy a tylko zajął się Polakami na Ukrainie! To tak w skrócie.

   Polubienie

   1. Na adnovumteam padła propozycja – by otrzymać więcej takich informacji, może być w drodze „pisemnej” = mejlowej – o tym jak się tam zyje Polakom ciężko. Chcemy zrobić akcję na ten temat by Polacy zaczęli sobie to uświadamiać…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s