Hello Mister John O. Brennan from CIA.Hallo Herr Gerhard Schindler von BND.Skandal w Polsce.Video.


Drodzy Panowie z USA i Niemiec.To nie jest tylko afera czy skandal w Polsce.To jest wyjątkowa sytuacja zagrażająca NATO  ale i  obywatelom w  USA ,w Niemczech,w Wielkiej Brytanii.

Każdy informatyk wie o tym doskonale,również koledzy z NSA że bardzo łatwo i szybko można  było wprowadzić Trojana w  oprogramowanie „Wielkiej Firmy”  w Polsce jak Unizeto.

Szokujące to jest również dla administracji USA  czyli CIA,gdyż wielu Polaków w USA ale i w Niemczech ma podwójne obywatelstwo co oznacza że w polskiej bazie danych w Polsce polonia jest również rejestrowana  czyli dane osobowe,personalne obywateli USA ,UK ,Niemiec są pod kontrolą administracji poza Polską,USA,UK,BRD.To jest wielki  skandal  ale i  ryzyko dla bezpieczeńtwa NATO jak i mieszkańców USA,BRD,UK,Polski.Makabra.Rozumiem  administrację w USA ale i BND w Niemczech.

O co chodzi?Jaki skandal?

Przewodniczący klubu parlamentarnego PiS Mariusz Błaszczak:Firma Unizeto świadczyła usługi informatyczne dla ZUS, KRUS, NBP, PKW, Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.

„Spółka Unizeto, której prezesem i jednym z głównych akcjonariuszy jest Andrzej Bendig­-Wielowiejski, od 2007 r. konsul honorowy Federacji Rosyjskiej, zdobyła we wrześniu 2014 r. kontrakt na obsługę systemów informatycznych dla KRUS‐u. Oferta firmy, w ramach konsorcjum z Asseco Poland, została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu. Kontrakt wart jest aż 60 mln zł. To zresztą kontynuacja współpracy, bo w 2010 r. Unizeto podpisało z KRUS‐em trzyletnią umowę o wartości 22 mln zł na eksploatację, modyfikację serwisu oraz prowadzenie prac rozwojowych systemów informatycznych.”

Wobec tego co się dzieje teraz na Ukrainie, która została zaatakowana przez Rosję kontakty jakie ma konsul Rosji z władzami Federacji Rosyjskiej stanowią rzeczywiste zagrożenie dla Polski. Dlaczego? Sparaliżowanie systemu informatycznego, to jest sparaliżowanie Państwa Polskiego. Jak wiemy z historii ostatnich kliku lat było kilka przypadków cyberataków chociażby na rząd Estonii w 2007 roku. Również we wrześniu 2009 roku poszczególne ministerstwa polskie zostały zaatakowane przez hakerów. Groźba ataku jest więc groźbą realną. Nie dość ze honorowy konsul w Polsce ma wpływ na to, że obsługuje informatycznie kilka ministerstw i instytucji naszego kraju ważnych z punktu widzenia bezpieczeństwa Polski, to dodatkowo jego firma zarabia dziesiątki milionów złotych na tych kontraktachpowiedział Błaszczak.

Szanowni Panowie,Mister John O. Brennan,Herr Gerhard Schindler życzę wam wszystkiego najlepszego,zdrowia i proszę szanownych Panów poprosić specjalistów i analityków o ich opinie.Moją  szanowni Panowie już znacie.

Zródło,Info,Autor,Cytaty są znane w google,yahoo ale i w http://niezalezna.pl/60446-sluzby-nie-sprawdzily-firmy-rosyjskiego-konsula-domagamy-sie-wyjasnien-od-ewy-kopacz

P.S.Szanowni Panowie,Mister John O. Brennan,Herr Gerhard Schindler,

Jakie  IT Firmy  są  jeszcze tak „miłe i aktywne”(jak cytowana przez polityka)  w EU, Kanadzie,USA,w Niemczech?Czy wasi analitycy mają tak mało czasu i motywacji aby to sprawdzić?Na pensje nie mogą narzekać jak i na zawodowe perspektywy.Dodam że Snowden czy Assange byli i są amatorami.Ale to tak nie na temat.Pozdrawiam bardzo serdecznie.


Portal informacjny Pana Dakowskiego informuje:

Zatrzymany pod zarzutem szpiegostwa prawnik pracował przy realizacji gazoportu w Świnoujściu – dowiedział się portal niezalezna.pl. Dotarliśmy do szczegółów z życiorysu zatrzymanego pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Rosji.

Jak ustalili dziennikarze tvn24.pl, podejrzewany o szpiegostwo na rzecz Rosjan, zatrzymany w Warszawie przez oficerów ABW, to Stanisław Sz.  Prokuratura Apelacyjna w Warszawie nie chce potwierdzić personaliów prawnika. Potwierdza jedynie, że posiada on podwójne obywatelstwo.

[Ojej, czemu nie zadzwoniliście do mnie ! Przecież to pan Staszek Szypowski. Widywałem na konferencjach na temat LNG. Bardzo miły. Zawsze dzielnie wyrażał się o „szansach polskiego LNG”. W sejmie bywa(-ł)  często.  M. Dakowski
Dotarliśmy do bardziej szczegółowych informacji na temat Sz. Jest to radca prawny, zatrudniony od 2013 r.  w znanej, warszawskiej kancelarii, w której zajmował się doradztwem w sprawach m.in. przygotowania i realizacji inwestycji infrastrukturalnych. Jak ustalił portal Niezależna, już tam jednak nie pracuje. Pracę musiał stracić bardzo niedawno, bo na stronie zapowiedzianej na listopad 2014 r. konferencji „Nafta i gaz” Stanisław Sz. (przewodniczący konferencji) figuruje właśnie jako prawnik tej firmy.
Zatrzymany działał w sektorach energetycznym, drogowym i morskim. Pełnił rolę konsultanta w zakresie rynków wschodnich. Co istotne, w 2012 r. wchodził w skład zespołu prawnego, który opiniował projekt budowy terminala regazyfikacyjnego w Świnoujściu.

 

Studia rozpoczął na Uniwersytecie Szczecińskim – na Wydziale Prawa i Administracji – po czym przeniósł się do Warszawy, gdzie został doktorantem na Uniwersytecie Warszawskim.
Stanisław Sz. był również panelistą międzynarodowych warsztatów praktycznych pt. „Twój biznes w Białorusi”, zorganizowanych przez Polsko-Białoruską Izbę Handlowo-Przemysłową wraz z EUROCON. Ta druga firma współpracuje z krajowymi i międzynarodowymi partnerami w takich dziedzinach jak finanse, chemia, farmaceutyka czy wreszcie energetyka. Konferencja odbyła się w lutym w Warszawie. Jak napisali organizatorzy w programie: Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej na Białorusi i poszukujących nowych rynków zbytu. Patronat objął periodyk „Nowa Europa Wschodnia” – dwumiesięcznik, zajmujący tematyką Europy Wschodniej i Azji Centralnej. W nim też publikował swoje teksty Stanisław Sz.

Ponadto udzielał się na łamach liberalnych i lewicowych mediów: „Tygodnika Powszechnego” oraz „Krytyki Politycznej”, gdzie zastanawiał się nad kwestiami modernizacji rosyjskiej gospodarki oraz demokratyzacji Rosji w wydaniu ówczesnego prezydenta Federacji Rosyjskiej, Dmitrija Miedwiediewa.

Sz. zabierał głos w lokalnych mediach na temat agresji Putina na Krym, gdy na Ukrainie wybuchła wojna. Dowodził, że Stany Zjednoczone również prowadzą agresywną politykę zagraniczną i bronił Putina: Amerykański sekretarz stanu John Kerry nazwał metody Putina „dziewiętnastowiecznymi”. Ale czy agresje dokonywane w różnych miejscach świata przez armię USA już w XXI wieku można uznać za bardziej cywilizowane?! (…) Na Krymie nie doszło do żadnej agresji. To krzywdzący Rosjan przekaz medialny. Rosyjskie wojska zgodnie z umowami mają prawo przebywać na terenie swoich baz na Krymie, a nie ma dowodów na to, że oddziały, które pojawiły się na ulicach, to jednostki rosyjskie. Być może są to wojska krymskich separatystów. Poza tym, nie było żadnej zbrojnej napaści. Nie padły strzały. Krzywdzące są zatem próby porównywania Putina do Hitlera – twierdził Stanisław Sz.

Nic dziwnego. Kilka miesięcy później, urodzony w Związku Sowieckim, a mieszkający w Szczecinie już po upadku Gorbaczowa radca prawny,  został zatrzymany przez oficerów ABW pod zarzutem szpiegostwa na rzecz obcego wywiadu. Sz. grozi do 10 lat więzienia. Według nieoficjalnych informacji, miał współpracować z wysoko postawionym oficerem Wojska Polskiego, a dokumenty od niego otrzymane przekazywać rosyjskim służbom specjalnym.

[oj, biedny Stasio… a taki miły ! MD]

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14032&Itemid=44

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s