Mikrobiolodzy a pajęczyna powiązań z planistami katastrofy WTC.


[Po cyklu o mikrobiologach dostałem poniższe przypomnienie.. W nim – trudno niewciągniętemu czytelnikowi znaleźć „prostą drogę”. I o to chodziło, o to chodzi, Kolego…. ! MD]

Dla przypomnienia, kto stoi za firmą HHMI, o której wzmiankę znaleźć można w artykule pomieszczonym na Pańskiej stronie [por. Tajemnicze zgony mikrobiologów. Znikające zapisy. ] – oto urywek z książki „Czarny Wrzesień” Sławomira M. Kozaka  http://oficyna-aurora.pl/index.php?a=ksiazki&c=34

 

Warren Buffet, po Billu Gates’ie, z jego 48 miliardami dolarów, jest drugim pod względem ilości posiadanych pieniędzy, człowiekiem na świecie. Majątek Buffet’a szacuje się na 41 miliardów dolarów.  Jest przewodniczącym Rady Nadzorczej Berkshire Hathaway Inc, dyrektorem Coca-Cola Company, Gillette Company i The Washington Post.

Buffet przygotowywał się właśnie w swoim domu w Omaha, w Nebrasce, do otwarcia „ostatniego dorocznego, charytatywnego turnieju golfowego”, kiedy w telewizji zobaczył migawki z zamachów w Nowym Jorku.  Turniej ten miał się odbyć w Bazie Sił Powietrznych Offut, gdzie zupełnym przypadkiem, jeszcze tego samego dnia zawitał prezydencki Air Force One. Na tej dorocznej imprezie nie zabrakło najpoważniejszych biznesmenów, sportowców i innej maści znakomitości.

Wyjątkowe szczęście miała jedna z zaproszonych sław – Ann Tatlock, 62-letnia szefowa Fiduciary Trust Co. International.

Pani Tatlock, nie tylko pracowała w WTC, ale okazuje się, że to w okna jej biur w południowej wieży wpadł samolot UAL 175. Kiedy usłyszała co się wydarzyło w wieży północnej, udała się w eskorcie oficerów, do salonu telewizyjnego, gdzie zobaczyła jak drugi samolot wbija się w kolejną wieżę. Tym razem prosto w miejsce, w którym mieściły się jej biura i w którym pracowało 650 pracowników jej firmy.

Mianowany przez prezydenta Bush’a szef Komisji 9/11, były gubernator New Jersey, Thomas Kean, który zmienił na tym stanowisku Henry’ego Kissinger’a, przez długie lata był również dyrektorem Fiduciary Trust. Dziwnym zbiegiem okoliczności firma ta była dzierżawcą Port Authority of New York and New Jersey.

Ann Tatlock jest członkiem zarządu Howard Hughes Medical Institute (HHMI), w którym zasiada wraz z byłym Sekretarzem Stanu i obecnym doradcą Carlyle Group – James’em Baker’em.

Jego firma, Baker Botts LLP, broni Arabię Saudyjską przed bilionowymi pozwami rodzin ofiar zamachów 11 września. HHMI zatrudniało również Don’a Wiley’a, jednego z dwunastu mikrobiologów, którzy w tajemniczy sposób rozstali się z życiem w ciągu pięciu miesięcy, krótko po 11 września.

Don Wiley był biologiem molekularnym, o którym mówiło się, że wynalazł nową śmiertelną broń biologiczną. Był ekspertem immunologii, pracownikiem Harvard University, prowadził badania związane z wirusem Ebola, AIDS czy tak zwaną hiszpanką. Pracował również nad wąglikiem, który po 11 września trafił w różny sposób do wielu osób, wzbudzając panikę w obawie przed bioterroryzmem. Naukowca znaleziono martwego w rzece Mississippi w Luizjanie. Jego jedenastu kolegów zginęło w równie mrocznych okolicznościach.

Wspomniany Warren Buffet wśród wielu swoich dóbr ma także spółkę zależną o nazwie NetJets. Wśród udziałowców firmy znajdziemy takie osoby, jak Tiger Woods, Pete Sampras czy Arnold Schwarzenegger.

Niezwykle ciekawa zdaje się być informacja, jakoby samolot UAL 93 w locie nad hrabstwem Somerset był śledzony przez samolot dyspozycyjny NetJets. Firma odmawia podania nazwiska osoby, która tego dnia zamówiła ten lot, nie negując samego faktu. Według świadków wypadku w Shanksville, w powietrzu, w rejonie wypadku był rzeczywiście widziany mały, dyspozycyjny samolot.

Berkshire Hathaway ma także inną spółkę zależną. Jest nią FlightSafety International Inc., szkoła latania. Jest to jedna z największych tego typu szkół na świecie. Kształci ponad 65 000 pilotów rocznie, w 42 ośrodkach treningowych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji i Wielkiej Brytanii. To ta szkoła została wybrana przez Raytheon dla szkolenia podstawowego pilotów w systemie JPATS, używanym przez Siły Powietrzne i Marynarkę USA. W jednym z ośrodków Flight Safety odbył szkolenie przynajmniej jeden z domniemanych porywaczy, 38-letni Abdulaziz Alomari, mający prowadzić AAL 11. Ze szkołą Flight Safety International bardzo bliskie powiązania miał Uniwersytet Embry-Riddle, w którym szkolili się inni zamachowcy.

Z Uniwersytetem Embry-Riddle bardzo ściśle współpracują również takie podmioty, jak: Federal Aviation Administration (FAA); The Boeing Company; Lockheed Martin[1]; American Airlines; NetJets Inc., NASA, Northrop Grumman[2].

Kolejną firmą zależną od Berkshire Hathaway jest Sun Trust Bank, w którego sejfie spoczywa jedyny spisany przepis na coca colę. To właśnie w tym banku, według oficjalnych danych, porywacze założyli kilkanaście kont na podstawie sfałszowanych numerów ubezpieczeniowych.

Lockheed Martin -wiodący amerykański koncern lotniczy i obronny który powstał w 1995 roku z połączenia firm Lockheed i Martin Marietta. Zatrudnia ponad 135 tysięcy osób na całym świecie. Jego główną siedzibą jest Bethesda w stanie Maryland. Lockheed Martin jest największym na świecie dostawcą uzbrojenia. Większość, bo aż 95% dochodów pochodzi od Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych i innych agencji federalnych, oraz kontrahentów zagranicznych.

Koncern kosmiczny i obronny powstały w wyniku przejęcia w 1994 roku przez Northrop wytwórni samolotów Grumman. Firma jest trzecim na świecie dostawcą produktów i usług dla Departamentu Obrony i pierwszym wśród producentów okrętów. Zatrudnia około 125 000 pracowników.”

Info,Link,Zródło,autor:

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=13976&Itemid=47

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s