11 LISTOPADA 2014.Czy będą hasła:”Koniec porywania dzieci w Polsce przez urzędników”?


“Leczenie i leki dla wszystkich od 0-18-bez opłat”, “Lista śmierci w Polsce”,”Precz z bezterminowym   więzieniem  dla   polskich mieszkańców”.”Zakaz karania rodziców za uchylanie się od szczepień dzieci”.

Exodus  trwa  a żadna frakcja w Polsce tak samo narodowcy jeszcze nie reagują.Gdzie  są do cholery protesty?Przepraszam za trywialne słowa. Czy będą takie hasła? Kto jeszcze ma odwagę w Polsce protestować za pozbawianie   praw obywatelskich  przez administrację w Polsce?

 

Wspomę wypowiedz i to wyjątkowo odważną:– Wypchnęliśmy młodych ludzi za granicę, nie dając im pracy, mieszkania, opieki społecznej w Polsce. Wyjechało ponad 2 miliony  ludzi. Gdyby zostali w Polsce, powiększaliby grupę bezrobotnych, która wynosiłaby dziś pewnie koło 40 procent w grupie osób młodych.Wyeksportowaliśmy więc nasze bezrobocie gdzie indziej. Ale wypchnęliśmy ludzi zdolnych, mobilnych, którzy naprawdę chcieli pracować. Wypchnęliśmy, bo Polska nie miała im nic do zaproponowania – mówił były szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej Grzegorz Napieralski.Polityk przestrzega, iż Polacy, budując zamożność m.in. Anglii, Irlandii, Belgii czy Niemczech, “odnaleźli się i już nie wrócą”.

 

Z kolei Agnieszka Chłoń-Domińczak (SGH) podkreśliła, że mieszkańcy województw gorzej rozwiniętych, gdzie wskaźniki emigracji są najwyższe, nie decydują się na emigrację wewnętrzną, np. do województwa mazowieckiego, ale za granicę. Jak mówiła, w Polsce napotykają oni na większe bariery związane ze znalezieniem i wynajęciem mieszkania.Podkreśliła, że emigracja za granicę nie jest motywowana wyłącznie zarobkami, ale także poziomem zabezpieczenia społecznego, świadczeń.

 

23.10.2013, Projekt   bezterminowego   więzienia    polskich mieszkańców traktowanych jak    podludzi –bez sądu, czyli  w tzw. porządku pozasądowym (tym samym porządku w jakim zdecydowano o Katyniu )…..w „polskich” więzieniach  tzw. „psychuszkach” został przegłosowany.

Jak wiemy z kolei Inspektorzy sanitarni mogą stosować  karę grzywny dla rodziców za uchylaniesię od obowiązku szczepień dzieci – przypomina Główny Inspektorat Sanitarny.

Ukłony i szacunek dla wszystkich,którzy mieli odwagę cywilną przeczytać Notkę i informacje.Dobrego Dnia życzę.Marek Lipski.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s