Analizy,opinie Janusza Korwina-Mikke i Generała Jana Grudniewskiego.Video.


TELEWIZJA NARODOWA od pierwszych dni konfliktu na Ukrainie korzystała z opinii Generała. Początkowo uległem fali entuzjastycznego zainteresowania Majdanem i zbierałem jesienią roku 2013 ludzi i środki, żeby się udać na Majdan do Kijowa, ale właśnie mi wtedy Grudniewski wytłumaczył, że jest to ryzykowne, że możemy zginąć. „Bo tam się czai śmierć i ludobójstwo Słowian. Zabiją was! Nie jedź!” – tłumaczył cierpliwie. Przwiedywał od samego początku groźny konflikt zbrojny, z wielką krzywdą dla Słowian. Dlatego nie pojechaliśmy. Teraz, gdy rozeznajemy całą ludobójczą grę masonerii WASP-owskiej przeciwko Słowianom – widać ewidentnie, jakie groziło nam niebezpieczeńśtwo. Nieznani sprawcy, finansowani 200$ za dzień bycia na Majdanie sprzątneli by uczciwych Polaków uzbrojonych jedynie w kamery bez skrupułów. Generał to wiedział, byc może tylko przeczuwał (bo ma taki dar) i w porę nas ostrzegł, dlatego przeżyliśmy. Grudniewski jest jak Generał Heda-Szary, bo nie zwykł tracic żołnierzy polskich. On nie jest od wymachiwania szabelką jak ci durnie i agenci WASP-owscy, którzy tyle razy posyłali nieuzbrojonych Polaków na pewną rzeź.
Piszę te słowa dziekując Panu Generałowi za uratowanie życia mojego i całej ekipy TELEWIZJI NARODOWEJ.
Dzisiaj Grudniewski optuje za rozdziałem narodu ukraińskiego i rosyjskiego, podobnie jak to miało miejsce w Sudanie (oddzielenie Sudanu Południowego).
Oto wypowiedź Generała Grudniewskiego sfilmowana 21-go września 2014 w Parku Generała Sosabowskiego przy ul. Znicza w Warszawie:

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s