Lech Wałęsa w Kijowie zapomniał o embargo Ukrainy na polskie produkty.


Lech Wałęsa zaapelował zamknijcie oczy, zaciśnijcie zęby i razem idźcie do pokoju, do wolności. w Kijowie  w czasie jednodniowej wizyty na Ukrainie na zaproszenie Witalego Kliczki.Embargo Ukrainy na polskie produkty Lechu zapomniał.

Gdzie są te gwarancje? Gdzie ta Ameryka? Zabierać broń mogli, a co z wykonaniem zobowiązań? Trzeba o tym mówić, bo gdyby Ukraina miała broń nuklearną, to Rosja musiałaby uważać. Rozbroili Ukrainę i zostawili samą – mówił Wałesa wyrażając swoje niezadowolenie wobec działań  administracji Stanów Zjednoczonych.

Jeśli ktoś przyjdzie na polską ziemię bez zaproszenia, to Polska będzie się bronić, atakując. Jeśli ktokolwiek zaatakuje Gdańsk, to my zaatakujemy Moskwę. Nie będziemy walczyć na swoim terenie. Nikomu nie grozimy. Chcemy pokoju, kochamy Rosjan, nigdy na Rosjan nie napadniemy. Ale jak oni napadną na nas, to będzie gorąco. Żeby było jasne. Ja pierwszy stanę do boju! – oświadczył Lech Wałesa.

Ja bym przyspieszył wszystkie procesy, by włączyć Ukrainę do Unii i do NATO, a gdyby już tam była, to wtedy musiałaby się urządzać, jak my wszyscy. My tylko możemy otwierać możliwości, a resztę musi zrobić Ukraina. Nawet za dużo pomagać nie można, to ma być waszedodał Lech Wałęsa.Info:google,yandex,yahoo.Całe   szczęście  że Lech Wałęsa nie wspomniał o embargo Ukrainy na polskie produkty gdyż wtedy nawet by przekonał Lipskiego a tak w dalszym ciągu prowokujesz przed zimą reakcje Rosji.Chciałeś znowu dla swojej bogatej rodziny zbierać punkty w CIA a polscy rolnicy w Polsce Ciebie w dalszym ciągu nie interesują.Embargo na polskie produkty jest w dalszym ciągu aktualne ale dla Ciebie to nie ma znaczenia.Wstyd,hańba i tchórzostwo Lechu.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s