O expose Prezesa Rady Ministrów Pani Ewy Kopacz.


To testament, a nie expose – tak wystąpienie programowe rządu Ewy Kopacz ocenił Leszek Miller. Lider SLD przypomniał w trakcie sejmowej debaty, że to już trzecie expose wygłaszane przez premiera koalicji PO-SLD.
To nie jest expose, które można brać poważnie, to raczej koalicyjny rachunek sumienia – mówił Miller. W jego opinii, to jest wykaz tego, czego koalicja nie zrobiła i czego już nie zrobi.

Inwestycje drogowe i komunikacyjne, zmiany w administracji, wprowadzenie szeregu udogodnień, takich jak choćby urlopy macierzyńskie dla wszystkich rodziców, także tych niezatrudnionych, podwyżki emerytur, więcej pieniędzy na armię – wszystko, co w expose obiecała premier Ewa Kopacz kosztować będzie ponad 140 miliardów złotych – donosi RMF

 
Z kolei zagraniczne agencje prasowe obszernie relacjonują expose Ewy Kopacz, eksponując jej słowa na temat Ukrainy, wspólnej waluty europejskiej, bezpieczeństwa energetycznego, a także polityki prorodzinnej, służby zdrowia i przezwyciężenia nienawiści w polityce.

 
Dr hab. Mikołaj Cześnik z SWPS uważa, że premier Ewa Kopacz w expose nie porwała wielką wizją, a raczej jako administratorka mówiła o rzeczach, które trzeba załatwić najszybciej. Było to expose doraźne, co każe myśleć, że podchodzi do swojego zadania realistycznie – ocenił.
Dodam .

 

Demonstracja górników przed Sejmem.Przedstawiciele górniczych związkowców demonstrowali w środę przed Sejmem w czasie, gdy swoje expose wygłaszała premier Ewa Kopacz. Liczymy, że pani premier przekaże nam sygnał, że branża nie została sama – deklarują.

 

D. Tusk: „Exposé E. Kopacz wysłuchałem z lekką zazdrością”.To było bardzo mocne, zwarte expose, wysłuchałem go z lekką zazdrością – tak wygłoszone dziś w Sejmie expose premier Ewy Kopacz ocenił jej poprzednik Donald Tusk. Jego zdaniem, Ewa Kopacz będzie „naprawdę świetnym premierem”.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ewa_Kopacz

Reklamy

One thought on “O expose Prezesa Rady Ministrów Pani Ewy Kopacz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s