Mariusz Max Kolonko: USA chcą wciągnąć kraje europejskie w nową wojnę.


Według Kolonki nowa rzekoma organizacja terrorystyczna o której od wczoraj mówią amerykańscy politycy i generałowie może być mistyfikacją.

Wirus Ebola to nowe zagrożenie, które po raz pierwszy zostało odnotowane w 1976 roku. Po rozpoczęciu stanu chorobowego zabija większą część zakażonych w ciągu tygodnia. Jak do tej pory według oficjalnych danych wirusem Ebola, szalejącym od wiosny w Zachodniej Afryce, zaraziło się 5 tysięcy osób. 2,5 tysiąca już nie żyje. Mówiąc o pomocy humanitarnej Mariusz Max Kolonko dodaje, że przede wszystkim Afryńczycy muszą chcieć pomóc sobie sami.

Publicysta poruszył także kwestię walki z „Państwem Islamskim” i rzekomej nowej organizacji terrorystycznej o jakiej zaczeli wczoraj mówić amerykańscy politycy i generałowie. Jak uważa Kolonko informacje o niej mogą być tylko mistyfikacją mającą służyć wciagnięciu państw europesjkich w interwencję w Syrii.

youtube.com/kresy.pl

P.S.Komentarz z internetu:

1.

A potem Chińczycy nauczą cię szybciutko mówic po chińsku i będziesz pracował jak mrówka ,jak w chińskim zegarku na ich gospodarkę. Zapomnij o prawach człowieka i obywatela, o gwarancjach konstytucyjnych, o zasadzie proporcjonalności państwa.A dzień pracy będziesz miał 12-godzinny. I zatrują ci rzekę, powietrze i bedziesz pił skazone mleko, szybko raka dostaniesz.A jak będziesz pyskowało to posiedzisz ze dwadzieścia lat w chińskim więzieniu, wyjdziesz starszy i mądrzejszy, chińskie wiezienie doda Ci mądrości :-D i szacunku dla partii. A kacyk partyjny bedzie sie rozbiłjał merolami i latął odrzutowcamia jego dzieci będa srudiować na Harvardzie,albo w Zurichu.A ty bedziesz miał miske ryżu co najwyżej.Czyli zapanuje prawdziwa chińska sprawiedliwość ludowa i równość praw. A jak będa chcieli zbudować tame i zawrócić rzekę,a przez przypadek będzie to miało przechodzić przez twoje podwórko, to grzecznie bez szemrania oddasz państwu swój dobytek i przeniesiesz sie , tam gdzie ci wskażą,choćby na pustynię. Takiego kraju Ci życze jaroslau-SS

2.Narzekacie na to cholerne USA i na jej plany ale dlaczego  do cholery nie stworzycie do dzisiaj własnego internetu,facebooka,wordpressa i dlaczego korzystacie z programów,software  dla waszych portali z USA?

Dlaczego nie emigrujecie na wschód    zamiast  do Niemiec,do Wielkiej Brytanii czy USA?

Kto daje szanse każdemu na prywatny sukces?Wschód czy zachodnia Europa wraz z USA pomimo „niewolnictwa” i Iluminatów?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s