Autorytety polityczne z „S” i kadry w Polsce 2014?Piekło w Polsce.


Kontrowersyjny dialog pomiędzy Blogerami na niepoprawni.pl.Marku! – Pozwolisz, że jak niemal każdy bloger...

bedę hołdował tu formie „per Ty” (jesteś młodszym ode mnie) i zwrócę się do Ciebie z zapytaniem w kontekście Twojego zdania, cyt.: „(…) i Pan Gwiazda nie byli i nie są autorytetami”. Ile miałeś wówczas lat, kiedy ja odbierałem „bibułę” od Anrzeja w roku 1980? Przestań tu siać kłamliwą opinię o Andrzeju! Dla Ciebie Andrzej Gwiazda nie jest autorytetem, bo… Twoja wiedza nie jest na tyle dostateczna, by o tym człowieku wyrazić się w superlatywach. Zapytuję: – dlaczego Andrzej Gwiazda nie znalazł się w roku 1984 (reaktywacja NSZZ Solidarność) we władzach Związku? Będę uparty i powiem tak: szukaj w materiałach, kto zacz ów Andrzej Gwiazda. Czas.. start!

Zaufałeś źródłom z wikipedii (tak przypuszczam), by wypracować sobie zdanie o tym człowieku. Ale byłeś na tyle leniwy, by znaleźć potwierdzenie w innych źródłach i teraz się tu mądrzysz. Tak nie przystoi budować opinii człowiekowi na publicznym i dość poczytnym portalu, dzięki któremu… możesz tu pisać. Za komuny, już po pierwszym swoim wpisie – o ile byłaby taka możliwość komunikacji internetowej, – miałbyś „wizytę” SB-ków o świcie!

Chciałbym, byś zapamiętał, że jeśli się nie zreflektujesz za swoja niefortunną opinię o Andrzeju Gwiazda (to nazwisko się nie odmienia), to będziesz miał „przegwizdane” na tym portalu do czasu, kiedy Administrator pośle Cię na „aut”, tzn. poza portal, dając bana.Koniec cytatu.

Odpowiedz Marka:

Panie Satyrze.Gwiazda jak i Wałesowie znają Lipskiego osobiście

Panie Satyrze.Gwiazda jak i Wałesowie znają Lipskiego osobiście

gdyż  byłem  jedynym  który  organizował osobiście w Bydgoszczy  również przeciw Rulewskiemu demo(grzywny zapłaciłem)i to bez pomocy aktywnej SB czy KW PZPR   przeciw   hasłom Solidarności,gdyż znałem już slamsy w EU zachodniej ,biedę w Rosji, slamsy w Brazylii,w Londynie,Paryżu,w Berlinie,Chicago  i wiedziałem  gdyż znałem kulisy powstania pseudo „S”.co czeka  Polskę po stworzeniu   „nowej Polski” z medycyną płatną,ze sprzedażą majątku państwa Polska,z oświatą…..

Tobie  takie sprawy w Polsce są jakie cytuję obojętne?:

„AIDS,choroby weneryczne,samóbjstwa,listy śmierci chorych dzieci,zabieranie dzieci mniej zamożnym rodzinom aby je potem sprzedawać czyli  handlować dziećmi w Polsce.”

Od dziecka podróżowałem i koncertowałem jako skrzypek.Byłem najmłodszym 1 koncertmistrzem w Operze w Bydgoszczy  ale i w Polsce.Znam osobiście mistrzów  Pendereckiego,Kulkę jak i wielu polskich polityków,artystów.Osobiście.Dodam że   podróżowałem   w  PRL  przez Pagart a potem po 87 poza Polską.To co piszę na moich Blogach  wynika z troski o następne pokolenia w Polsce.Gdzie są protesty „S” czy byłych aktywistów przeciw (również polityków w Polsce)przeciw Biedzie w Polsce,przeciw płatnemu leczeniu dla dzieci  do 18 roku życia?Cisza i milczenie.Strach?Bóg jest dla mnie autorytetem a nie grzeczni,spokojni,obserwatorzy życia politycznego w Polsce ,którzy mają strach fizyczny pisać nawet o tragedii demograficznej.Nawet Pan Dakowski czy Pan prof.Rybiński reagują i informują.Dlaczego kadra „S” nie protestuje?Boją się panicznie CIA i jej agentów w Polsce,wykonujących tylko swoje rozkazy?Za tej „komuny” jak ją oceniasz,nie musiałem protestować gdyż każdy miał z majętnej ale i z mniej zamożnej rodziny szanse na swój prywatny,osobisty sukces…..w PRL ale i w USA i Europie zachodniej.Tysiące muzyków pracujących przez Pagart,wraz z kadrą filmowców w Polsce,którzy znali życie poza PRL a którzy wracali,tak jak pracownicy Budimexu znali życie w Europie zachodniej czy w krajach arabskich,Nigdy nie wyobrażałem sobie że slamsy będę w Polsce   dlatego   protestowałem  przeciw „S” jak i pseudo politykom w Polsce,którzy dzisiaj  w roku 2014 kpią sobie z Polaków.

Faktem jest że Pan Gwiazda o którym piszesz był  już w określonym czasie zbyteczny dla rekinów „S” jak i pracowników SB w Polsce,którzy kierowali „S” gdyż byli  doskonale poinformowani o globalnej sytuacji polityczno-gospodarczej na świecie i „przygotowaniach”  dla Chin i  lkwidacji RWPG z jej eskportem,ratującym EU zachodnią..RWPG była zagrożeniem ekonomicznym dla USA i EU zachodniej dlatego zainwestowali miliardy dolarów  aby pokojowo zaatakować PRL czy inne kraje ex-RWPG.Plan z Ukrainą 2014 czyli wojna z Rosją o złoża jest kontynuacją „pokojowej polityki”zachodu ale i administracji USA.

Polowania na dzieci w Polsce 2014 tak jak w Niemczech,Szwecji,Norwegii,krajach byłego ex-RWPG trwają aby zastraszać ludzi i rodziny.Gdzie są Twoje protesty czy ex-aktywistów z „S” czy też   polityków od lewicy do skrajnej prawicy w Polsce?

Zapłaciłem z własnej  kieszenii tysięce Euro grzywn w EU zachodniej za protesty,demo,więc ostrzeganie czy pouczanie mnie  o odwadze  i autorytetach  w Polsce czy w Niemczech gdzie jestem tolerowany,proszę serdecznie skierować  do ex-aktywistów z „S” czy też do  frakcji politycznej POPIS:To oni zgotowali piekło w Polsce z Biedą,głodnymi dziećmi w szkołach,które muszą z kolei informować pracowników socjalnych a z kolei Ci handlarze dziećmi „sprzedają” nawet bez wyroków sądowych dzieci do domów dziecka czy rodzin zastępczych.Proszę się zapoznać z tym tematem.To podaję dodatkowo nie jako muzyk ale jako informatyk.

Dodam mój komentarz z portalu:

http://niepoprawni.pl/blog/7831/autorytety-polityczne-z-s-i-kadry-w-polsce-2014

Staram się skromnie  przedstawiać   czytelnikom swoje poglądy oparte również na faktach,giełdach,dokumentach.

Nikt mi nie zabroni protestów przeciw wojnie demograficznej w Polsce.

 

Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za uwagę.

 

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Autorytety polityczne z „S” i kadry w Polsce 2014?Piekło w Polsce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s