Codzienna modlitwa na Placu Zbawiciela, pod „tęczą”.


Przez pięć dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku – aż do 25 listopada są  organizowane pikiety modlitewno-edukacyjne pod tęczą na Placu Zbawiciela w Warszawie. Ich uczestnicy przez trzy godziny – od 12 do 15 – modlą się w intencji Kościoła i Ojczyzny.

Spotkania modlitewne rozpoczynają się od modlitwy Anioł Pański, następnie odmawiany jest różaniec i koronka do Miłosierdzia Bożego. Pikietujący modlą się także w intencji likwidacji prowokacyjnej instalacji z terenu placu poświęconego Zbawicielowi.

Pomysłodawcą akcji jest ks. Jerzy Garda. Jak wyjaśnia kapłan, z miejsca poświęconego Chrystusowi próbuje się zrobić symbol Sodomy i Gomory. – My mówimy temu stanowcze nie – zaznacza ks. Garda.

Organizator modlitewnych spotkań podkreśla, że wytrwała, cierpliwa i pokorna modlitwa nigdy nie zawodzi. – W dalszym ciągu chcemy także dotrzeć z informacją o złowieszczej ideologii gender do jak największej grupy osób. Poprzez naszą akcję nie tylko pragniemy informować, ale także edukować o prawdziwych, a zarazem katastrofalnych skutkach, jakie niesie wdrożenie gender. Są one celowo zatajane i przemilczane przez media głównego nurtu, które głęboko są uwikłane w promowanie tej ideologii – tłumaczy duchowny.

Chcemy przeciwstawić się rządowej propagandzie, która próbuje ogłupić nasze społeczeństwo i zasłonić mu oczy, tak by dało pełną zgodę na niszczenie Narodu od najmłodszych pokoleń. Takim działaniom należy powiedzieć zdecydowane „nie!”. Powstrzymajmy deprawację polskich dzieci i młodzieży, wyniszczanie rodzin, psucie społeczeństwa. Nie możemy pozwolić na opluwanie, szykanowanie i spychanie do katakumb Chrystusa, Kościoła i wartości chrześcijańskich – podkreśla ks. Garda.

Za:2014-8-27 http://www.pch24.pl/modlitwa-pod-tecza-na-placu-zbawiciela,25080,i.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s