„Wprost” publikuje „ściśle” tajne akta Macierewicza a Joanna Trzaska-Wieczorek komentuje.


Lato,lato już po lecie…czyli Wprost.pl  publikuje,onet.pl przekazuje,gazeta.pl ocenia a nowyekran.info tak jak  archiwa internetu rejestrują „temat” z przeszłości cyrku politycznego,który nie ma znaczenia dla wyborców i mieszkańców Polski w roku 2014.

„Prokuratura powinna podjąć odpowiednie działania w sprawie wycieku aneksu do raportu z likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych – komentuje sprawę Joanna Trzaska-Wieczorek, dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta. Podkreśla, że aneks do raportu cały czas jest ściśle tajny i jego ujawnianie to przestępstwo. Zwraca uwagę, iż aneksu przez trzy lata nie ujawniał prezydent Lech Kaczyński. Zdaniem Trzaski-Wieczorek, decyzja była świadectwem wiarygodności i jakości tego dokumentu. Raport znajduje się w kancelarii tajnej i jest niedostępny dla osób postronnych.”
Jak zauważyła, raport znajduje się w kancelarii tajnej Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i nie jest ujawniany żadnym osobom. – W kontekście artykułu „Wprost” jeszcze większe wątpliwości budzi bierność prokuratury w sprawach związanych z raportem WSI – dodała Trzaska-Wieczorek.
Jak reagują internauci?
-Macierewicz nie zdaje sobie sobie sprawy jak uderzy w Kaczyńskich, gdy powstanie Sejmowa Komisja d/s likwidacji WSI. To również lata 1989-90, gdy Kaczyńscy prowadzili niejasne interesy finansowe i inne. Palikot i Miller nie odpuszczą sobie przyjemności ataku na PC, a potem PiS.
Młodzi Kaczyńscy wychowywali się w atmosferze uwielbienia Żydów, co był znamienne w trakcie trwania Zimnej Wojny. Ich życie rodzinne zewsząd otaczane było osobami żydowskiego pochodzenia. Wystarczy chociażby wspomnieć o kontaktach ojca matki z Kuroniami, którzy przewijali się w rozmowach oraz często gościli w mieszkaniu. W jakim celu porozumiewano się tak intensywnie? Tego jedynie możemy się domyślać. Dodatkowo Rajmund nie stronił od kontaktów politycznych. Nawiązywał współpracę z Żydami w Chicago w celu zrobienia kapitału politycznego oraz finansowego swoim synom.
Jarosław i Lech nie zapomnieli o testamencie politycznym ojca, wiedząc gdzie należy się udać zaraz po odbytych studiach prawniczych. Pod koniec lat 80, gdy walił się Związek Radziecki Kaczyńscy rozpoczęli swoją polityczną działalność wycieczka do Chicago, gdzie przygotowany były dla nich pieniądze oraz ludzie, którzy mieli pomóc nawiązać kontakty z Izraelem. Informacje te potwierdzają depesze amerykańskie, które mówią o wizycie dwóch braci z Polski działających w Solidarności w roku 86 u znanego Żydowskiego barona z Wall Strett. Nie był to żaden przypadek, iż udali się akurat do niego.
-Za baronem stała cała siatka wywiadowcza Izraela, swobodnie operując za amerykańskim przyzwoleniem i dzieleniem się wynikami szpiegowania w krajach komunistycznych. Taka praktyka

 • dosyć powszechnie znana była w czasach walki z ZSRR. Nowo pozyskani bracia okazali się w trakcie weryfikacji zatwardziałymi prawicowcami, co pozwoliło na lepsze manipulowanie ich zachowaniami w kraju, które skłaniałoby ich do walki na dwa fronty – wewnętrzny i zewnętrzny, niewidoczny dla nikogo więcej. Co więcej, Lech i Jarosław Kaczyńscy byli zaangażowani w zmianę władzy i obrady okrągłego stołu. Dzięki temu ich działanie nabrało legitymizacji w oczach społeczeństwa. Dlatego też Jarosław Kaczyński bez problemu objął posadę redaktora naczelnego Tygodnia Solidarność i wziął się za tworzenie PC.
  Jak wskazują dokumenty z początku lat 90, w PC powszechna była praktyka pobierania pieniędzy z niezidentyfikowanego konta na cele wyborcze. Kaczyński miał szerokie pole manewru, gdyż nie był agentem TW. Mógł swobodnie manewrować w polskiej polityce, co ważne mógł grać teczkami. Korzystał z tego „przywileju” i stawał się coraz bardziej wiarygodny w oczach społeczeństwa. Dodatkowych informacji dyskredytujących jego przeciwników wewnętrznych podrzucała mu agentura żydowska dobrze zorientowana w składzie dawnego SB poprzez rodaków współpracujących ze swoją prawdziwą ojczyzną pod przykrywką rzekomego socjalizmu. Od tej pory mając pieniądze, ludzi i poparcie pchał się do władzy w Polsce. Po drodze załatwiał też elementarne interesy państwa Izrael.
  -Redaktorom politycznego tabloidu nie udało się obalić rządu, więc wzięli się za prezydenta?A może to tylko reklama aby wzbudzić emocje?

  -Proszę zwrócić szczególną uwagę na fakt,gdzie nie spojrzysz tam jest człowiek z ‚okrągłego stołu’,upaprany w kradzieżach zajmując wysokie stanowisko państwowe.Przysposobili sobie wszystkie służby zajmujące się ściganiem tego typu spraw.Są szczerze mówiąc bezkarni.Korupcja to pikuś wobec tego wszystkiego ,co oni robią.Świat ucieka,a Polska tonie w bagnie.No weźmy takiego Komorowskiego,PIS na jego temat ma wszystkie dokumenty,ale nie może prawnie ujawniać.Sprytne to utajnianie,ale jak widać do czasu.Są jednak media,które już nie mogą długo na to patrzeć.Tu chylę czoła dla WPROST /Polacy też/.Padła komuna i jestem pewny ,że to dziadostwo złodziejskie też padnie.Oby jak najszybciej bo szkoda Polski.Ona na to nie zasłużyła!!! Ktoś kiedyś powiedział,że podział Polski na oni i my powstał teraz,nie ten podział istnieje od Targowicy.To aktualne dziadostwo rządzące jako spuścizna tamtego okresu działa aktywnie.Dla nich Kacap był zawsze wiodący tak jak Niemiec.Polskę osłabiają celowo.Polacy pomóżmy dla WPROST.

  Informacje  na temat „ściśle  tajnych”raportów opublikowanych przez media nie mają znaczenia Czy to interesuje wyborcę czy zwykłego mieszkańca Polski?Nie.Od lat GRY są znane i to w każdym kraju a polska administracja   nie  jest wyjątkiem.

  Z kolei gra medialna  jest tylko osłoną dymną czyli kamuflażem dła „graczy”  o Azoty,Kopalnie w Polsce czy też  Stocznie w Polsce.

  Info,zródła:google,yandex,yahoo….

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s